Şimdi Ara

is bankasi yatirim hesabi islem ucreti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28
Cevap
1
Favori
32.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • is bankasindan ilk imza hesabim var. Bir iki ay once bir yatirim hesabi actim. 1 adet b tipi likit fon satin aldim. Bir de 10 tl aktardim, sadece biriktirme amacli. Bugun baktigimda o 10 tl 8,42 tl olmustu. Yatirim hesaplarinda isletim ucreti uygulaniyor mu?

• 3 aydır yatırım hesabım var şimdiye kadar birşey kesmediler.kendisi otomatik olarak b tipi fon alıp satıyor.
    not:öğrenci hesabı
  • quote:

Orijinalden alıntı: NitroWar

3 aydır yatırım hesabım var şimdiye kadar birşey kesmediler.kendisi otomatik olarak b tipi fon alıp satıyor.
    not:öğrenci hesabı

hocam sadece 10 tl vardi. 10 lirayla fon mu alacak ki, hala 1 tane fonum var
  • ocaktan beri alıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiNaPSiS

ocaktan beri alıyor

vadesiz tl de biriktireyim o zaman parami
  • Ben de bu sabah altın almak için girdim, "yatırım hesabınızda 8,4 Tl bloke vardır önce onu kaldırmalısınız" gibi bir mesaj geldi.

Yatırdıktan sonra alış yapabildim. Eşimin hesabında da aynısı oldu.
    Ocaktan beri diyorsunuz ama bizden ilk defa talep ettiler. Bu ücret aylık mı yoksa 3 veya 6 aylık mı?
    Ona göre bileyim de yatırım hesabımı kapatma resti çekeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mllm -- 5 Nisan 2012; 11:27:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mllm

Ben de bu sabah altın almak için girdim, "yatırım hesabınızda 8,4 Tl bloke vardır önce onu kaldırmalısınız" gibi bir mesaj geldi.

Yatırdıktan sonra alış yapabildim. Eşimin hesabında da aynısı oldu.
    Ocaktan beri diyorsunuz ama bizden ilk defa talep ettiler. Bu ücret aylık mı yoksa 3 veya 6 aylık mı?
    Ona göre bileyim de yatırım hesabımı kapatma resti çekeyim.
    Zaman kaybetmedim şu mesajı gönderdim:
     is bankasi yatirim hesabi islem ucreti

• benden de ilk defa aldilar acaba 12 lira falan aktarip 20 lira olarak tekrar ceksek mi ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ae2096

benden de ilk defa aldilar acaba 12 lira falan aktarip 20 lira olarak tekrar ceksek mi ki?
    Bu yatırım hesabı nedir ula.Kaybetme olasılığı varmı
  • b tipi likit fonlarda yok. Ama farkli bi seyden sikayetciyim su anda
  • sikayetvar.com'a 1155317 koduyla sikayet kaydi actim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ae2096

sikayetvar.com'a 1155317 koduyla sikayet kaydi actim
    Bu sabah şubeyi aradım her ay "altın saklama ücreti" adı altında 8,4Tl alacaklarmış, şubenin müdahale etme şansı da yokmuş.
    "Altın depo hesabı" varmış, ons üzerinden alım yapılıyormuş. Ona çevirirseniz onda ücret yok dedi.

Ben de biraz yükselsin satıp, 1 Tl düştüğpünde Halk bankasına çevireceğim hesabımı.
  • quote:

Bu sabah şubeyi aradım her ay "altın saklama ücreti" adı altında 8,4Tl alacaklarmış, şubenin müdahale etme şansı da yokmuş.
    "Altın depo hesabı" varmış, ons üzerinden alım yapılıyormuş. Ona çevirirseniz onda ücret yok dedi.

Ben de biraz yükselsin satıp, 1 Tl düştüğpünde Halk bankasına çevireceğim hesabımı.

aynı sorun bende de var arkadaşlar... yatırım hesabımda bloke tutarı olarak gözüküyor 20 küsür lira.. bu olay tadı kaçırdı... ne anlamı kaldı ki... biraz kar edeceğim derken olaya bak..
  • quote:

aynı sorun bende de var arkadaşlar... yatırım hesabımda bloke tutarı olarak gözüküyor 20 küsür lira.. bu olay tadı kaçırdı... ne anlamı kaldı ki... biraz kar edeceğim derken olaya bak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarkalkan

quote:

Mesajım üzerinden zaman geçmiş ama gelişmeleri yazayım:
    Şubeye hesabımı kapatacağımı söyleyince bana "merkezi arayıp, yatırım hesabındaki altın gram olarak, altın depo hesabına masrafsız nakledilmesini isteyin" dediler.
    Ben de telefon edip söyledim, onayladılar. Tekrar şubeye gidip vadesiz hesap açar gibi "altın depo hesabı" açtırdım.
    Yatırım hesabındaki altından daha avantajlı. Hem ücret kesilmiyor, hem de 1gr bile alabiliyoruz, yatırım hesabından en az 5gr alabiliyorduk.

