Şimdi Ara

iskansiz elektrik aboneligi yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    istanbuldayim 6 katli 46 daireli bir binadayim 6 aylik bina yeni aldik.ama iskani henuz alinmamis binada elektrik aboneligi yaptirdim santiye elektrigi yaziolar cok fark edermi normal mesken aboneligi ile.aboneligi yapan arkadas %3 fazla odersiniz dedi dogrumu soyledi acaba su anda kullanan arkadaslar yardimci olabilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar kimsenin bir bilgisi yokmu

• İskan olmadığı için yapacak birşey yok.
    Fazla ödeniyor ama oran nasıl bilmiyorum.
    Birde güvence bedeli vs. Daha yüksek ödüyorsun. Ama iskana geçince gidip paranın bir kısmını alıyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanjk

Merhaba
    istanbuldayim 6 katli 46 daireli bir binadayim 6 aylik bina yeni aldik.ama iskani henuz alinmamis binada elektrik aboneligi yaptirdim santiye elektrigi yaziolar cok fark edermi normal mesken aboneligi ile.aboneligi yapan arkadas %3 fazla odersiniz dedi dogrumu soyledi acaba su anda kullanan arkadaslar yardimci olabilirmi

1 yıl önce aynı meselelerle uğraştım bende, %3 yalan ben sormuştum %30 demişlerdi, ve su aboneliği alamamıştık Tokat'tan belediye o zamanlar vermiyordu. İskan alınca fazla ödediğimiz güvence bedelini iade aldık ve mesken olarak değiştirdiler fatura biraz düştü ondan sonraki aylarda. Bir an önce iskanı almaya bakın, dikkat edin eğer müteahhit kırkayak biriyse iskanı almayabiliyor. Pek çok bu şekilde iş yapan müteahhit var piyasada.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.