Şimdi Ara

işlemci değiştim programlar çalışmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar dün q8400 olan işlemcimi kuzenime verdim bende evde boşta duran e8400 işlemcimi taktım evet sonra olan oldu programlar hata vermeye başladı windowsu tekrar kurdum yine aynı yardım lütfen

• ne tur bi hata veriyor programlar
  • sorun gonder-gönderme hatası veriyor
  • sorun gonder-gönderme hatası veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya_kerim

arkadaşlar dün q8400 olan işlemcimi kuzenime verdim bende evde boşta duran e8400 işlemcimi taktım evet sonra olan oldu programlar hata vermeye başladı windowsu tekrar kurdum yine aynı yardım lütfen

format akar
  • Bios pilini çıkarıp tekrar takın ya da Bios'u güncelleyin.
  • pili cıkarın derken biosu sıfırlayın demek istedin sanırım onu jumper ile yaptım biosu güncelledim hala aynı sorun devam ediyor
  • O zaman işlemcinizde bir sorun var demektir. Eğer imkanınız varsa başka bir kasada işlemciyi deneyin. Aynı sorun tekrarlanırsa sorun işlemcide demektir.
  • dediklerinizi yaptım ama sorun hala devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaya_kerim

dediklerinizi yaptım ama sorun hala devam ediyor.

format attınmı?
  • elindeki işlemci uzun süre kullanıldıysa yeni bi işlemciyi dene
  • 8400 uyulama haası demissiniz hocam da ne tip uygulamalar bunalr???

Örnek olarak bir uygulamayı kurarken 4 çekirdek diye kayıt defterinde girdi varsa 2 çekirdekte hata verebilir... Silip baştan kurmayı deneyin... VEya en azından bir Gpu Z indirin onu başlatmayı deneyin açılacak mı???
  • msconfig de nyükleme kısmında gelişmiş kısmına gir. ordaki ayarlarla daha önce uğraştıysan belki o sıkıntı yapıyordur. threat sayısı felan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.