Şimdi Ara

İskandinav Mitolojisi - Neil Gaiman

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

fantastik çizgi roman ve öykülerin yazarı Neil Gaiman’ın yeni kitabı İskandinav Mitolojisi ile okurlarıyla buluştu. İthaki Yayınları tarafından yayınlanan kitabın ciltli ve karton kapaklı olmak üzere iki farklı basımı var. Ben yolda, metrobüste, iş yerimde de kitap okuduğum için ciltli versiyonlarını tercih ediyorum. Böylelikle kitap daha dayanıklı oluyor. Neil Gaiman aynı zamanda marvel ve dccomics şirketlerinin filmlerine de senaryo danışmanlığı yapmakta.

Kitabın başında isimler birbirine karışabilr. Kim kimin oğlu, kim kiminle kardeş ve ama ilerleyen bölümlerde, örneğin Mimir’in Başı Odin’in Gözü, Tanrıların Hazineleri gibi bölümlerde her şey yerine oturacaktır. Kitap oldukça eğlenceli, masal tadında hikayeler anlatmakta. Ben bugün itibariyle kitabı bitirdim.

Kitapta kahramanların karakterlerini malesef beğenmedim. İstedikleri güce ulaşmak ya da hazineleri ele geçirmek için yalan, düzenbazlık ve hile gırla. Buna odin ve thor da dahil. Asla adil ve merhametli değiller.

Ancak okurken sayfaların nasıl aktığını anlamayacaksınız. Thor’un devlerin boynuzundan şarabı içemeyişi, büyükannelerini güreşte yenemeyişi hikayesi oldukça güzeldi. İyi mesajlar vardı içinde.

Kitabı alacaklara şimdiden iyi okumalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok merak ediyordum bu kitabı.yakın zamanda almayı düşünüyorum
  • Dun kitapçıda inceledim, bugun konunuzu gordum. Listeme ekledim, ciltli olarak almayi dusunuyorum bitmeden

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende almayı düşünüyorum özellikle god of war 2018'i oynadıktan sonra bu istek oluştu :)
  • Gow 4 oynayan ve kitabı okuyan arkadaşlara bir sorum var.? Bilenler cevaplarsa sevinirim.

. arkadaşlar gow 4 un sonunda kratosun oğluna ileride Loki adıyla anıldığı bilgisi çıkıyordu yanlış hatırlamıyorsam hatta çok şaşırmistim.Kitaba göreyse alakası yok Loki odinin kan kardeşi diyor.Burda bir uyuşmazlık dikkatimi çekti acaba ben mi yanlış hatırlıyorum,karistirdigim bir nokta mı var yoksa dediğim şey doğru ve bir açıklaması var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverick64 -- 25 Ekim 2018; 8:26:23 >
  • Loki karaktersizin en önde gideniymiş bu arada, kitaptan öğrendik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaCKiE_BrOwN -- 25 Ekim 2018; 10:10:22 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.