Şimdi Ara

ISD1670 SES KAYIT ENTEGRESİ SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
1.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var yarına kadar yetiştirmem gereken bir proje var ısd1670 ses entegresiyle yaptığım devre çalışmıyor datasheet tinde 16 cı sayfadaki devrenin aynısını yaptım genel anlamda devre çalışıyor butonlara basınca uyarı ledi yanıp sönüyor hoparlörden hafif hışırtıda geliyor ses kontrol kısmıda çalışıyor volume tuşuna basınca hoparlördeki hışırtı yükselip alçalıyor burdan ses kontrolünün çalıştınıda anlıyorum tek sorun ses kayıt etmiyor yada benmi metodu bilmiyorum önce erase tuşuna basıyorum bellek silinsin diye basıp çekince led yanıp sönerek uyarı veriyor sonra record tuşuna basılı tutarak konuşuyorum ilk bastımda led yanıp sönüyor( basıp braksanda basıp çeksende 4 defa yanıp sönüyor) konuşma bitince recordu brakıyorum playe basıp çekiyorum led yine 4 defa yanıp sönüyor ama sesi dinletmiyor kısıktan bir hışırtı geliyor(başlangıçtaki sesin aynı yani kayıt etmeden öncede aynı ettikten sonrada) anfiye bağlı boştaki bir hoparlörün çıkardığı hışırtı gibi bi ses birde ft tuşuna basmadan hoparlör aktif olmuyor devre bozuk desem diyer her yönüyle işliyor sade kayıt etmiyor yada ben kullanımı bilmiyorum yapıp çalıştırabilen varsa recorda basılı tutup mu kayıt ediliyor yoksa basıp çektikten sonramı ft kayıt sırasında basılımı olacak,play basılı tutularakmı oynatıyor yoksa basıp çektikten sonramı,kabartma tozu pastayı nekadar kabartır fazla soru sordum galiba kısacası yapıp çalıştıra bilen varsa hangi adımları kullanarak sesini kayıt ettiğini açıklayabilirmi şimdiden teşekürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.