Şimdi Ara

İsimsizler - Kanal D (2017)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
1
Favori
8.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Es Film'in yeni projesi. Bütçeli bir yapım olacağı benziyor. Haberlerde yeni KV diye geçiyor. Konusu ise şöyle;

quote:

Fatih, genç, başarılı, umut vaat eden bir diplomat adayıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmış, görevine başlayacakken Virankaya’dan gelen acı haber hayatını değiştirir. Çünkü Virankaya Kaymakamı şehit edilmiştir. Fatih Başkan’ın desteğini alarak onun yerine kaymakam olmaya gönüllü olur.

Ülkesi için masa başında rahat bir görev yapmaktansa ateş altında olmayı tercih etmiştir. Yüreği vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan 7 kişilik ekibiyle at izinin it izine karıştığı Virankaya’ya gider.

İsimlerini ancak tarihin satır aralarından okuyup yüreklerinde hissedecek olanların bildiği bu ekip, görünmez düşmanlarıyla savaşırken önce o düşmanların maskelerini düşürmek zorundadır. Çünkü düşman onlar gibi mert değildir.
    Kullandığı kuklaları vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Önlerden yer alalım, bakarız tutar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda vurdulu kirdili bir dizi.Eskiya dunyaya hukumdar olmazdanb umitlenmistik ama kari kiz muhabbeti cikti yinede izlenirligi var ama kari kiz isi yuzunden izlemeyi biraktim.Bakalim bundan ne cikacak.Yeni gelen bir kac diziye baktim ilk fragmanlarina ses getirmesi beklenenlere ama yine kari kiz var.Salt mafya derind evlet catara patara dizisi lazim bana bakalim bi ne cikacak :D
  • oyuncular tırtsa böyle diziler hiç tutmuyor.Başrol olsun ,diğer adamlar olsun kaliteli adam lazım.İyi rol kesebilmeleri lazım.Daha 20'sinde jön çocukları şöyle dizilere koyuyorlar sonra mahvetiyorlar diziyi.
  • Senaryo güzel gibi. İzlerim.

• Tanıtımı bende izledim ve haber editörünün söylediği gibi fragman müziği ve kullanılan görseller, Kurtlar Vadisi tadındaydı...
  • hikaye fena değil gibi merakla bekliyorum umarım aksiyondan çok hikayeye önem verilen bir dizi olur.
  • Başrol Kurtlar Vadisinde Gölge rolünü oynamış olan Ertan Saban.

• quote:

Orijinalden alıntı: Det.Harvey Bullock

Başrol Kurtlar Vadisinde Gölge rolünü oynamış olan Ertan Saban.

Kaliteli oyuncu,umarım tutar dizi
  • 3. ve 4. fragmanlar da çıktı.. ilgi çekici
  • 1 sezon zor gider
  • Dizi nasıl olacak bilemem ama kanal d nin mavi teması diziyi çok itici yapmış fragmanda görüldüğü kadarıyla. Keşke başka kanalda olsaydı bu dizi. Her renk maviye benziyo ne iğrenç bi anlayış bu.

• Kurtlar vadisi havası var bunda

• Çok yapmacık geldi bana, baştan aşağı yapmacıklık kokuyor. Kurtlar Vadisi'ne benzetenler nasıl benzetiyor biri bana örnek verebilir mi? Herhalde siz 2003-2005 yıllarındaki efsane Vadi'yi izlemediniz. Kurtlar Vadiisi'ni Kurtlar Vadisi yapan odur, ilk 97 bölümdür. Bu dizi Kurtlar Vadisi Pusu'nın son dönemlerine benziyor biraz o kadar.

Gelelim neden yapmacık dediğime, sürekli vatan, bayrak, vatan, bayrak, vatan, bayrak ... diyip diyip durmuşlar. Vatan millet Sakarya olayının iyice şeyini çıkarmışlar.

Alın bu da size gerçek Kurtlar Vadisi'nden bir örnek. Diyaloglara dikkat, bir kelimesi dahi boş ve anlamsız değil;

Bu efsanenin tırnağı olamaz. Derin devlet falan filan demiş bazıları ... Aslan Akbey, Doğu Bey, Mito, Pala, Samuel Vanunu, Kirve-... asıl derin devlet bu tarz karakterlerdir. Kimisi mafyaya hizmet ederken kimisi gerçekten vatanına hizmet ediyordu ve aralarında çatışıyorlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frozzy45 -- 17 Mart 2017; 14:55:6 >

• isimsizler dizisi pazartesi günü ortalığın tozunu attırır halkın istediği bu tarzda diziler askeri dizilerden istedikleri bu o yüzden söz ve savaşçı dizilerinin bu yönden pek şansları yok
  • çöp
  • İlk bölüm gayet iyi, mesaj kaygısını azaltırlarsa daha iyi olur

• Güzeldi

• Çok güzel dizi yapmışlar gerçekler tokat gibi ortada üzüldüm, gurulandım, duygulandım bu dizi birilerinin canını sıkmazsa ve ellenmezse tutar
  • 83 plaka ??

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.