• quote:

quote:

quote:

Şubeye hesabımı kapatacağımı söyleyince bana "merkezi arayıp, yatırım hesabındaki altın gram olarak, altın depo hesabına masrafsız nakledilmesini isteyin" dediler.
    Ben de telefon edip söyledim, onayladılar. Tekrar şubeye gidip vadesiz hesap açar gibi "altın depo hesabı" açtırdım.
    Yatırım hesabındaki altından daha avantajlı. Hem ücret kesilmiyor, hem de 1gr bile alabiliyoruz, yatırım hesabından en az 5gr alabiliyorduk.

abi bende altını bozdurdm 130 gr b tipi fona yatıracam 13 bin tl kusur amab tipi alacağım zaman diyorki 2.10 tl blokeniz var cari hesabınızdan yatırın caert curt yapın diyor .ne yapmam lazı anlamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: cemturk

quote:

quote:

quote:

abi bende altını bozdurdm 130 gr b tipi fona yatıracam 13 bin tl kusur amab tipi alacağım zaman diyorki 2.10 tl blokeniz var cari hesabınızdan yatırın caert curt yapın diyor .ne yapmam lazı anlamadım

Alıntıları Göster
    Konu hortlansın

Şimdi likit fonun zaten az bir getirisi var.Yatırımcının ödeyeceği ücretler

1) Yatırımcı sicil numarası ve şifresi gönderim ücreti

5,25 TL ( 5,00+ % 5 BSMV )

2) Hesap Açma Ücreti: 1,05 TL ( 1,00 TL + % 5 BSMV )

3) Yatırım fonu hesap bakım ücreti : 0,00735 TL ( 0,007 TL + % 5 BSMV )

4) Yatırım fonu saklama ücreti

- A tipi yatırım fonları için; % 0,005 komisyon ( yıllık ) + % 5 BSMV

- B tipi fonlar için % 0,01 (yıllık ) + % 5 BSMV

O zaman neden ben bu hesaba para yatırayım.Nesi yatırım hesabı bunun anlamadım.Zaten stopaj kesiyorsun saklama ücreti ne oluyor.??

• quote:

Orijinalden alıntı: serhhan

Konu hortlansın

Şimdi likit fonun zaten az bir getirisi var.Yatırımcının ödeyeceği ücretler

1) Yatırımcı sicil numarası ve şifresi gönderim ücreti

5,25 TL ( 5,00+ % 5 BSMV )

2) Hesap Açma Ücreti: 1,05 TL ( 1,00 TL + % 5 BSMV )

3) Yatırım fonu hesap bakım ücreti : 0,00735 TL ( 0,007 TL + % 5 BSMV )

4) Yatırım fonu saklama ücreti

- A tipi yatırım fonları için; % 0,005 komisyon ( yıllık ) + % 5 BSMV

- B tipi fonlar için % 0,01 (yıllık ) + % 5 BSMV

O zaman neden ben bu hesaba para yatırayım.Nesi yatırım hesabı bunun anlamadım.Zaten stopaj kesiyorsun saklama ücreti ne oluyor.??

Alıntıları Göster
    sadece bunun için hesap açmak gereksiz evet, benim zaten ücretsiz bir hesabım vardı para boş durmasın diye kullanıyorum

• Bugün tesadüfen soyulduğumu fark ettim.

gerekçesi de buymuş;
    http://gorsel.isbank.com.tr/kampanya/cmd/9601/pop-up.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kentiaman

Bugün tesadüfen soyulduğumu fark ettim.

gerekçesi de buymuş;
    http://gorsel.isbank.com.tr/kampanya/cmd/9601/pop-up.html

aslında çok fazla bir para alınmıyor fakat tabii büyük miktarlar saklamıyorsanız
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.