Şimdi Ara

İş Görüşmesi hakkında bir fikir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
732
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir haberleşme firması için görüşmeye çağırdılar. Pek umudum olmasa da (gittiğim diğer yerlerden hep olumsuz cevap aldım) takım elbise giymek zorundamıyız.? Hiç normal günlük kıyafetle giden ve olumlu geçen varmı ?

• ben fotoğraf çektirdim saçım uzun halde. İşe alınırsam kestiririm :D giyimin düzgün olsun yete. Yaş kaç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaşım 24. :-) inşallah işe alınırsınız sizde. Bende aynı fikirdeyim temiz, düzgün ve göze abes gelmeyen bir giyimde sorun olmaz herhalde.
  • Düzgün bir traş ve elbise her zaman sonucu etkiler. Sonrasında konuşma üslubun, oturuş kalkışın, en son teknik bilgin gelir. Özellikle büyük firmalarda giyim kuşamın, saç ve sakal traşın ilk dikkat edilen şeydir.
  •  İş Görüşmesi hakkında bir fikir

görüşmede böyle bakarsan almazlar bro
  • bence takım elbise ile gitmelisin arkadaşım ilk izlenim ilk intiba önemlidir senin ne kadar resmi düzgün giyinmen karşı tarafın hoşuna gider ve senin işe verdiğin önemi gösterir.bence takım elbiseli traşlı olarak gitmelisin.şahsen ben patron olsam birini işe alcak olsam ilk önce dış görünüşüne bakarım kendine özen gösteren adam işinede özen gösterir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Düzgün bir traş ve elbise her zaman sonucu etkiler. Sonrasında konuşma üslubun, oturuş kalkışın, en son teknik bilgin gelir. Özellikle büyük firmalarda giyim kuşamın, saç ve sakal traşın ilk dikkat edilen şeydir.

Takım elbise giymeye devam etmeli desenize iş görüşmelerinde. Teşekkürler desteğiniz için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Engineer

quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Düzgün bir traş ve elbise her zaman sonucu etkiler. Sonrasında konuşma üslubun, oturuş kalkışın, en son teknik bilgin gelir. Özellikle büyük firmalarda giyim kuşamın, saç ve sakal traşın ilk dikkat edilen şeydir.

Takım elbise giymeye devam etmeli desenize iş görüşmelerinde. Teşekkürler desteğiniz için.

Evet önemli bir ayrıntıdır. Kimisine eziyet gibi görünsede büyük etkisi olur iş görüşmelerinde.Sorumluluk sahibi olduğunuz imajı verir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.