Şimdi Ara

Isaac Asimov Vakıf,Robot ve Sonsuzluğun Sonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba.Benim çok fazla kitap okuma alışkanlığım yok ama E-kitap aldıktan sonra merak sardım.Bilim-Kurgu kitaplarıyla E-Kitapta başlamak istiyorum.
    Isaac Asimov'un Sonsuzluğun Sonu,Vakıf ve Robot serilerini okumaya karar verdim.
    *Bu arada 16 yaşındayım.Bu kitaplar bana ağır gelir mi ? Onu öğrenmek istiyorum.

Şimdiden teşekkürler

• kitap okuma alışkanlığın yoksa vakıf ağır gelebilir. diğerlerinin dilini bilmiyorum.
  • Vakıf elimde ama okumadım için birsey diyemem ancak diğer iki kitabı okudum ve dili gayet basit anlaşılır.bence okuyun iki kitapta son derece tatminkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haliTR3 H kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam. Bende e kitap okuyucu var ordan okuyorum. Sonsuzluğun sonundan başlayıp, vakıf ve robot karışık gidicem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oku, 20 yaşında bir daha oku, 30 yaşında bir kez daha. Her okuduğunda mutlaka bir şeyler katacak. Okumanın yaşı yok, ne okuduğunu anlamanın yaşı vardır.
  • Vakıf serisi iyi ama bilimkurgunun sadece b'si var, gerisi politik,entrika kitabı. Tarihin en iyi serisi olduğunu düşünerek okuyunca hayal kırıklığına uğramıştım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.