Yüzbaşı
24 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Meraba arkadaşlar bi arkadaşımızın düğünü var, düğün aracı olarak bi araç kiralamamız gerekiyor. Fluence tarzı bi araç, bazı kiralama yerlerinde 27 yaş 4 sene ehliyet olması isteniyor. Benim yaşım 20 1,5 senelik ehliyetim var. Bu şekilde hangi firmadan araç kiralamalıyım.
Arkadaşlar bizde 2005 model megane var. Araç çalışır haldeyken radyoda veya cd de çalan şarkı yüksek seste inanılmaz bi cızırtı veriyor. Ama araç stop ediliyken hiç bir cızırdama kesilme yok, çok net veriyor sesi sorun neyden kaynaklanıyor olabilir acaba? Hopörlerde hiç Bi sıkıntı yok. Dediğim gibi araç stop ediliyken ses gayet net ve cızırtısız.
Arkadaşlar malum sitede dolanırken şu ilana rastladım nasıldır acaba almaya değermi?http://m.sahibinden.com/classifiedDetail.html?id=164097744
Arkadaşlar ford connect var bi tane ortalamam aşağıdaki resimde hiç kasmadan bu değerleri yakalıyorum
Merhaba şuan kullandığımız Honda cr-v aracımızı satıp daha az yakan bi araç almayı düşünüyoruz. honda, 1999 model lpg de şehir içinde 43 kurus yakıyor asagı yukarı. Daha az yakan lpgli veya dizel araç önerilerınızı bekliyorum. Alacağımız araçta bagaj çok önemlı honda gıbı veya ondan bıraz daha büyük bi bagaj lazım. otomatik veya manuel farketmez. Benim aklımda sandero var ama siz ne dersiniz bu fıyat aralıgında hangı aracı önerirsiniz. Şimdiden önerileriniz için teşekkürler..
Merhaba arkadaslar, sabah bı kısmınız dıreksıyon sınavına gidecek, sınavdan çıktıktan sonra neler yaşadığğnızı, ne hatalar yaptığınızı, geçip veya kaldığınızı, yani bütün deneyimlerinizi bu baslık altında toplayalım. Benim direksiyon sınavım pazar günü Allah herkese kolaylık versin. İnsallah geçeriz sınavı...
Merhaba arkadaslar, max 550 tl ye sıfır android bi telefon almak istiyorum. Hangi marka model önerirsnz
Merhabalar; Honda crv aracımızda kış lastikleri var. Yaz lastiklerde ömürlerini tamamlamış durumda 4 adet lastik alıcaz. Hangi marka model önerirsiniz. İstanbulda yaşıyorum.

Dip not: Araç 1999 model Honda crv
Arkadaşlar 20 haziran 1995 doğumluyum. 29 hazirandaki sınava girebilırmiyim? Arkadaşım dogum tarihinden 20 gün snra gireblrsn diyor bu doğrumu acaba?
Arkadaslar bayadır cd yapmıyorum,arabadaki müziklerden sıkıldım yeni parçalar indirmek istiyorum tavsiye ettiğiniz parçaları yazarsanız sevinirim. Pop müzik tercihim arabesk yabancı müzikte olabilir
Hakkında
Forum İmzası:
VW Caddy 1.6 TDI Comfortlıne Dsg Şeker beyazı
Hakkımda:

██xXx DH HAFİF TİCARİCİLERİN MEKANI xXx██

Vw Caddy 1.6 TDI 2011 DSG Comfortline Şeker Beyazı
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 593
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 45.507 (Bu ay: 76)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.