Şimdi Ara

Ips mi, tn panel mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Linkteki ürünün ekranı ips mi tn panel mi arkadaşlar acil yardım?
    Fırsat: Lenovo Ideapad 3 Dizüstü Bilgisayar, 15.6" FHD, i5-1135G7, 8GB RAM, 256GB SSD, Integrated Intel Iris Xe Graphics, FreeDos, 82H802RXTXhttps://www.amazon.com.tr/dp/B0BC8H5R8D?ref_=cm_sw_r_apin_dp_ASDH7YC22TR9FWJTGYQ1

• İps tabiki de tn ekranlılardan uzak durun ne olursa olsun
  • Sub-Zer0 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu ürünün hp sayfasında tn diyor epeyde ips diyor tam teknik özelliklerine nereden bakabiliriz?
  • AMD R5 5500U 15.6 FHD TN panel titreme sorunu yüzünden iade ettim. Yeni HP 15 i5-1235U işmcili cihazın ips panelinde ışık sızması sorunu vardı iade süreci başladı. Ne alacağımı şaşırdım. Güvendiğim markalardan alacak F/P cihaz kalmadı sayılır. Elimde 11. nesil i5 işlemcili HP 250 G8 mevcut. TN panel cihaz genel olarak sorunsuz zira klavyedeki harf ve rakamların bir kısmı lekeli bir görünmeye başladı. Klavyede ışıklandırma yok.

İadem onaylanırsa 12. nesil i5 işlemcili HP 250 G9 TN panel ve arkadan aydınlatmalı klavyeye sahip versiyonu düşünüyorum. Bukaım hayat bizi nereye sürükleyecek. :)

• Kesin bilgi ios kaynak Lenovo

Ips mi, tn panel mi?
  • RoyWalsh kullanıcısına yanıt
    Hp 12.nesil 1235u yeni aldım fakat şarjı çok az gidiyor max 2 saat. İade etmeyi düşünüyorum. Hepsiburadadan aldım sizce iadeyi kabul ederler mi, siz nereden almıştınız?
  • ibo83 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
  • crzyhntr kullanıcısına yanıt

Lenovo'u Hepsiburada GTI Bilişim'den satın aldım. Arıza olmadığı sürece aldığınız ürünün herhangi bir özelliğinden memnun olmadıysanız direkt iade almıyorlar. Cihazın pil performansı üreticinin referans değerini karşılamıyor ve cayma hakkınızı kullanmak istiyorsunuz. Kullanma şansınız yok. Direkt ret geliyor. İlk aldığım Lenovo'da iki ay servisle uğraştım. Sonunda DOA raporu verildi. Raporu GTI Bilişim'e sistem üzerinden pdf olarak online gönderdim. İade ret edildi. Servisin verdiği raporu kargo ile gönderdim ancak o zaman iade gerçekleşti. Siz iki ay bilgisayarsız kalmışsınız tabi kimsenin umurunda değil.

İkinci cihazı Amazon'dn aldım. Süreç devam ediyor.

• crzyhntr kullanıcısına yanıt

Etmezler

Çünkü benimde başıma geldi

Lenovo V = Ada Serisi

En son aldığımız E Extansa serisi.

Kendi sitesinde 9 saat diyor!!

Basit 2 oyun açınca maximum 2 saat gidiyor.!!

Iade için sebep değil.

Bende bu nedenle laptop almaktan vazgeçtim

Hepsi pil Wh değerini yazmıyor 50-55-60Wh olsa neyse

Bugün ucuz modellerde 35-40-45Wh pil var

Güç performans gerektiğinde maximum 2 saat

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.