Şimdi Ara

iPod Touch 5'de Telefon Konuşması Yapmak İmkansız Mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
6.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu sorunun yanıtını kısmen biliyorum. Sim kart girişi anten falan yok dolayısıyla görüşme yapılamaz fakat Apple Yosion Peel II veya Skype, Viber gibi uygulamalarla iPhone'daki telefon özelliğini cihaza ekleyemez miyiz ? Ona göre almak istiyorum cihazı iOS hayranıyım kullanan abilerim vardı çok hoşuma gidiyor arayüzü. Eğer bu imkan yoksa mecburen Android sistemli bir Sony telefonu almak zorunda kalacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: iMonster

Bu sorunun yanıtını kısmen biliyorum. Sim kart girişi anten falan yok dolayısıyla görüşme yapılamaz fakat Apple Yosion Peel II veya Skype, Viber gibi uygulamalarla iPhone'daki telefon özelliğini cihaza ekleyemez miyiz ? Ona göre almak istiyorum cihazı iOS hayranıyım kullanan abilerim vardı çok hoşuma gidiyor arayüzü. Eğer bu imkan yoksa mecburen Android sistemli bir Sony telefonu almak zorunda kalacağım.

Jb ile belki mumkundur bilmiyorum. Madem ios sewiyorsunuz iphone 4 alin sifiri 900 lere kadar dustu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone 4 al hacı o zaman

hatta yerinde olsam 2. el 4s alırdm
  • quote:

Bu sorunun yanıtını kısmen biliyorum. Sim kart girişi anten falan yok dolayısıyla görüşme yapılamaz fakat Apple Yosion Peel II veya Skype, Viber gibi uygulamalarla iPhone'daki telefon özelliğini cihaza ekleyemez miyiz ? Ona göre almak istiyorum cihazı iOS hayranıyım kullanan abilerim vardı çok hoşuma gidiyor arayüzü. Eğer bu imkan yoksa mecburen Android sistemli bir Sony telefonu almak zorunda kalacağım.

Sıfır 4 al.

• Sifir iphone 4al yada tabi tango skype ile konusabiliyorsun ipodda bi ayri guzel ama ya

• Hocam hiç bulaşma bak androidini al oda güzel biriktir paranı ios un tabletini al rahatça kullan

• Sağolun abiler iPhone 4S fiyatlarını araştırayım ben en iyisi. Sony Xperia SP çok iyi bir telefon onu da beklerim hem.
  • quote:

Sağolun abiler iPhone 4S fiyatlarını araştırayım ben en iyisi. Sony Xperia SP çok iyi bir telefon onu da beklerim hem.

Viber, Tango sorunsuz kullanılıyor, Skype denemedim.

Yok illa GSM diyorsanız iPhone 4 8 GB 0 olanlar 900 - 999 TL aralığında; ancak iPod ile oyun, müzik, internet ayrı bir keyif. Şarj bitecek gibi bir korkunuz yok. 3G nedeniyle ısınma gibi de bir derdiniz de yok. iPod Touch 5 alırsanız iPhone 4S donanımında, iPhone 5 ekranında bir cihaza sahip olacaksınız; fakat aynı meblaya ne 4S ne de 5 alabilirsiniz.

• Konuşsan nolacak cihazı dışarda internete bağlayamazsın sürekli dolayısıyla telefon özelliği evde işte kafede kullanabilicen bildiğin ankesörümsü saçma sapan bişey olacak o. En iyisi iphone 4 al kullan.

• Apple iPhone 4 ile Apple iPhone 4S arasında çok bir fark var mı önemli ? Bellek ve işlemci farkını biliyorum sorun çıkarmaz mı günümüzdeki uygulamaları kullanırken ?
  • quote:

Apple iPhone 4 ile Apple iPhone 4S arasında çok bir fark var mı önemli ? Bellek ve işlemci farkını biliyorum sorun çıkarmaz mı günümüzdeki uygulamaları kullanırken ?

Sıfır için konuşucak olursak fark 600 tl ve çok fazla o kadar fark verilmez 4 alınır. Ama dersen ki 1000 tlye sıfır 4 alıcağıma 2. el 4s alırım o da mantıklı fikir. 4s tabiki 4 den üstün grafik ağırlıklı oyunlarda farkı hissedersin ama günlük uygulamalarda çok büyük bir fark yok sadece 4s 1-2 saniye erken açar uygulamayı o kadar. Birde şu var 4 ün ios 6 daki performansıyla yakında çıkıcak olan ios 7 nin 4s deki performansı hemen hemen aynı olucak. Ben olsam sıfır 4 alıp ios 6 da kullanırdım. Ama oyun manyağıysan direk itouch 5 al 4s bile uzun süreli kesmez seni zaten ios 7 çıkınca 4s olacak sana şimdi ki ios 6 lı 4.

• Eğer Hotspot Sağlayacağınız bir cihazınız varsa interneti iPod Touch'tan kullanabilirsiniz. iPod ayrı bir keyif veriyor. 4S alamazsanız iPod öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

Konuşsan nolacak cihazı dışarda internete bağlayamazsın sürekli dolayısıyla telefon özelliği evde işte kafede kullanabilicen bildiğin ankesörümsü saçma sapan bişey olacak o. En iyisi iphone 4 al kullan.

