Şimdi Ara

ipnone 4s imei

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    sanalpazarda kayıtsız iphone 4s ilanım var dün bir arkadaş mesaj atarak tel durumunu sordu ve imei no istedi kontrol için dedi
    tel hakkında bilgi verdim imei veremem dedim arkadaş tekrar mesaj atarak bu imei neden vermezler zorla insana sıfır tel aldıracaksınız gibilerinden yazmış birde iphone imei zaten kopyalanmıyor demiş
    bende ver bakalım iphone imei ben nasıl kopyalıyorum dedim kopyalada görelim dedi ve iş inada bindi :) ve kayıtdışı 4s imei yazdı ben güzelce lg p990 tel. yapıştırdım imei
    resimleri gönderdim arkadaşa dün akşamdan beri mesajlarıma cevap vermiyor :) forumda arattırdım kullanıcı adını ve forumda üyeliği olduğunu gördüm
    kullanıcı adı @adnk55 belki buraya bişeyler yazar
    şimdi gelelim asıl meseleye
    sizce tanımadığın birine imei numaranı vermek ne kadar doğru gerçi sonuç ortada ben yinede sorayım sizlere

not: burdaki amacım kimseyi rencide etmek değil ben bilmediğm konuda ısrarcı olmam kimseyede tavsiye etmem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• evet burdan birşeyler yazacağım.
    Öncelikle senin tezine göre tanımadığın birine imei vermemek lazım sa tanımadığın kişilerdende telefon almayacaksın. Aynen senin yaptığın gibi satıcı da imei kopyalayabilir. Gelelim asıl meseleye.
    Senin yapmış olduğun işlem bir suç. Resimleri ve yolladığın itiraf mesajlarının çıktılarını delil olarak sunup bugün itibariyle suc duyurusunda bulunacağım. Ben kimmiyim. Batman barosuna kayıtlı bir avukatım..
    Şimdi sen düşün.
    SEN İŞİN SONUNA BAK...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avukatın yaptığı işlere bak kaçak tel. alıp kayıt yaptırma işleri ile uğraşıyor hahaha
    yenilgiyi kabul et iddağaya girdik ve kaybettin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnk55

evet burdan birşeyler yazacağım.
    Öncelikle senin tezine göre tanımadığın birine imei vermemek lazım sa tanımadığın kişilerdende telefon almayacaksın. Aynen senin yaptığın gibi satıcı da imei kopyalayabilir. Gelelim asıl meseleye.
    Senin yapmış olduğun işlem bir suç. Resimleri ve yolladığın itiraf mesajlarının çıktılarını delil olarak sunup bugün itibariyle suc duyurusunda bulunacağım. Ben kimmiyim. Batman barosuna kayıtlı bir avukatım..
    Şimdi sen düşün.
    SEN İŞİN SONUNA BAK...

şimdi onlar düşünsün :D hahahaha
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnk55

evet burdan birşeyler yazacağım.
    Şimdi sen düşün.
    SEN İŞİN SONUNA BAK...

abimsin şimdi beni asmazlar dimi imei kopyaladığım için gerçi idam kalktı ama avukatsınya bilirsin ne kadar ceza yerim acaba bende bütün telefoncular hakkında suç duyurusunda bulunacağım
    imei kopyalıyorlar

senin hakkındada suç duyurusunda bulunacağım pasaport kayıt hakkı satıyorsun ve bu işin ticaretini yapıyorsun açtığın ilanları delil olarak sunacağım

Buradan itiraf ediyorum tel. jeilbreak yaptım bi ara ve 25pp kullanıyorum bunuda delil olarak say

Batman barosuna kayıtlı avukat
    sanalpazarda mesleğini polis olarak yazmışsın sen daha polislikle avukatlığı ayıramıyorsun
    arkadaşlar artık mesajlarınıza dikkatli yazın forumda avukat var başınız ağrımasın
    nelerle uğraşıyoruz yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digitech -- 31 Temmuz 2013; 20:12:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.