Şimdi Ara

iRiver clix 2 gibi aynı sesi veren başka bir cihaz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
3.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • varmıdır ? clix 2 yi dinledim bugün aşık oldum.satan varsa arıyorum hemen alıcam.yoksa başka hangi cihaz önerirsiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Excision -- 29 Ocak 2012; 22:37:41 >

• Hemen bulman zor söliyim :) kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthfth

Hemen bulman zor söliyim :) kolay gelsin

fatih abi sflo dan iyi sesi var kabul et

alım konusuna gelnce inş bulurum ya alete bayıldım.
  • S:flo dan daha iyi olduğuna okadar emin olma :) karakter olarakda birbirine yakınlar zaten ikisininde çok temiz sesi var. Hangisi daha iyi diye sorarsanda göreceli bi durum. Sen bulabilirsen al tabi clixi. Clixin içindeki parçalarda kaliteli rock-metal parçalardı, sert ve net parçalar. Birazda ondan etkilendin :)
  • Garip bir alet yaa ben de epey etkilenmiştim cihazın sesinden.. Satan varsa kaçırmamak lazım ama yok işte.. Bir de bu etkiyi yakın zamanda Sony a864'te yaşadım. Onu da değerlendirebilirsiniz ama biraz tuzlu kaçıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin.

Garip bir alet yaa ben de epey etkilenmiştim cihazın sesinden.. Satan varsa kaçırmamak lazım ama yok işte.. Bir de bu etkiyi yakın zamanda Sony a864'te yaşadım. Onu da değerlendirebilirsiniz ama biraz tuzlu kaçıyor..

Clix2 nin gerçekten çok güzel bi sesi var, ama amfisiz kullanıma pek uygun değil, çıkışı biraz güçsüz. Ama yağız amfiyle çözmüş olayı :)

Engin sende ne var şuan, en son meizu ipod 5.5 arasında gidip geliyodun :) kulaklığın yine R07 mi?
  • Meizu'm duruyor. Hasan'dan aldım Ipod Video. E11 de gelince line-out aşkı ile Video'yu kullanıyorum hep, Meizu yatıyor diyebilirim.

Kulaklık işi ise epey karışık. Baran Sony ex600 almıştı. Uzun denemelerden sonra ex600'ün gr07'den iyi olduğuna kanaat getirdik, takas da ettik ama gr07'mden de kopamıyorum bir türlü. Gidince geri alacam gibi duruyor ama ne gr07'yi ne de ex600'ü satmaya kıyamıyoruz bilmiyorum nolacak. Bir de yine Hasan'dan PFE aldım ama pek kullanma imkanım olmadı daha. Gidince ayar çekmek lazım tümden..
  • Ben gr07 deki sahneyi-ferahlığı ue10 da bile bulamadım. Ha ses biraz sönük gibi ama karakteri öyle. Adamlar nasıl kulaklık yapmışlar anlamadım, ferahlığı dinlendiriciliği çok iyiydi. Sen benim pfe yi denemiştin, hatta kulağına taktığınla çıkardığın bir olmuştu :) parlak tiz sevmiyosun. Bu arada sony ozaman iyi iş çıkarmış
  • head-fi'cılar gr07 ile ex600'ü kapıştırıyolarlar epey. Aynı sınıftalar, kimi gr07 kimi de ex600 diyor ama deneyimlerimize göre ex600'ün sahnesi az buçuk daha geniş, sesler daha doğru geliyor insana hem de bassları daha derin ve gövdeli.. Sesi tam benim istediğim gibi diyebilirim ama gr07'den sonra bana çok bir şey katıyor mu diye düşündüğümde tercihim gr07 oluyor..

Pfe işi de bir garip oldu, önce siyah filtrelerde denedim sonra grileri taktım ama gri filtrelere tahammül edemedim geri siyaha döndüm. Ben de ne istediğimi bilmiyorum sanırım
  • Piyasada zor bulunan playerları övüp durmayın , Eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürüyorsunuz valla .
  • Aralarında çok fark yok anlaşılan ex600 le gr07 arasında. Pfe yide uzun süre dinleyip kararını öyle verirsin zaten. Tak çıkar tak çıkar bişey anlaşılmıyo zaten. Uzun süre dinlemeden sağlıklı sonuca ulaşamıyosun, bugün beynim resmen... :) ibasso d2 aldım bende onu deniyorum. S:flo ile iyi uyum sağladı, güzel amfiymiş. Bu arada hasan pfe yi satmamışmıydı, öyle hatırlıyorum. Neyse aldığına göre satmamış :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: E2

Piyasada zor bulunan playerları övüp durmayın , Eşşeğin aklına karpuz kabuğu düşürüyorsunuz valla .

