Şimdi Ara

İpod Jailbreak--Çok acill

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sayın adminler 3 kişiden yeterli cevabı aldıktan sonra konuyu silebilirsiniz.Gerçekten çok çok önemli.Eğer sorun varsa sitede bi arkadaşın ilanındaki yalanda ortaya çıkacak.

Arkadaşlar forumdan bi arkadaştan ipod touch alacağım ama googleden de baktığım halde pek anlamadım 4.0.2 nin jail break ı olup olmadığını.
    Geçenlerde bi arkadaşımın iphone 4 ünü telefoncu 4.0.2 ise almam diyerek reddetti.Bu olay zaten iyice kafamı karıştırdı.
    iPod 3g 32 gb de arkadaş 4.0.2 sürüm olduğunu ve jail break yaptığını söylüyor.Ben o ipodu almalı mıyım yoksa almamalı mıyım?Dolandırılıyor muyum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qpcole -- 18 Eylül 2010; 3:58:27 >

• apple iphone, ipod bölümüne bakarsan daha ayrıntılı bilgi alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: emryrgc

apple iphone, ipod bölümüne bakarsan daha ayrıntılı bilgi alırsın

Baktım hocam.Yok gibi tam birşey bulamadım.Kesin birinci ağızdan duymam gerek.Yani sadece benim için değil,ikinci el bölümünde dolandırma olabilir
  • 4.0.2 için jb çıkmadı diye biliyorum. JB ile uğraşan adamlar 4.1 üzerinde çalışıyormuş öyle biliyorum. Kesin bilgi vermiş olmayayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

4.0.2 için jb çıkmadı diye biliyorum. JB ile uğraşan adamlar 4.1 üzerinde çalışıyormuş öyle biliyorum. Kesin bilgi vermiş olmayayım.

Teşekkür ettim hocam.Forumun haberlerinde 4.1 i yükleyenler uzak dursunlar diyor jb den.

Ayrıca ben 4.0.2 üzerine 4.1 yükleyebilir miyim?
  • Update yaparsın ama Jb çıkana kadar beklersin ücretsiz uygulamalar için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shift41

Update yaparsın ama Jb çıkana kadar beklersin ücretsiz uygulamalar için.

Teşekkür ettim hocam.
  • Ne demek kolay gelsin...
  • Yok mu başka bilgisi olan?

Adminler konu aşağı düşse bile silmemenizi rica ediyorum.Yarın arkadaşın ismini açıklayıp kendisine bu konuyu göstereceğim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.