Şimdi Ara

İşlemci Anakart Uyumu???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Intel Celeron Processor B815 (2M Cache, 1.60 GHz) işlemcimi

Intel Core i3 2310M Processor (3M Cache, 2.10 GHz) ile değiştirmek istiyorum.

Laptop : Asus

Anakart : x54c (ya da k54c)

Chipset : Mobile Intel HM65 Express Chipset

Takmayı düşündüğüm işlemci Asus'un diğer x54c modellerinde kullanılmış.

Bu işlemciyi taksam çalışır mı?

not: işlemci anakarta tümleşik değil. tamamen fantezi amaçlı yapılacaktır. değmeyeceğini biliyorum ama yine de yapmak istediğim bir upgrade.

• iki modelin de intel'deki sayfalarını inceledim çalışmaması için sebep göremiyorum.
  • hocam çok sağolun cevap için
  • hocam sipariş verdim yanlışlıkla i3 2350m geldi taktım laptop çalışıyor laptop işlemcisini upgrade etmiş oldum. teşekkür ederim yardımınız için
  • 2310m istiyordun 2350m gelmiş aralarında bir fark yoktur biri olur diğeri olmaz gibisinden bir şey olmaz.takıp denemekle iyi yapmışsın hayırlı olsun.
  • Arkadaşlar merhaba dell inspiron laptopum uyku moduna aldıktan sonra açmayı denedim ama güç düğmesi çalışmıyor.Pil şarj oluyor pili çıkarıp denedim yine açılmadı lütfen yardımcı olun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni konu neden açmıyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • farang kullanıcısına yanıt
    merhaba...bende aynı işlemi yapmayı düşünüyorum...sonrasnda bi sıkıntı yasadınız mı???bilgisayar modellerimiz aynı...
  • wenezuela W kullanıcısına yanıt
    hayır sıkıntı yaşamadım. daha sonra i7 2630QM taktım daha güzel oldu tavsiye ederim.
  • farang kullanıcısına yanıt

deneyeceğim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.