Şimdi Ara

Ipod Shuffle nasıl şarj etcem kafama takıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
19.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

turuncu ısık yanıp sonuyor.

itunes actım. gordu aleti. surekli yeşil yanmaya basladı.

itunesi kapadım. tekrar turuncu yanıp sonmeye basladı.

sımdı hangi durumda sarj etmem gerek.

itunes acıkken yanan yesıl ışık sarjın full oldugunumu gosterıyor?

yoksa itunes kapalıyken..

yanan turuncu ısık halen sarj oldugunumu gosterıyor?

öyleyse eger ben kac saat daha beklerım tamamen dolması için :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vasco1925 -- 21 Kasım 2009; 19:25:08 >

• kimse cvp vermicek mi :s 20 kere okunmuş konu ?
  • Tam emin deilim ama bence turuncu isik yanip sonerken sarj oluyor demektir yesil isik eger itunesu actiginda yaniyorsa o sync olayini belirtiyordur 1-2 saat bekle iste ya itunes kapaliyken turuncu isik renk deistirir fln yada itunes acikkende kirmizi fln olabilir ama bunu kesin ogrenmenin 1 yoluda var...

ACIP KITAPCIGA BAKMAK...
  • kitapcıga baktım ama ordada tam bilgi yok :S

3 saattir itunes kapalı duruyor gene turuncu yanıp sonuyor :s

gece bırakıcam korkuyom bişi olur dıye..

nasıl emin olucam yaw :s
  • turuncu ışığın yanıp sönmesi demek şarj olmuyor demek şarj etmek için ben hep itunes ı açık bırakıyorum ve shuffle bağlıyorum turuncu ışık sabit kalınca şarj almaya başlıyor yeşil olunca ise dolmuş oluyor yaklaşık 4 saatlik bir şarjla 16 saate yakın idare ediyor;)
  • usb ye taktiğinda itunes u açsanda açmasanda ipodun şarj olur
    turuncu yanıp sönüyorsa şarj oluyor
    sürekli yeşil yanıyorsa şarj olmuş demektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnsl

turuncu ışığın yanıp sönmesi demek şarj olmuyor demek şarj etmek için ben hep itunes ı açık bırakıyorum ve shuffle bağlıyorum turuncu ışık sabit kalınca şarj almaya başlıyor yeşil olunca ise dolmuş oluyor yaklaşık 4 saatlik bir şarjla 16 saate yakın idare ediyor;)

dediğin gibi itunes açıkken yeşil yanıyor.. o zaman sarj doldu demektir.

quote:

Orijinalden alıntı: gokhansar

usb ye taktiğinda itunes u açsanda açmasanda ipodun şarj olur
    turuncu yanıp sönüyorsa şarj oluyor
    sürekli yeşil yanıyorsa şarj olmuş demektir

itunbes acıkken 4 saat acık durdu..

ama genede yeşil ışık yanmadı?

sende itunes acıkken yeşil ışık yanıyormu hiç ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vasco1925 -- 22 Kasım 2009; 10:40:42 >

• iTunes dan iPod unu eject yap sonra iTunes u kapat. Bak bakalim yesil olduysa doldu turuncuysa hala sarj oluyor demektir. Turuncu yanip sonuyorsa alet iTunes a bagli eject etmeden sokmeyin demektir. Ayrica butun isiklarin ne anlama geldigini anlatan ufak kartlar var kutunun icinde.

Iyigunler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team McLaren -- 22 Kasım 2009; 14:50:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blanchimont

iTunes dan iPod unu eject yap sonra iTunes u kapat. Bak bakalim yesil olduysa doldu turuncuysa hala sarj oluyor demektir. Turuncu yanip sonuyorsa alet iTunes a bagli eject etmeden sokmeyin demektir. Ayrica butun isiklarin ne anlama geldigini anlatan ufak kartlar var kutunun icinde.

Iyigunler

dediğin gibi tşk ederim, itunes acıkken yeşildi, eject yaptıktan sonrada yeşil sabit yanmaya devam etti.
    demekki sarj full suan. 1 2 gun dah kullanıp sonra sarj etmek ıcın taktıgımda turuncu yanıp sönerse itunesi ecejt ettiğimde sureklı yesıl yanasıya kadar beklerım sarj oldu demektir..

çok tskler arkadaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: vasco1925

quote:

iTunes dan iPod unu eject yap sonra iTunes u kapat. Bak bakalim yesil olduysa doldu turuncuysa hala sarj oluyor demektir. Turuncu yanip sonuyorsa alet iTunes a bagli eject etmeden sokmeyin demektir. Ayrica butun isiklarin ne anlama geldigini anlatan ufak kartlar var kutunun icinde.

