Şimdi Ara

İş görür mü(yardım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabahttp://www.jarir.com/sa-en/computers-peripherals/acer-v3-372-laptops-457356.html linkteki ürünü almayı düşünüyorum.Kullanacak kişi Autocad,matlab,c++ gibi çizim veya yazılım programlarını kullanacak belki photoshop olabilir.Oyun oynamayacak ve taşınabilirliği söz konusu olduğu için bunu düşündüm,sizce linkteki pc işini görecekmidir.Teşekkür ederim yardımınız için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Up yardım bekleniyor arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: mamaker

Up yardım bekleniyor arkadaşlar

Core i5-6200U 6. nesil olması ii ama u serisi almayın hocam dilimde tüğ bitti millete u almayın demekten :D
    hq yada mq serisi olabilir mq oyun için daha ideal hq işini görecektir.
  • ayrıca 8 GB SSHD, 500 GB HDD diyor bence sshd yerine ssd li bilgisayar alman daha mantıklı dostum.
  • Dostum u serisinin düşük performans sergilediğini biliyorum ssd nin artılarınıda elbette biliyorum.Aslında benim sorum şu söylediğim şeyleri bu pc yapabilir mi,windows u ssd kısmına kursak datalarıda harddiske toplasam biraz da olsa hız kazanmış olur mu? İşin özü bu pc 1250 lira eder mi ediyorsa adamın işini görecek mi.Ayrıca hep u serisi işlemciler var bilmiyorum neden yardımın için teşekkür ederim dostum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mamaker

Dostum u serisinin düşük performans sergilediğini biliyorum ssd nin artılarınıda elbette biliyorum.Aslında benim sorum şu söylediğim şeyleri bu pc yapabilir mi,windows u ssd kısmına kursak datalarıda harddiske toplasam biraz da olsa hız kazanmış olur mu? İşin özü bu pc 1250 lira eder mi ediyorsa adamın işini görecek mi.Ayrıca hep u serisi işlemciler var bilmiyorum neden yardımın için teşekkür ederim dostum.

Autocad,matlab,c++ hayli hayli kaldırır dostum o konuda sıkıntı yok
  • Teşekkür ederim çok sağol

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.