Şimdi Ara

İpod alınır mı Mp4 önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu günlerde spor yaparken mp4 den müzik dinlemek istiyorum ama arkadaşların çoğu telefonu kullan diyorlar sizce alın malı mı ?
    Veye ipod yerine tavsiye edecekleriniz ?

• İpod alınır satadabilirim. 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz niye satıyorsunuz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: berkcan123

Bu günlerde spor yaparken mp4 den müzik dinlemek istiyorum ama arkadaşların çoğu telefonu kullan diyorlar sizce alın malı mı ?
    Veye ipod yerine tavsiye edecekleriniz ?

hocam ben şuanki aklım olsa almam 1 yıl önce büyük heveslerle gittim ipod touch aldım ve şuan evde çekmecenin herhangi birindi atılıyo ama benim için para sıkıntı değil diyosanız alın. ben olsam sırf müzik dinlemek içinse kola takılan bantlar var(telefonu koymak için) bi tane alırdım onlardan spor yaparkende telefondan dinlerdim ama dediğim gibi size kalmış
  • iPod Shuffle derim ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence iPod Touch yerine iPod Nano alınmalıdır. Spor yaparken adımsayarını da kullanabilirsiniz. Ayrıca gayet küçük bir cihaz olması da spor yaparken hareketlerinize engel olmayacaktır.

Örneğin ben iPod Nano 5G kullanıyorum ve memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OsbourneReynolds -- 6 Temmuz 2015; 18:12:31 >
  • spor yaparken kullanmayı düşünüyorsan ipod shuffle öneririm
  • Aslında söyle düşünüyorum telefon whatsapp vs gibi temel şeyleri s3mini telefonundan halledecegim geri kalan oyun oynama müzik internet vsvs multimedya şeyleri gibi işlemleri ipod dan yaparım diye planlıyorum ama yenu gelen 8.3 surmuyle touch 5 hantallaşmış 6 yi çıkaracaklarina dair işaret olabilir mi :D
    Edit;

Nike + ile kullanabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkcan123 -- 6 Temmuz 2015; 23:29:47 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.