Şimdi Ara

(SATILDI) iPhoneSE Eylül 2016'da alınma, çiziksiz, vuruksuz 16gb, spacegray.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Renk #Siyah Model #Iphone SE Kapasite #16 GB İlan Türü #Satılık Kayıt Durumu #Kayıtlı Apple #Cihaz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1 Eylül 2016 tarihinde Forum İstanbul Vatan Bilgisayar’dan aldığım iPhone SE 16GB Uzay Grisi telefonumu satıyorum.

Aldığım günden bu yana silikon kılıf ve ekran filmi ile kullandım. Vuruk, çizik, darbe, düşme yoktur.

Ekranda plastik ince koruyucu var. Kendim aşırı dikkatli bir şekilde taktım. İçinde (kameranın içinde değil, ekranın üstünde) 1 adet 0.1 mm belli bile olmayan toz kalmış. Fakat bu toz yüzünden ekrana bakarken rahatsız edici bir durum yok, hava kabarcığı falan yoktur.

Cihazın sensörlerinde, üst güç ve ses düğmelerinde bir sıkıntı yok. Pilinde sıkıntı yok. Pil süresinden aşırı memnunum.
    Telefonda herhangi bir donanımsal, yazılımsal sorun yoktur, bu zamana kadar da hiç sorun yaşamadım. Ekranda sarılık yoktur, ölü piksel yoktur. Şarj aletini hep evde kullandım. Kablosunda herhangi bir kırıklık, temassızlık yoktur.
    Kulaklığını ise toplamda 3-5 saat kullanmışımdır, temizdir. Fakat kişisel bir ürün olduğu için, kulaklığı göndermeyeceğim(isterseniz).

Ana düğmenin çok sessiz olduğunu söyleyemeyeceğim. Mesela iPad Mini 4 kullanıyorum. Onun ana tuşu kısmen sessiz. iPhone SE’de ise elbet biraz basma sesi var. Fakat tüm iPhone SE ‘lerde bu “ÇIT” sesi mevcut. Fakat düğmede basmama, parmak izi okumama gibi bir sorun hiç yaşamadım.

Ürünü sıfırlayıp göndereceğim. Kendi Apple hesabımdan, cihazlarım kısmından sileceğim. Siz kendi Apple hesabınızla giriş yaparsınız.
    Garanti konusunda ise benim yardımcı olabileceğim bir durum gerekirse, elbette yardımcı olurum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FA5ABCC16 -- 27 Mart 2017; 15:47:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Telefonuna bu kadar titiz davranılmasına bayılıyorum. Kendim de nexus 6 kullanıcısıyım. Kusursuz sayılabilecek temizlikte.

Fiyat takip...
  • sancos S kullanıcısına yanıt
    Arkasındaki gri alanda da plastik koruyucu var. Zaten hep kılıfla kullandım. İlgilenirseniz indirim yapabilirim.

• Yarın bi arkadaşla anlaştık. Telefonu alacak. Sorun çıkmazda alırsa sizinle iletişime geçerim.
  • fiyat takip

• HyPno55 kullanıcısına yanıt
    Fiyatı güncelledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FA5ABCC16 -- 26 Şubat 2017; 16:15:55 >

• sancos S kullanıcısına yanıt
    Fiyat güncellendi.

• Cok iyi fiyat, hayirli satislar hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peregrino

Cok iyi fiyat, hayirli satislar hocam.

Teşekkürler. Fakat, düşük fiyat verince bir problemi var zannediliyor sanırım. Ürün çok temiz ve hatasız. Maddi olarak da beklentim yok, o yüzden uygun fiyat yazmaya çalışıyorum.

• Fiyat 1500 olmuştur. Ürünün kutusu, faturası durmaktadır. Apple stickerları ve kitapçıkları da durmaktadır. Orijinal, alındığındaki şarj aleti de sorunsuzdur.

• Mükemmel fiyat, hayırlı satışlar...

• Fiyat güncellenmiştir. 1450 TL. Kargo alıcıdan. Takas yoktur.

• İstanbul'daysanız cihazı görme şansımız var mı?
  • haşlanmışyumurta kullanıcısına yanıt
    İstanbul'da değilim. Cihazın hiçbir sorunu, çiziği yoktur. Olsa zaten çoktan Apple'a göndermiştim.

• iOS hangi sürüm var telefonda acaba?

• ipekyolu37 İ kullanıcısına yanıt
    2 gün önce 10.3 beta7 kurdum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FA5ABCC16 -- 19 Mart 2017; 20:49:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sancos

Telefonuna bu kadar titiz davranılmasına bayılıyorum. Kendim de nexus 6 kullanıcısıyım. Kusursuz sayılabilecek temizlikte.

Fiyat takip...

Kendimde yazdığınız gibi ürün kullananlardanım. İlandaki satıcı arkadaş da dediğiniz gibi kullanmış telefonu.

Çoğu zaman kendi kendime herkes neden böyle ürün kullanmıyor diye sorguluyorum. O kadar özensiz teknolojik ürün kullanılıyor ki, şöyle ürünler çölde kum taneleri hesabı piyasada.
  • Fiyatını 1350 yaptım. Nakit lazım diye satıyorum, yoksa üründen çok memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FA5ABCC16 -- 22 Mart 2017; 10:44:58 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.