Şimdi Ara

İş Bankası - MaxiPara Kart’a 100 TL MaxiPuan (10/125) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
28
Favori
31.826
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hic bir yer izin vermiyor isleme yapabilen nasil yapmissa pm atabilir mi lutfen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • adioses A kullanıcısına yanıt
    Dostum söyleyebilir misin neresi olduğunu.

• Neden kimse cevap vermiyor bu insanlara ? Sadece Pcell ve AG de oluyor arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RecepB10 R kullanıcısına yanıt
    Pyc yüklemeye izin vermiyor ki ,bankanız onay vermedi diyor sürekli ...

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Maxipara kartını kurye den teslim almayanların olmuyor herhalde. En azından bende, eşim ve benim olmak üzere iki kart var. Elimde olan ile işlem yapıyorum. Olmayan ile yapamıyorum. Bankamız ile görüşün diyor. Görüştüm; bizde sorun görünmüyor dediler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ROLLING STONES kullanıcısına yanıt

Aynen öyle hocam.. önceki sayfalarda anlatmaya çalıştım ama anlatamadım.Fiziki olarak teslim alınmazsa bir süre sonra Kendi kendini bloke ediyor bu kart, içinde bakiyesi varsa çekemiyor veya harcama yaptırmıyor.Tek çare şubeye gitmek ama onlarda inanın hiç birşey bilmiyor sağı solu arıyor.

Fiziki kart isteyip şubeden aldıktan sonra düzeldi benimkide.. bugün son harcama yapıldı

• senseman62 kullanıcısına yanıt
    Fiziki kart talep etmeyince de sanki sorun çıkmayacak gibi geliyor, sanırım fiziki kart talep edenlerde sanal kartı belli bir elinize ulaşma süresi boyunca sınırlı olarak kullandırıyor, süresinde teslim alınmayınca bloke oluyor. Fiziki kart talep etmeyince böyle bir durum olmuyor. Tabi bu bir tahmin, ilerleyen zamanlarda belli olacak

• İş bankası müşterisi olmama rağmen 750 yükleme limitine takılıyorum çözümü var mı arkadaşlar

• Arkadaş lar AG sarı puan alın sonra metale çevirirsiniz ucuzlayınca ben hep böyle yapiyorum

• Yukarıda yazılanlara ek olarak şunu yazayım fiziki kartımda benim de param kaldı şubeye de gidemiyorum iş dolayısıyla ama yakın zamanda halledicem. Fiziki kart isteyip almayanlar var ise sanal kart açıp devam etsin ben kampanyayı tamamladım sorunsuz şekilde ama yanlışlıkla fiziki kartın içine para attım oradan paramı bir türlü alamıyorum kartı teslim almamız gerekecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RecepB10 -- 11 Ekim 2020; 20:2:24 >
  • karizmatik666 K kullanıcısına yanıt
    bankadan fiziki kart almadınız mı

• bluefour B kullanıcısına yanıt
    Aldım hocam iş bankası bankamatik kartım var ama maxiparayı fiziki olarak almadım sanal olarak var

• benim fiziki bankamatik kartı ve maxipara yok, 2sini de istedim gönderdik dediler ama gelen giden yok hala. 15 yıl önce falan açtırdığım iş bankası hesabı var sadece. Bu puanları sanal kart ile online kullanabiliyor muyuz yoksa fiziki kart şart mı? ona göre bankamatik kart için bankaya gideyim.

bu arada fiziki kart talep edip ayrı bir sanal karttan 9 harcama yaptım bu kampanya için sorun yaşamadım henüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 12 Ekim 2020; 13:24:38 >
  • aynı gün aynı işyeri 2 adet işlem geçerli oluyor muu acaba

• İş bankası müşterisi olmama rağmen 750 TL limiti aşamıyorum Mh ile görüştüm Müşteri olsanız bile en fazla 750 limit var deniyor o zaman bu kampanyayı nasıl yapıyor anlamış değilim

• karizmatik666 K kullanıcısına yanıt

Limit 750 ise ben nasıl tamamladım kampanyayayı. Ne yazık ki müşteri hizmetleri bu konuda yetersiz.

İş Bankası - MaxiPara Kart’a 100 TL MaxiPuan (10/125)

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

benim fiziki bankamatik kartı ve maxipara yok, 2sini de istedim gönderdik dediler ama gelen giden yok hala. 15 yıl önce falan açtırdığım iş bankası hesabı var sadece. Bu puanları sanal kart ile online kullanabiliyor muyuz yoksa fiziki kart şart mı? ona göre bankamatik kart için bankaya gideyim.

bu arada fiziki kart talep edip ayrı bir sanal karttan 9 harcama yaptım bu kampanya için sorun yaşamadım henüz

Benim başvurduğum fiziki karttan da haber yok. Takip no falan da yok.Sag ol kardeşim bu arada ben de dediğin gibi yaptım.

• fiziki karta nasıl başvuruluyor acaba bulamadım bir türlü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-753FA63CF

Limit 750 ise ben nasıl tamamladım kampanyayayı. Ne yazık ki müşteri hizmetleri bu konuda yetersiz.

İkinci sanal kartı açıp kalanı ordan yapabilirsin

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.