Şimdi Ara

havalı tabanca hırsız için etkili mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • havalı tabanca hırsıza ne kadar zarar verebilir bilgisi olan var mı. arkadaşlar havalı derken şu sahilde atış yapılan silahlardan bahsediyorum yanlış anlaşılmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zindan72 -- 31 Ekim 2021; 9:9:8 >

• Dalga mı geçiyorsunuz hocam? Çok bir şey yapmayacağı gibi adamı sinirlendirip size saldırmasına sebep olur.

• bende direkt gerçeği var.. havasız ama gerçek. nasiplenmek isteyene hediyem olacak

• PM'den resmini atabilirmisiniz hocam? Merak ettim. 

• gel sana atış yaptırayım..gelecek misin

• yok hocam, Teşekkür ederim, sadece PM'den resmini atarsanız sevinirim. 

• Hareket engellemez, can yakar ama o adrenalinde vız gelir. zzz

• Şu büyük tencereler var ya onun kapağını büküyor. Görüntüsü korkuturda bişey yapmaz. Ben de glock vardı kuzenimin dötüne sıktım kot pantolon olduğu halde kanadı ama can pek yakmaz
  • Hırsızda silah varsa kendini öldürtürsün.
  • Küçük kalibre olsada gerçek silah en iyisi
  • 6.5 mm lik pellet olmak sartıyla ve attığın tek atış hırsızın spinal corduna denk geldiyse belden aşşağı felç kalır. Onun dışında kafadan vurursan 1-2 dakkada black out olabilir ama emin değilim.

Hava basınçlı olanla seri sekilde kafadan vurursan kafa tasını penetrate edip beyne ulaşırsa muhtemelen öldürür bile. Ama hava basınçlıların kafa tasını delebileceğini zannetmiyorum

• Veronicaa kullanıcısına yanıt

nasıl birşey yapamaz hocam sıksan adama zarar verir

• arkadaşlar bazılarınız demişki havalı tabanca birşey yapamaz

not : havalı tabanca mermisiyle ölen insanlar var

• Zindan72 kullanıcısına yanıt

hocam zarar verir de o zarar adamı etkisiz hale getirecek seviyede değilse muhtemelen o adrenalinle size saldıracaktır yani sizin için daha kötü olur gibi

• Kitabdar kullanıcısına yanıt

yok ya havalı tabanca adam bile öldürebilir her ne kadar gerçek silah kadar olmasada yinede ciddi bir zarar verebilir

• Zindan72 kullanıcısına yanıt

Yağ tenekesini anca deliyor eğer içindeki yay orijinalse.

• Havalı tabanca ne oluyor? Güzel gözüken,skinli birşey mi?
  • Zarar vermesi açısından havalı tüfek daha makul. Türkiye'de yasak ama yurt dışında havalı silahlarla avlanıyorlar. Çok küçümsememek lazım.

• Veronicaa kullanıcısına yanıt

yok hayır tavuğu bile delebiliyor git videolarını izle bu konuda birşey yazmak istiyorsan biraz bilgi sahibi olman gerek hocam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.