Şimdi Ara

Iptv Uygulaması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
3.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar gse kaldırılmış şuan en iyi çalışan iptv uygulaması hangisi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Ben redo ip tv kullanıyorum. gayet stabil çalışıyor.

• Birçok app var bununla ilgili hem tv olsun hem telefon için   Redo kullanılabilir.

• NeCRiS kullanıcısına yanıt
    Android cihaz (tv yada box) kullanıyorsanız tivimate’ten daha iyisi yok.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • selamlar,

redo iptv uygulamasını nereden nasıl satın alabilirim ?

• İp Smarters

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OPUS IPTV'de iyidir.

Çok kullanışlı bir arayüzü var, tavsiye ederim.

• sadecedogan kullanıcısına yanıt

LG webos tv için ip tv tavsiyeniz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duplexplay yada Netiptv / bunlar ücretlidir ama sorun olmaz diğerleri gibi.
    Ücretsiz olarak ssiptv kullanabilirsiniz

• iptv linki nasıl bulunur? Sadece yerel kanalları izlemek istiyorum. Bunun ücretsizi var mı ? Sanırım m3u oluyorlar.

• Arkadaşlar Samsung ve Lg Tv lerde aynı ip Tv programlarını kuruyorum, Samsung da altyazı var dior ve gösteriyor ama Lg de altyazı yok diyor aynı film için. Nedendir???

• brobiy kullanıcısına yanıt

hocam malesef ücretsizini bulman imkansız. Aslında çok fazlasıyla var tarayıp iptv yayın yapan serverleri bir şekilde açıklarını bularak üyelik bilgileri çalıp yayınlıyorlar.

O zaman da sistemde eğer linkin sahibi yayın izliyorsa siz izleyemiyorsunuz yada şöyle diyim o siteleri saniyelik takip edenler var siz linki çalıştırana kadar kaç defa açılıyor... size sıra gelmez :)

Ancak bu yaz aylarında herkes dışarıda malum izleyeceğiniz 3-5 saat diyelim onda da başka birisi gelip açtığında sizi hatta düşürüyor hata bazı iptvciler aynı anda farklı iplerden açıldığını görünce o üyeliği banlıyor ve ölüyor.

O yüzden ücretli iptv linki almanızı öneririm. Şu anda piyasadakilerin neredeyse hepsi battığı, alıp kaçtığı yada ucuz donanımlarla sorunlu yayın verdiği için çok fazla kalmadı. Piyasada en çok bu arada ismi kullanıcılar tarafından olumlu kaliteli yayın adına geçen iptvboxpro firması mevcut. Onuda test alıp deneyebilirsiniz. Ama şöyle bir durum var daha önce hiç iptv kullanmadıysanız ücretli de olsa hizmet vermiyorlar test hiç vermezler. Kullanmadığınızı da fark edebiliyorlar sorularıyla vs :)

Aradığınızı bulmakta vakıf olmanız temennisiyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comensee -- 16 Temmuz 2023; 16:54:30 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.