Şimdi Ara

iPod Touch JailBreak! Yüklemeler! Anlatımlar! Tavsiyeler! (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.727
Cevap
9
Favori
622.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

quote:

Orjinalden alıntı: photographer86

quote:

Orjinalden alıntı: PHI

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ÖmerÖzdemir

iLibertySetup_1.3.0.113 çıkmış. Hazır denemişken uygulamarıda dene çalışıyormu.

Valla jb yapayımda uygulamalar eksik kalsın Dünden beri deli oldum ya. Sorun yok diyodum hep nazar değdi valla

Sen dinle beni. Iliberty'yi kur. Güncelle. Sonra uygula

İnşallah olur, ziphone'u bir daha asla denemem Eğer sorunsuz olursa sana eşi benzeri olmayan bir vista wallpaper hediye edicem

1.1.4'ü ben de önce ziphone 2.6 ile yaptım kolay diye. Source eklerken kilitleniyordu sürekli.
    Bi restore ettim. İliberty ile jb yaptım. Fazladan iliberty ile openssh, bsd ve term'i de kurdum
    Sorunsuz

evet aynı şeyler benimde başıma geldi bende iliberty ile şu anda mutluyum

• Arkadaşlar ilibertnin son sürümündeki uygulamalardan yüklenmesi gereken uygulamaları söylermisiniz. Ona göre son kez yükleyeyim.
  • bsd ve open ssh mutlaka kur gerisi senin zevkine kalir
  • Maximus 4 yükleyeyim dedim tamamen.
    Ama çok karışık ya. Anlatımda olan bazı dizinler bende yok falan
    maximus'su doğru düzgün bi yapamadım şuna
    Resimlerindeki gibi tamamını yapabilsem bi

maximus 4'ü yükleyen ve anlatımları türkçeleştirip bi anlatım yazan var mı acaba aramızda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHI -- 8 Nisan 2008; 23:35:22 >
  • iliberty ile jb yaptım ama cydia ekledi direk bunun kullanımı installer ile aynı mı değilse daha mı zor eğer dha zorsa restore edip sadece installer kuracağım ? evde wifi yok o nedenle pek fazlada kurcalayamadım
  • walla maximus aklimda ama acaip useniorum onu cevirmeye.zaten her versiyon icin ayri ayri yapmislar dahada uzamis
  • quote:

Orjinalden alıntı: tugberk23

iliberty ile jb yaptım ama cydia ekledi direk bunun kullanımı installer ile aynı mı değilse daha mı zor eğer dha zorsa restore edip sadece installer kuracağım ? evde wifi yok o nedenle pek fazlada kurcalayamadım

bence installer kur.cydia sanki daha karisik installera gore
  • İnstallere girdiğimde wireless kopuyor
  • quote:

Şu an içimden ipodu duvara fırlatmak geçiyor Dün akşam summer board ile tema değiştirirken cihaz dondu ne kapatabildim ne de başka bişey. 3 kere restore edip jb yaptım sonrasında her seferinde source eklerken donuyor ve öle kalıyor yine ne salak bi cihaz ya kafayı yicem, satıcam galiba zipri Allah belanı versin senin ziphone'a

Ben hatali derken sen hata falan yok diyordun.

• beyler sabah 1.1.4 e ziphone ile jb yaptım.

daha sonra bir iki hata alınca itunes ile (direkt restore tuşuna basarak) restore ettim.

şimdi ilibery ile jb denicem ama sizlere bi sorum olacak.

*restore edince daha önce shit+restore yapıp ilk sayfadaki linkten indirdiğim ''iPod1,1_1.1.4_4A102_Restore'' u kaynak göstermiştim.

direkt restore yapınca bu sürüme mi döndü yoksa 1.1.4 e ilk update yaptığım sürüme mi döndü.

bunu şunun için soruyorum;şimdi iliberty ile jb yaparken ziphone daki gibi ''iPod1,1_1.1.4_4A102_Restore'' dosyasını itunes

ile tekrardan restore etmem gerekir mi?
  • Ohhh be çözdüm sonunda. 1603 hata kodu veriyordu restore olmuyordu sonunda çözdüm.

• şuan settings....>general...>about tan baktım ver. 1.1.4 4A102 görünüyor

?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi salula -- 9 Nisan 2008; 0:57:06 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: salula

beyler sabah 1.1.4 e ziphone ile jb yaptım.

daha sonra bir iki hata alınca itunes ile (direkt restore tuşuna basarak) restore ettim.

*restore edince daha önce shit+restore yapıp ilk sayfadaki linkten indirdiğim ''iPod1,1_1.1.4_4A102_Restore'' u kaynak göstermiştim.

direkt restore yapınca bu sürüme mi döndü yoksa 1.1.4 e ilk update yaptığım sürüme mi döndü.

bunu şunun için soruyorum;şimdi iliberty ile jb yaparken ziphone daki gibi ''iPod1,1_1.1.4_4A102_Restore'' dosyasını itunes

Yapmana gerek yok. Shift + restore yapmak 1.1.1 , 1.1.2 ve 1.1.3 e restore yaparken gerekli. Direk restore yaparsan son surume restore eder. Yani 1.1.4 e.

• quote:

Orjinalden alıntı: Y!g!T

quote:

Orjinalden alıntı: salula

beyler sabah 1.1.4 e ziphone ile jb yaptım.

Yapmana gerek yok. Shift + restore yapmak 1.1.1 , 1.1.2 ve 1.1.3 e restore yaparken gerekli. Direk restore yaparsan son surume restore eder. Yani 1.1.4 e.

tamam saol.
    bide tekrar jb yapmamın sebebi ziphone ile jb yaptığımda itunes ile attığım mp3 leri çalmadı(görünüyor ama çalmıyordu) restore yaptıktan sonra
    düzeldi.acaba jb den dolayı mı böyle oluyor yoksa tesadüfen bi sorunla mı karşılaştım?

• Benim basima daha once hic gelmedi. Tesaduf olabilir.
  • ziphone ile 1.1.4 jail breakli kullanıyordum, can sıkıntısından iliberty yi deneyeyim dedim, şuan 1.1.4 jailbreak yaptım iliberty ile sorun yok gerekli tüm programlarıda yükledim yanlız itunes ta versiyon 1.1.3 gözüküyor check for update dediğimde yazılım güncel diyor herşey 1.1.4 olarak çalışıyor ama itunes da 1.1.3 gözüküyor nedendir anlamadım. settings....>general...>about dan ipod tada 1.1.3 gözüküyor.
    Bir arkadaş da daha olmuştu sanırım o cevap alabildimi çözbildimi bilmiyorum bualamadım nerde sorduğunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mixenon -- 9 Nisan 2008; 1:28:35 >
  • @salula mp3lerini sakladigin klasor isminde yada dizin isminde turkce karakter varsa bazen boyle bi hata olabiliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mixenon

zibri ile 1.1.4 jail breakli kullanıyordum, can sıkıntısından iliberty yi deneyeyim dedim, şuan 1.1.4 jailbreak yaptım iliberty ile sorun yok gerekli tüm programlarıda yükledim yanlız itunes ta versiyon 1.1.3 gözüküyor check for update dediğimde yazılım güncel diyor herşey 1.1.4 olarak çalışıyor ama itunes da 1.1.3 gözüküyor nedendir anlamadım.
    Bir arkadaş da daha olmuştu sanırım o cevap alabildimi çözbildimi bilmiyorum bualamadım nerde sorduğunu.

Cihazdada 1.1.3 olarakmi gorunuyor yoksa 1.1.4mü?
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.