Şimdi Ara

iPod Touch Fan Club (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
507
Cevap
0
Favori
45.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba bana yardımcı olursanız sevinirim ben itouch dan çok memnunum ama buna yükledim uyulamaları nasıl kaldırıcam komple bir yeri varsa yada bir yöntemi acil destenizi bekliyorum
  • kaptan_ozzy hocam burası yeri olmamasına rağmen anlatayım, uygulama simgesinin üzerine dokun birkaç saniye ikonlar titremeye başlayınca sonradan yüklenen uygulamaların üzerinde çarpı çıkar.Ona basarak uygulamayı silebilirsin
  • beni de ekler misiniz
  • beni de ekler misiniz?
  • Beni de ekle hocam. Pepsi değil, alın teri de değil, baba parası Bi de yeşil kartı olan dost...
  • bende varım touch sahibi ekleyiver benide :)
  • Benide eklersen sevinirim.
  • benimde en yakın zamanda(ocak) bi i touch ım olcak.jb olursa tabiki 2gbenide eklerseniz sevinirim.
    _______________________________________________________________________________________________________________________________

[center][image]http://img227.imageshack.us/img227/8296/iptsradiositysmcopyev4.png[/image] 
    [link=http://forum.donanimhaber.com/m_22271587/mpage_1/key_//tm.htm#22271587][b]iPod Touch Fan Club[/b][/link][/center]

bi imza da ben ekliyimde katkımız olsun;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultraslan1550 -- 22 Kasım 2008; 15:04:37 >
  • benide eklerseniz sevinirim
  • bende katılmak istiyorum
  • amerikadan aldim hastasi oldum elimden dusmuyor herkese tavsiye bole bir alet yoooooooooooookkkkkkkkk
  • benide ekler misin

bende sansımla kullanmaya basladım gecenlerde gittigim bilgisayar fuarında katıldığım bi yarışma sayesinde ipod touch sahibi oldum(Teşekkurler Turk Telekom) 40 yıl dusunsem telekoma tesekkur edeceğim aklıma bile gelmezdi :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaiserr76 -- 4 Aralık 2008; 0:44:14 >
  • ben de Cebit'te Turkcell standında Samsug G810 kazanmıştım. gerçekten çok güzel bir duygu..herkesin şansının hayatta en az bir kere böyle gülmesi dileğiyle :)
    bu arada beni de listeye ekleyebilirsiniz...Ipod Touch 2G 8 GB...
  • Dün itibariyle touch 8 gb sahibiyim. Benide ekleyin
  • Ah be su aletten bi almak nasip olmadi

•  iPod Touch Fan Club
  • Beyler sırf Wi-fi lazım olduğu için İpod Touch almayı düşünüyorum memnun kalırmıyım Wi-fi performansından yorumları bekliyorum.... Cevap yazan herkese teşekkürler
  • merhabalar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oracal -- 5 Şubat 2009; 19:55:59 >
  • Nike arkadsım bende iphone 3g mi alsam yoksa ipod touch mı alsam diye cok dusundum ama sonunda ipod touch aldım ve wi-fi performansından cok memnunum. Tavsiye ederim. Ses kalitesi de cok iyi.
    Kesinlikle tavsiye ederim. Bu arada listeye ekleyebilirsiniz beni de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Msenel -- 24 Aralık 2008; 15:22:51 >
  • arkadaşlar ipod touch u olanlar acaba nerden ne zaman ve ne kadara aldıklarını yazabilirler mi ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.