Ankesör?

iPod Touchların tamamı aynı zamanda tanıtılmış iPhone modellerine nazaran çok daha kibardırlar.

Haksızsınız demiyorum; ancak dışarıdayken de cihazın şarjı bitmesin diye ne kadar oyun oynayabilirsiniz ya da müzik dinleyebilirsiniz ya da film izleyebilirsiniz?

İkisinin de kendine göre avantajları var o nedenle alacak kişi buna karar vermeli.

• quote:

quote:

Apple iPhone 4 ile Apple iPhone 4S arasında çok bir fark var mı önemli ? Bellek ve işlemci farkını biliyorum sorun çıkarmaz mı günümüzdeki uygulamaları kullanırken ?

Sıfır için konuşucak olursak fark 600 tl ve çok fazla o kadar fark verilmez 4 alınır. Ama dersen ki 1000 tlye sıfır 4 alıcağıma 2. el 4s alırım o da mantıklı fikir. 4s tabiki 4 den üstün grafik ağırlıklı oyunlarda farkı hissedersin ama günlük uygulamalarda çok büyük bir fark yok sadece 4s 1-2 saniye erken açar uygulamayı o kadar. Birde şu var 4 ün ios 6 daki performansıyla yakında çıkıcak olan ios 7 nin 4s deki performansı hemen hemen aynı olucak. Ben olsam sıfır 4 alıp ios 6 da kullanırdım. Ama oyun manyağıysan direk itouch 5 al 4s bile uzun süreli kesmez seni zaten ios 7 çıkınca 4s olacak sana şimdi ki ios 6 lı 4.

ios 7 de 4 nasıl olacak hocam yine 6 daki gibi hızlı olacak mı?

• Oyun çok oynamam abiler genelde müzik hastasıyım. Şey bazı Apple iPhone 4S satan kişiler var çok ucuz pasaport kaydı yok diye mi böyle ucuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAGILE

quote:

quote:

ios 7 de 4 nasıl olacak hocam yine 6 daki gibi hızlı olacak mı?

Olmicak tabiki apple 4 kasmasın diye bazı özellikleri kırpıpda vericek ios 7 yi ama genede hantallaşır cihaz gene kullabilir seviyede olurda yinede ios 7 de kalmak daha mantıklı. Benim 3Gs den biliyorum keşke ios 5 de kalsaymışım ios 6 da hantallaştı telefon gene normal kullanımda sorun yaratmıyo ama bi twitter uygulaması mesela 10 sn den aşağı açılmıyo ios 5 de 4-5 snde açılırdı. Aynısı ios 7 de 4 ün başına gelicek o yüzden güncellememekte ve şuan apple ios 6.1.3 imzalaması kesilmemişken shsh kaydı alıp saklamakta çok büyük fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

quote:

Konuşsan nolacak cihazı dışarda internete bağlayamazsın sürekli dolayısıyla telefon özelliği evde işte kafede kullanabilicen bildiğin ankesörümsü saçma sapan bişey olacak o. En iyisi iphone 4 al kullan.

Ankesör?

iPod Touchların tamamı aynı zamanda tanıtılmış iPhone modellerine nazaran çok daha kibardırlar.

Haksızsınız demiyorum; ancak dışarıdayken de cihazın şarjı bitmesin diye ne kadar oyun oynayabilirsiniz ya da müzik dinleyebilirsiniz ya da film izleyebilirsiniz?

İkisinin de kendine göre avantajları var o nedenle alacak kişi buna karar vermeli.

Ona bakarsan motorola razr adlı cihazlarda çok kibar 6-7 cmlik telefonlar üretiyo ama tutulmadı kimsede görmedim. Tabi ki alıcak kişi karar vericek ama şuda var kim niye saatlerce dışarda film izlesin yada oyun oynasın eğer çocuk değilsen bütün gün okulda dersanede sabahtan akşama kadar oyun oynama ihtiyacı hissetmezsin. Normal birinin dışarda oynayabileceği yarım saatlik oyunada iphonun şarjı yeter zaten. Herkesin fikrine saygım var ama bana göre itouch gereksiz ötesi bir cihaz onu alıp yanımda 2. bir cihaz taşıyana kadar iphone alıp yanımda şarj aleti taşırım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

quote:

Ankesör?

Ona bakarsan motorola razr adlı cihazlarda çok kibar 6-7 cmlik telefonlar üretiyo ama tutulmadı kimsede görmedim. Tabi ki alıcak kişi karar vericek ama şuda var kim niye saatlerce dışarda film izlesin yada oyun oynasın eğer çocuk değilsen bütün gün okulda dersanede sabahtan akşama kadar oyun oynama ihtiyacı hissetmezsin. Normal birinin dışarda oynayabileceği yarım saatlik oyunada iphonun şarjı yeter zaten. Herkesin fikrine saygım var ama bana göre itouch gereksiz ötesi bir cihaz onu alıp yanımda 2. bir cihaz taşıyana kadar iphone alıp yanımda şarj aleti taşırım.

Konuyu uzatmak niyetinde değilim; ancak kısaca iOS'un nimetlerinden faydalanmak isteyip bunu ucuza kapatmak niyetindeyse iPod Touch en iyi çözümdür.

• Peki Apple iPhone 4S mi derdiniz Sony Xperia ION mu ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.