Şimdi Ara

İsimsiz Spider-Man 4 Projesi | Tobey Maguire, Thomas Haden Church, Sam Raimi, ??? | 20XX

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Thomas Haden Church Has "Heard Rumors" Sam Raimi May Do Another Spider-Man With Tobey Maguire (Exclusive)
    https://comicbook.com/movies/news/spider-man-4-sam-raimi-rumors-thomas-haden-church-reveals/

Tobey Maguire = Örümcek Adam

Thomas Haden Church = Sandman

Yönetmen = Sam Raimi

Yeni dedikoduların kesinliği yüksek ise ekleme yapacağım. Ama duyduğuma göre film Deadpool 3'e benzeyebilir. Keşke filmin plotu Tobey Maguire örümcek adamının yanında bi şekilde Sandman ve joker bi tahminen büyücü karakterle paralel evrenleri ziyaret edip o evrenleri öldürmeye çalışması ile geçse, çünkü bundan sonra çizgi romanlarda geçen incursion hikayeleri üzerine ilerleyecek çünkü paralel evrenler arasında savaş hikayeleri çok görebiliriz. Umarım düşündüğüm gibi olur olmazsa da iyi bi hikaye de olursa izlenir.

• Şu paralel evrenlerden, çizgi-roman yapımlarından, Spider-man'lerden o kadar gına geldi ki artık Tobey ismine bile heyecanlanamıyorum. Tobey hatrına şans tanırım ama o heyecan öldü diyebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Hocam bi durun bu sagaya daha yeni başladık bu sagadan sonra her şey sıfırlanır ondan sonra tekrar başlar zaten. Siz daha başında sıkıldıysanız işimiz var. Bu film normal bir filmde olabilir ama içinde bulunduğumuz multiverse sagadan dolayı beklenti çoklu evren filmi olması yönünde. Bakalım ve bekleyip görelim. Belki standart bir film çıkar ortaya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GSACS G kullanıcısına yanıt

Valla ben saga maga bilmem. Etraf dandik çizgiroman filmlerinden geçilmiyor. Sinema sektörünün bu kadar kısır olduğu dönem hatırlamıyorum.

• Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Durum her zaman böyleydi, çizgi roman filmi sevmiyorsanız izlemezsiniz olur biter.

• Yoo her zaman böyle değildi. 2000'lerin sinemasına bak bir de şimdikilere bak. 2010'lu yıllar bile daha verimliydi. Çizgiroman filmlerine ilgi duymam ama iyi bir şey oldu mu izlerim. Benim bir şey izleyip izlememem durumu değiştirmez. Ortadaki vasatlığa dikkat çekmeye çalışıyorum. Ayrıca vasatlık her yanı sarıp sinemayı işgal ettiğinde bu diğer yapımları da etkiliyor. Kaliteli yapım çıkmıyor. Bir de Hollywood'da grevler var artık 2024'te de doğru düzgün film göremeyeceğiz demektir.

• Ortada hiçbir şey yok. Bence konuyu açmak için çok erken

• Her dedikodu haberine konu açmayın.

• Tobey li yeni bir Spiderman filmi izlemek harika olurdu

• Moueson kullanıcısına yanıt
    Olurdu, ama grevlerden dolayı biraz daha bekleyecek gibiyiz.

• Çok geç kalındı abuk subuk bilinmeyen bir sürü karektere dizi film çektiler, Tobey ve Andrew in yıllar sonraki gişe başarısı ortadayken ikisine sağlam bir film çekmek şart olmuştur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.