Iyigunler

dediğin gibi tşk ederim, itunes acıkken yeşildi, eject yaptıktan sonrada yeşil sabit yanmaya devam etti.
    demekki sarj full suan. 1 2 gun dah kullanıp sonra sarj etmek ıcın taktıgımda turuncu yanıp sönerse itunesi ecejt ettiğimde sureklı yesıl yanasıya kadar beklerım sarj oldu demektir..

çok tskler arkadaşım

önemli degil dostum yalniz aklinda bulunsun isik ne yanarsa yansin iTunes a bagli olsun veya olmasin sen usb den baglanti kurdugun zaman o hep sarj oluyor, isik yalnizca gosterge.

Soyle yapmani tavsiye ederim, iPod u bilgisayara bagladiktan sonra iTunes otomatik aciliyor ya, iTunes la isin varsa hallet sonra eject yap ve sarj olmasi icin bekle. Sarj doluyorsa surekli turuncu yanar (yanip sonmez, hep yanar), doldugu zaman yesile doner. iTunes la isin yoksa direk eject yap yine yalnizca sarj icin calissin gosterge..

Gule gule kullan dostum iPod unu. iyigunler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Team McLaren -- 22 Kasım 2009; 16:14:55 >

• shuffle dan söz açılmışken birisi de bana itunesdan şarkı atmayı anlatsa shuffle a
  • quote:

quote:

quote:

Iyigunler

çok tskler arkadaşım

önemli degil dostum yalniz aklinda bulunsun isik ne yanarsa yansin iTunes a bagli olsun veya olmasin sen usb den baglanti kurdugun zaman o hep sarj oluyor, isik yalnizca gosterge.

Soyle yapmani tavsiye ederim, iPod u bilgisayara bagladiktan sonra iTunes otomatik aciliyor ya, iTunes la isin varsa hallet sonra eject yap ve sarj olmasi icin bekle. Sarj doluyorsa surekli turuncu yanar (yanip sonmez, hep yanar), doldugu zaman yesile doner. iTunes la isin yoksa direk eject yap yine yalnizca sarj icin calissin gosterge..

Gule gule kullan dostum iPod unu. iyigunler :)

anlaşıldı dostum tşk ederim

doctac, öle bi karşılık geldiki bana üniversite bile sınavı daha kolaydı :D nasıl anlatılsınki özel bir kursu olsa git dicem :)

• :) ya çıldrdım ben artık zaten. . arkadşın eski nanosunu bağlıyrm gayet güzel sürükle bırak oluyo ama bu shuffleda olmuyo aynı haltt. . .
  • ben itunes kullanmıyorum sharepod kullanıyorum ama onu açmadan turuncu ışık yanıp sönerken şarj ediyorum farkeden bir şey olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tlg.RBTR

ben itunes kullanmıyorum sharepod kullanıyorum ama onu açmadan turuncu ışık yanıp sönerken şarj ediyorum farkeden bir şey olmuyor

sharepod nedir? onlada ipoda muzık yuklenmıyor mu ?

sharepod dediğin gibi indirdim, kurdum.

süper kolay birşey..

hemende içine attım tıkla ve calıstır kurmaya gerek bile yok..

süpersin. bundan sonra bunu kullanırım ve baska pclerde itunes ipod uyumsuzluk sorunu yasayıp sarkı atamama sorunum ortadan kalkar insallah

tsk ederim bu cok ıyı oldu yaaa..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vasco1925 -- 22 Kasım 2009; 21:51:05 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tlg.RBTR

ben itunes kullanmıyorum sharepod kullanıyorum ama onu açmadan turuncu ışık yanıp sönerken şarj ediyorum farkeden bir şey olmuyor

sharepod nedir? onlada ipoda muzık yuklenmıyor mu ?

sharepod dediğin gibi indirdim, kurdum.

süper kolay birşey..

hemende içine attım tıkla ve calıstır kurmaya gerek bile yok..

süpersin. bundan sonra bunu kullanırım ve baska pclerde itunes ipod uyumsuzluk sorunu yasayıp sarkı atamama sorunum ortadan kalkar insallah

tsk ederim bu cok ıyı oldu yaaa..

bir şey değil kusura bakma biraz geç cevap oldu ama idare et artık evde net kesildi de :)

f.ck itunes diyebiliriz bence sorunsuz bir program ben kullanıyorum ve herkese öneririm özellikle de shuffle kullanıcılarına

• Team McLaren kullanıcısına yanıt
    ''iTunes dan iPod unu eject yap sonra iTunes u kapat'' bilgisi için teşekkurler...:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.