Şimdi Ara

iRacing (2010-2015) [ANA KONU] (121. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.562
Cevap
47
Favori
119.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

iRacing (2010-2015) [ANA KONU]
  • An itibariyle Class A'ya yukseldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhaba arkadaşlar. sim world dünyasına yeni giriş yapacağım t300 rs gt ile...

steamde 6 aylık üyelik önce 59 sonraki 6 ay 99 tlimiş.

ben ilk 6 ay üye olsam deneme amaçlı sonra istediğim zaman üyelikten çıkabiliyor muyum?

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

merhaba arkadaşlar. sim world dünyasına yeni giriş yapacağım t300 rs gt ile...

steamde 6 aylık üyelik önce 59 sonraki 6 ay 99 tlimiş.

ben ilk 6 ay üye olsam deneme amaçlı sonra istediğim zaman üyelikten çıkabiliyor muyum?

Üyelik süren bittikten sonra uzatmazsın olur biter. Daha sonra istediğin zaman üyeliğini uzatıp eski hesaptan devam edebilirsin

• MtkP HuSnU kullanıcısına yanıt
    Peki hocam bu oyun gerçekten feedback olarak diğer simlerden daha mı iyi? Gran turismo sport ve asetto corsa oynuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Peki hocam bu oyun gerçekten feedback olarak diğer simlerden daha mı iyi? Gran turismo sport ve asetto corsa oynuyorum

Yani aslında iracing direct drive sistemlerde fark yaratıyor orası bir gerçek. Ama rFactor2 , acc ve iracing te Logitech ve Thrustmaster gibi setlerde iyi ffb alırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MtkP HuSnU -- 26 Ocak 2021; 9:55:37 >

• MtkP HuSnU kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam
  • Selamlar, biraz aradım bulamadım da bir sorum vardı.

Eskiden iracing oynardım, şimdi yeniden başlıyım dedim. Yıllık üyelik 110 dolar, steamde ise 109 tl. (bugün için 7,29 kat fiyat farkı :)

Fakat üyelik yenileyemiyorum, yeni üye olma lazım diyor steam. iracing supporta mail attığımda onlar da olmaz, oradan yeni üyelik açman lazım dediler (çok saçma ama ok).

Yeni üyelik açmak istemiyorum, hesabıma baktım 300 dolar harcama yapmışım zamanında araç ve pistlere toplam. Peki yine de sıfır açarsam, steam üzerinden araç, pist satın alma seçeneği var mı? Yine böyle üyelik gibi uygun fiyatlara.

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: TaLeNDiL

Selamlar, biraz aradım bulamadım da bir sorum vardı.

Eskiden iracing oynardım, şimdi yeniden başlıyım dedim. Yıllık üyelik 110 dolar, steamde ise 109 tl. (bugün için 7,29 kat fiyat farkı :)

Fakat üyelik yenileyemiyorum, yeni üye olma lazım diyor steam. iracing supporta mail attığımda onlar da olmaz, oradan yeni üyelik açman lazım dediler (çok saçma ama ok).

Yeni üyelik açmak istemiyorum, hesabıma baktım 300 dolar harcama yapmışım zamanında araç ve pistlere toplam. Peki yine de sıfır açarsam, steam üzerinden araç, pist satın alma seçeneği var mı? Yine böyle üyelik gibi uygun fiyatlara.

Teşekkürler

Eski üyeliği sadece site üzerinden yenileyebilirsin. Steam e geçiş yok maalesef.

Steam de yeni üyelik açarsan üyelik ücreti tarafında ciddi avantajlı. Ama içerikler yine site üzerinden alınıyor

• TaLeNDiL T kullanıcısına yanıt

Steam sadece yıllık üyelik satıyor. İçerik yine iracing üzerinden satışta.

Yeni üyelik açarsanız önceden aldığınız içerik gelmez.

Üyeliğiniz steam üzerinden açıldıysa ara verip yenileme olmuyor biliyorum.

Sizin yapabilecekleriniz;

1- iracing'e yazıp hesabınızı iracing hesabına çevirmek ve 110$ yıllık aidata razı olmak ve 300$ içeriğe kavuşmak (garanti değil)

2- Steam yeni hesap açıp sıfırdan içerik satın almak, pist 15$, araba 12$

• Ben yeni yeni deneyim kazanıyorum. Bilmek istediğim birşey var. Çok temiz sürdüğüm bir yarışta çizgim düzgün olmasına rağmen dengesizin biri gelip arkadan daldı. Dolayısıyla puanım da epey düştü. Böyle bir duruma itiraz oluşturabilir miyim?
  • _XaNDeR_ kullanıcısına yanıt

Mümkün ama ben daha bir şey yaptıklarını görmedim. Belki üst sınıflarda (C-B) müdahale ediyorlardır.

Genelde olur böyle şeyler yazmışlardı bana.

Eğer adam durduk yere gelip çarpmışsa belki ceza verirler ama geç fren yaptığı için çarptıysa sanmıyorum

• Eng. kullanıcısına yanıt

Selam. steamden üye olmuştum ben bir sürü de pist ve araç aldım aynı hesaba. steamden otomatik yenileme açık bir sorun olmaz dimi üyelik yenilemede? eğer diğer arkadaşınki gibi gidecekse boşuna almayım pist bundan sonra

• ilberhoca kullanıcısına yanıt

Onu ben de merak ediyorum. Belki kredi kartını steam'e tanımlatmak gerekebilir. Okuduğum kadarıyla dediğiniz gibi otomatik ödeme gerekli. Yapanlar bilgi paylaşırsa memnun oluruz

• ilberhoca kullanıcısına yanıt

Ben 4 yıl önce steam üyeliğiyle ouına başlayıp yaklaşık 50 dolar içeriği içeride bırakıp oyunu bırakmıştım. 2020 yılında oyuna geri döndüm yine üyeliği steamdan aldım tüm içeriğim duruyor sorun yok. 2013 den kalma bir hesabım daha vardı içinde 2 pist olan 2017 yılında onu tekrar aktive etmedim aylık üyelik pahalı diye. Steamda otomatik ödeme talimatı verirseniz yenileme zamanı gelince otomatik çekim yapıp yenileyecektir.

• Class dusme varmis onu ogrendim bugun monza beni bitirdi 4 safety ratingden A classtan B ye dustum suanki safety rating 1.61 guzel pist ama pist kurallari nedir oyle yesil alana ciktiginda x veriyor birde pist ufak gecis alani yok tam bir safety rating dusurme pisti.Le mans daytona pisti gelmesi lazim A ya geceyim tekrar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt

Tecrübe edinmek lazım bol bol setup denemek lazım monza benim en sevdiğim pisttir. Dün gece BMW GTE ile 8. başladığım yarışta herkesi yarış içinde tek tek geçerek lmp lerle mücadele ede ede 1. tamamladım sadece 1 ceza puanı aldım. ama bir hafta boyunca pist ile ilgili izlemediğim video kalmadı. bir de doğru setup bulunca muhteşem bir deneyimdi monza :) Benim için tam tersi monza benim için hem safety puanı hem irating artırmak için en verimli pist

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.