Şimdi Ara

İrritabl Barsak Sendromu ( Hassas Barsak , İbs , Spastik Kolon ) (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
12.378
Cevap
199
Favori
1.899.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SFS1 testi 225 euro felanmis hocam 600 tl civari yani senin dedigin sanirim baska bisey su istanbulda ve izmirde subesi olan ugur bey isimli kisinin isimleri gecmisti orayo kastediyorsun sanirim 1100 tl olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam aklima takilan bisey var cok merak ettim sen gaitada mantar testi yaptirdinmi ? Kandida ciktimi sende yoksa sen su 1100 tl olan test e mi sakliyorsun kendini

• Cobbie kullanıcısına yanıt
    .......................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis-Presley -- 6 Şubat 2020; 11:54:41 >
  • Evet hocam katiliyorum sana gss borclariyla ben bile ugrqsiyorum ama su an senin aynan benim sanirim gaita kulturu isticem yemekte simdi doktorlar saat 1 de sirami alip giricem ve soyliyecegim yani su an kendini benim yerime koy sen ne dersen onu doktora ileticem hocam birde bende arada sirada barsak kurdu da oluyor haberin olsun bu yasimda yani dusun ole abur cuburda yemiyorum buda mantarin cok ilerledigini barsak duzeninin bozuldugnu destekler deilmi barsak saglikli olsa 21 yasinda adamda kurt ne arasin ? Gaita testinin yaninfa daha ne testler var gaita ile olan hepsini istiyim doktordan bide nolur nolmaz diye pzt si mikrobiyoloji ye randevu aldim hocam orayada bi bahsedeyim kandida yi mikrobiyoloji acaba ilgilenirmi benim bu sorunumla bende bu kandida var desem gel bakalim sana bi gaita testi felan yapalim derlermi bu colyak bilmem ne olaylari fln 190 gun sonunda sonuclaniyormus bilmem ne sen beni anladin hocam pek bilgi sahibi deilim ama duydugum aklima kalio bole forumu bastan assagi okudum cunku

........................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis-Presley -- 6 Şubat 2020; 11:54:57 >
  • Tamamdir hocam haberdar edicem buradan.Bu arada ayni topragiz :) bende sivasliyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cobbie -- 6 Mart 2015; 12:55:00 >
  • Peki hydro colon therapy diye bir tedavi varmış. Bağırsak duvarlarına yapışan gıda vs atıklarını temizliyormuş. Muayeneye göre masaj ve seans sayısı belirleniyormuş. Yaptıran, bilgisi olan var mı acaba.
    KAPTANELVIS bu konuda da araştırman varsa öğrenmek isterim.

http://zestzfulness.blogspot.com.tr/2011/08/colon-cleansing-has-no-benefit-but-many.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nurr87 -- 6 Mart 2015; 13:42:02 >
  • nurr87 N kullanıcısına yanıt
    ,,,.,.,,.,,.,,,,,,,,,,,.,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis-Presley -- 13 Şubat 2020; 10:52:37 >
  • Elvis hocam doktora girdim agzimi gosterdim geniz akintin var dedi hocam bu yutkunamda gucluk cekiom nefedim kokuo dedim yapar o geniz akntisi dedi hocam dedim bu kandida mantari olmasin dedim hayirndeil dedi o beyaz beyaz seyler grnix akintisi dedi sende ibs var karninda dedi dogruca psikiyatri dedi aynen biyle hocam dedim bana gaita testi verirmisinix dedim kultur kizdi bana hemen ogrerme die hemen masumluk rolu yaptim hocam lutfen litfen felan dedik zor bela yazdirdik yazmiyordu yani abliycagin hicam bana dogruca psikiyatriye dedi anliycaginiz bisey cikmassa dogruca oraya malesef ne yapalim ama gaitada kandida cikarsa doktor yazmasa bile ben ilacini bulur kullanirim kandida der demez bebeklerde olur o dedi direk ya bole bisey varmi herneyse iste hocam yani acikcasi doktor biraz moralimi bozdu psikiyatri git dedi geceleri uyuyamiyorum 5 aydir bu nefes kokusundan dolayi karin gruultusndan dolayi napacam bilmiyorum benden eski kana bakti ve trioid hormonun dusuk cikmis dedi bi kan istedi eskiden senin idrarinda kan avrmis bide idrar ver drdi gaitayida zor bela kopardim yalvar yakar

• Beni cok zorluyorlar en sonunda diskimda kan gordum diyicem kolonoskopiye yollucaklar mecbur yalan soyleticekler bana en sonunda.

,,,.,.,,,...,,.,,.,,.,.,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis-Presley -- 13 Şubat 2020; 10:52:56 >
  • 2 yılda 4 kez kolonoskopiye girdim. Bağımlılık yaptı bende. :) Korkulacak birşey yok. Zaten anestezi uzmanı ile bayıltıyorlar. Tek kötü yanı 3-4 gün sadece sıvı şeyler tüketiyorsun. Aç kalıyorsun yani. 4 kez kolonoskopiye girdiğim için 61 den 52 kiloya düşmüştüm. O yönden çok iyiydi yani :))
  • Hocam korkutma beni :) baktim simdi tupun ustunde gaita-kultur yazio abi kafayi yedim.yemn ederim bok kutusunu seviyorum yazdi diye sonumuz hayrola vallahi billahi...:))))))
    Acik oturum duasi yapalim Allahim sen herseyin hayirlisini bilirsin kuluna kaldiramiyacagi yuk yuklemezsin bundada vardir bir hayirin ben sabredeyim sende dayanma gucu ver amin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cobbie -- 6 Mart 2015; 14:33:47 >
  • nurr87 N kullanıcısına yanıt
    .................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis-Presley -- 6 Şubat 2020; 11:56:18 >
  • Geçmiş olsun inşallah en kısa sürede sağlığına kavuşursun.
  • sindirim sistemi rahatsızlığı olanların %96 sı depresyona giriyormuş.
  • serdar3805 S kullanıcısına yanıt
    merhaba dahiliye doktorunun sana yazdığı ilaç nedir peki ? söylermisin bizede
  • Zeytinyağında bekletilerek hazırlanan Kudret Narı bitkisinin bağırsak ve mide rahatsızlıklarına çok iyi geliyormuş arkadaşlar. Ben bir akrabamdan bekletilmiş olarak buldum. Deneyeceğim. Merak edenler internetten araştırabilirsiniz. IBS için olan bir çok yorumda kudret narından bahsedilmiş. Deneyenler oldukça memnun.
  • Eller ayaklar benim hiç ısınmaz zaten en ufak bi soğukta buzz mesela bi akraba ile tokalaşsam adamlar suratıma 2.3 saniye bakıp olum hastamısın sen ellerin buz gibi diyolar bende he deyip geçistiriyom norma insanlar bile biliyo yani hasta olduğumuzu basit bi tokalaşma ile ama bu doktorlar bilmiyor illa bunlarladamı tokalaşmak lazım
  • Flora41 kullanıcısına yanıt
    ,,,,..,.,.,,,,..,.,,.,.,..,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis-Presley -- 13 Şubat 2020; 10:53:23 >
  • 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.