Mobilden girdiğim için similey midir nedir ondan koyamıyorum, eğer olsaydı bu sözünüzün üzerine 10 tane muhaha koyardım :)
  • Ömer adamların bir bildikleri varmış demekki, piyasadan silmiş süpürmüşler vallaa.. Meizu'nun da kıymeti bilinmemiş bence.. Gerçekten üst seviye bir cihaz ama "Made in USA" olmayınca tutulmuyor işte..

Hasan'ın çekmecesinden devamlı bir şeyler çıkıyor. Belki daha önce satmıştır bilmiyorum ama bu pfe'yi yakın zamanda çıkardı ortaya..
  • @fthfth

Koymuş kadar oldun .

@Engin.

Şöyle bir baktımda hiç bir yerde yok , kornography de vardı benim bildiğim o da satmaz kanımca . Tutulma konusu reklam vs. önemli , zaten müzikçalar kullananların %80 i artislik peşinde olduğu için Ipod ve benzerlerinin peşinde ...

Bu arada Hasanın Çekmecesi böyle kitap adı gibi geldi birden bana .
  • Yok head-fi'cılar tarafından da tutulmuyor yaa. Adamlar acayip tutuyorlar kendi mallarını; firmadan ayrı olarak onlar da iyi reklam yapıyorlar..
  • Meizu'nun sağlam sesi vardır. İnce ve kibar olması da cabası. Bir de Cowon O2'nin sesi çok güzeldir ama mübarek yontma taş gibi.

PFE konusunda ise; bana da sesi parlak geliyordu. Ama X1050 ile uyumu çok hoşuma gitti. Tahminim A864 ile de aynı olur. Yada Clix'le. Ses karakterleri benzer zaten Sony ile iRiver'ın.
  • yağız abi keşke dinlemeseydim o clix2 yi şimdide bulamıyom napcam ben
  • Selamlar

2005 yılında Creative muvo tx fm, philips he 580 kulaklıktan aldığım tadı hiç bir şeyden almadım.
    Müzigi tam beynimin içinde duyuyordum.

Muvo tx fm, firmware güncellerken iptal olmuştu, İriver t60 se aldım ona da doyamadan su girdi ve iptal oldu.
    Philips he 580 kulaklığımın parçaları eksikti.

Crerative için dün 10 saat internette her türlü çözünü aradım denedim, olmadı
    256 mb muvo tx fm buldum aldım.
    Philips he580 kulaklığımın kablosunu , senheise mx kulaklık kablosuyla değiştirdim.

Biraz amacıma ulaştım.

Şu Clix 2 gibi ses veren cihaz varsa ve yeniyse bende öğrenmek isterim. Piyasada olmayan cihazlarla uğraşmaktan öldüm.
    Bir daha bozulursa bunlar, müzik dinlemiyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DUSMAN
    Selamlar
    2005 yılında Creative muvo tx fm, philips he 580
    kulaklıktan aldığım tadı hiç bir şeyden almadım.
    Müzigi tam beynimin içinde duyuyordum.
    Muvo tx fm, firmware güncellerken iptal olmuştu,
    İriver t60 se aldım ona da doyamadan su girdi ve
    iptal oldu.
    Philips he 580 kulaklığımın parçaları eksikti.
    Crerative için dün 10 saat internette her türlü
    çözünü aradım denedim, olmadı
    256 mb muvo tx fm buldum aldım.
    Philips he580 kulaklığımın kablosunu , senheise
    mx kulaklık kablosuyla değiştirdim.
    Biraz amacıma ulaştım.
    Şu Clix 2 gibi ses veren cihaz varsa ve yeniyse
    bende öğrenmek isterim. Piyasada olmayan
    cihazlarla uğraşmaktan öldüm.
    Bir daha bozulursa bunlar, müzik
    dinlemiyeceğim..

pazartesi sahip olacağım clix 2 nin daha güzelleştirilmiş versiyonu huzurlarınızda iriver spinn.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Excision -- 3 Şubat 2012; 17:21:46 >

• @blackrx

Cevabınızda bir problem olmuş , editlerseniz ..

Bu arada hayırlı olsun Spinn iniz .
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.