Şimdi Ara

Isıtmalı koltuk kılıfı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar eskişehirde yaşıyorum, burası baya soğuk oluyor, artık sabahları arabanın içinde titreyerek gitmekten bıktım. Kısa mesafe gittiğim için motor da ısınmamış oluyor ve kaloriferi açmanın manası kalmıyor. Hal böyle olunca iyi bir ısıtmalı kılıf alsam dedim. Şu iki model arasında kaldım bunları bilen kullanan var mı?

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/arac-koltuk-kilifi-isitmali-muhtesem-urun-ucuz-196848313
    http://www.hepsiburada.com/z-tech-100-cotton-oto-koltuk-isiticili-minder-p-OTELF18704

Ya da yakın paraya bu daha kaliteli diyeceğiniz birşey var mı? Z-tech yorumları iyi ama bel kısmı ısıtması da var mı belirtilmemiş, bir de sıcaklık ayarı vs yok direk tak çıkar tarzı. Diğer no name üründe kumanda var ama onun da kalitesi nasıldır bilemedim.

• Kestaneyi yakmasın abiAman dikkat
  • Opel forumlarında bi manyak vardı bundan alıp Corsa C nin koltuk kılıfının altına monte etmişti.O geldi aklıma
  • altı üstü içinde rezistans teli var istedikleri paraya bak .
    fiyatları son derece abartılı ve pahalı. içinde en dandik bi elektrikli battaniyeden daha az tel var. 40-50 liraya elektrikli battaniye alınabiliyor.
    ben kendi aracıma kendim yaptım direk koltuk içine tel döşedim uzun zamandır kullanıyorum. hb de şu gördüğünüz 212 liralık ürünün maliyeti herşey dahil 10 lira yok. hadi %100 karla satsınlar 20 lira olsun 212 lira nedir geçiniz.
    o fiyata çorum kalörifer döşüyolar. yağlı radyatör satıyolar.
    hatta o parayı verecek olduktan sonra arabaya inverter takar fanlı ısıtıcı çalıştırırım gene daha ucuza gelir

• aliexpreste 10 dolar kardeşim kazıklanma boşuna bunlarda oradan alıyor zaten
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.