Şimdi Ara

IRON MAN (CIKTI) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
0
Favori
13.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xbox'cular oyunun demosubu begenmemisler

bu oyun PC'de oynanir :}
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dante*

Xbox'cular oyunun demosunu begenmemisler

bu oyun PC'de oynanir :}

Oyun aynı oyun PC'de daha mı güzel sanıyorsun? Xbox 360 da beğenmediysek PC'de daha vasattır merak etme.
  • film oyunları genellikle böle filmin çıkmasına yetiştirelim diye oyun vasat bişey çıkıyo ama inşallah bu böle olmazz.....
  • Bu filminin fragmanını izledim filmi bence çok güzel olmuşta arkadaşların dediği gibi bu gibi comics karakterlerin filme ve oyunlara uyuşmuyor.
  • Çıkış tarihi 2 Mayıs denildi ama halen daha malum yerlere düşmedi. Acaba 2 mayıstan sonra mı görecez oyunu yoksa keklediler mi bizi...
  • bu habire şarzı biten adam değilmi yahu
  • Erteleme fln mı var niye hala düşmedi hiç bi yere?
    Konsollara önceden mi çıktı oyun konsollar için var gözüküyo çünkü
  • Xbox 360'a çıkalı 4-5 gün oluyor PC versiyonu yarın düşer herhalde.
  • vaay oyun çıkıyor demek hadi bakalım güzel bir aksiyon oyunu olacak umuyorum
  • Oyun güzel olacak gameplay videosunu fln da gördüm Activision ın çakma Marvel oyunları gibi değil iyi bişeye benziyo. Videodan gördüğüm tek sorun Iron Man'in kontrolleri biraz dandik bunu da kolla oynanmasına bağlıyorum o adam en güzel mouse la hareket eder
  • Nedense içimde bi his görevlerin monoton olucağı ve kendini tekrar ediceği yönünde
  • Bu kadar kısa sürede yapılmış oyundan birşey beklemiyorum. Filmde zaten gerçekçiği olmayan bir yapıt ...
  • Hala bi haber yok mu ne kadar sorumsuz insalarsınız yaww
    Bakalım ne zaman çıkar bence diğer film oyunlarından daha güzel olacak SEGA ya güvenim tam.
  • yaw biyerde okudum 2 mayısta americada çıkcakmış avrupaya ne zaman gelir belli değilmiş...
  • Filmini izledik oyunu bir türlü çıkmadı gitti
  • filme gittik iyiydi. aksiyonu fazla yoktu ama başlanıgıcı anlattığı için fena sayılmazdı. Aslında çıksaydı oyunu filmden sonra tadından yenmezdi ama bakalım bekliyoruz

hayatımdaki en kalabalık salondu demi f@ruk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skywalkerhan -- 3 Mayıs 2008; 0:36:30 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: skywalkerhan

hayatımdaki en kalabalık salondu demi f@ruk

Baya bir kalabalıktı 10 kişi kadar işte Neyse konuyu saptırmayalım
  • yarın filmi izliycem, filmden sonra oyunuda alırım. ilk yorumları inşallah ben atcam.
  • yokmu daha haber yaaa...
  • çevre etkileşimi çok kötü görünüyor umarım oyun güzel olurda meraklılarını sevindirir
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.