Şimdi Ara

iPod Touch Fan Club (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
507
Cevap
0
Favori
45.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @ZiRO

O kadar programdan sonra herhalde Commodore 64 ten bile daha yvaştır ipod..
  • Bu konuyu kuran lütfen biraz buraya baksın Herkes beni de ekle diyo ama kimsenin taktığı yok. Konuya bakmıcaksan açma kardeşim

• ipod touch 32 gb im var.. ve yardimada ihtiyacim var.. daveseman2006@hotmail.com burdan bana yardim edebilirsen seviniim.. sagol simdiden..
  • benide ekle.. bi de bu alet icin bana yardim edin lutfen!! daveseaman2006@hotmail.com saolun simdiden
  • ipod touch ım müzik dinlerken dondu ekranı kapandı sonra kulaklığı çıkardım tekrar müzikte çalmadı.ipod açılmıo.bilgisayara bağlasam düzelir mi ne yapmam lazım???
  • quote:

Orjinalden alıntı: kediciler

ipod touch ım müzik dinlerken dondu ekranı kapandı sonra kulaklığı çıkardım tekrar müzikte çalmadı.ipod açılmıo.bilgisayara bağlasam düzelir mi ne yapmam lazım???

bilgisayara bağla itunes u aç restore et.
  • saol deniyeceğim.
  • Yaklaşık 1 aydır almayı planlıyorum.Fakat nedense daha alamadım.Satın alma konusunda yardım edecek arkadaşlar bana pm atarlarsa sevinirim.Elden almayı düşünmüyorum.O yüzden bana alabileceğim yerler hakkında bilgi verirseniz sevinirimPm atan arkadaşlar msn adreslerini verirlerse sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi y_ahmet -- 18 Temmuz 2008; 17:48:04 >
  • Arkdaslar bende geldimm ekleyinn ama daha 40ım cıkmadı:=)
  • Pepsiden çıkmıştı çok sevinmiştim vala, beni de ekler misin arkadaşım.
  • I Pod Touch ' u olan biri olarak ekle beni de
  • beni de ekle hacu.pepsi saolsun
  • benide fan cluba ekleyebilirsinizbenimde Touchm var
  • Kurucu arkadaş uzun süredir foruma girmiyor.Başkası konuyu tekrardan açsa iyi olur.
  • ya bi çıkmadı şimdiye kadar pepsi olsun coca cola olsun bedava bile zor çıkıyo millete ipod touch çıkmış
  • add
  • arkadaslar merak ettigim birsey var
    -i pod touchta wifi var biliyorum da internet explorer gibi bir browseri var mi
    -msn olayi oluyo mu
    coook acilll:)
  • amerikadan anavatanindan aldim itouch mi ve bende varim ekleyin lutfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: GMsnG

arkadaslar merak ettigim birsey var
    -i pod touchta wifi var biliyorum da internet explorer gibi bir browseri var mi
    -msn olayi oluyo mu
    coook acilll:)

Safari var. E-buddy den msne girebilirsin. Eğer jailbreak yaparsan msn için özel programlar da yükleyebilirsin ayrıca.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.