Şimdi Ara

iPhoneOS 3.0 Keynote Türkçe ( Made Madde Özellikler) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
6.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ayrıca yeni iphone'dan çok şey bekleyen arkadaşlar yine hayal kırıklığına uğrayacak. Bence yeni iphone'da gelecek özellikler şunlar;

-32 gb hafıza
    -Güçlendirilmiş işlemci
    -Çok düşük bir ihtimalle daha iyi bir kamera. Ama kamera kalitesini arttırsa bile 5 megapixellik bir kamera koyacaklarını sanmıyorum. Belki 3.2 falan olabilir.

Muhtemelen ekran çözünürlüğü de arttırılacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fettah34 -- 18 Mart 2009; 20:01:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Fettah34

quote:

Ayrıca yeni iphone'dan çok şey bekleyen arkadaşlar yine hayal kırıklığına uğrayacak. Bence yeni iphone'da gelecek özellikler şunlar;

-32 gb hafıza
    -Güçlendirilmiş işlemci
    -Çok düşük bir ihtimalle daha iyi bir kamera. Ama kamera kalitesini arttırsa bile 5 megapixellik bir kamera koyacaklarını sanmıyorum. Belki 3.2 falan olabilir.

Muhtemelen ekran çözünürlüğü de arttırılacaktır.

Doğru diyorsun o benim de aklımdaydı ama yazmayı unutmuşum. Yabancı forumlarda da yeni iphone'da ekran çözünürlüğünün artacağı ile ilgili birçok dedikodu var.

• yimmasabi arkadaşım eline, emeğine ve yüreğine sağlık. başından sonuna kadar okudum, paylaşımın çok için teşekkürler.
  • desenize bomba gibi geliyor iphone dusmanlarina kapak olabilecek ozellikler iceriyor...
  • Bu da OS 3.0 özelliklerin bir başka videosu, resimleri tek tek seçip silebiliyoruz artik. oh beee

http://i.gizmodo.com/5174053/iphone-30-beta-os-walkthrough-video

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yimmasabi -- 19 Mart 2009; 3:10:40 >
  • Artık Java hariç iPhone nun diğer telefonlardan hiç bir farkı kalmadı. Ekstra olarak Application lar ise çok büyük bir artı!
  • Arkadaşlar bişe soracam şimdi bana almanyadan iphone gelebilir ama bişeyi merak ediyorum gelen iphone a turkcell extradan yükletebilirmiyiz 3.0 felan ben böle bir mucizevi bi alet kullanmadığım emin olmak için kendim yapmak istemiyorum.
  • kendin yüklersin arkadaşım sürüm yükseltmekte hiçbir şey yok;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenjimikee -- 20 Mart 2009; 21:59:06 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kenjimikee

kendin yüklersin arkadaşım sürüm yükseltmekte hiçbir şey yok;)

Pekala elime geçerse forumda yardımcı olurlar inş. tabi gelen tel iphone çıkarsa
  • 3.0ı yükletmek için Haziran'ı beklemen gerek.

quote:

Orjinalden alıntı: ArTehLuS...

Arkadaşlar bişe soracam şimdi bana almanyadan iphone gelebilir ama bişeyi merak ediyorum gelen iphone a turkcell extradan yükletebilirmiyiz 3.0 felan ben böle bir mucizevi bi alet kullanmadığım emin olmak için kendim yapmak istemiyorum.
  • emeğe saygı.
    fakat apple ilk çıkarttığı iphone a bu özelliklerin büyük bir kısmını koymalıydı bence.mms copy-paste vs çığır açacak yenilikler değil. apple bunları çok büyük yenilikmiş gibi gösterip salak yerine koymasa keşke insanları
  • ÖNCELİKLE ELİNE SAGLIK UGRAŞMISSIN EMEK VERMİŞSİN...

valla arkadaslar kusura bakmayında benim bir zamanlar kullandıgım siemens a55 bile copy paste yapıyordu...
    hakkaten anlamıs degilim mms ..copy paste nedir yaw bunu yapamayan üst segment cihaz yok ki bunları niye yenilik diye gösteriyorlar...

bu özellikleri kullanan yeni iphone cıkıncaya kadar 12 mp idou ..omnia hd coktan cıkmıs olur... dokunmatıgı konusuna gelirsek lg arenadan yolla cıkarsak i phone bu konudaki rakipsizliğini de yitirmekte...
    ayrıca gecen bir yerde okudum iphone ilk olarak amerikada piyasaya sürüldügünde 3g sebekeleri ile uyumsuzluk göstermiş diye yani burda iphone dogruca operatorler tarafından getirilmeseydi buyuk ihtimal en buyuk artısı internet olayını da kullanamayacaktınız...
    sadece dokunmatıgıyle oynamak için telefon alacaklara duyurulur... yeni iphone yolda...
    hemde buyuk ihtimal omnia hd, idou ve lg telefonların 3 katı fiyatla hayırlı olsun....

DEVRİM GİBİ YENİLİKLER BE :)
    AA BAK YA GÖRDÜN MÜ NE GÜZEL TIKLADIM NASIL DOKUNMATIK :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rapira_ -- 24 Mart 2009; 1:52:51 >

• dediğin gibi yenilik gibi sunulan çoğu özellik diğer telefonlarda zaten olan temel şeyler ama iphone daki o inanılmaz multitouch ekran,kullanım kolaylığı ve zevki,kullanıcıyı cezbeden bir sdk diğerlerinde olmadığı için iphone bu kadar popüler.iphone çıkana kadar hiçbir firma bunu yapamadı,akılları neredeydi demek lazım aslında bunlara...
  • Yeni 1000 Tane api'nin programcılara sunuluyor olması çok daha değişik oyunların yada yazılımların gelmesini sağlar herhalde. Onun dışında program içinden bişiler alabilmek vs gibi şeylerde oyunların demosunu yükleyip tam sürümünü satın alma tuşunu sağlayabilir. Çünkü AppStore artık her oyunun "Lite" versiyonu ile doldu taşıyor bununda önüne geçerler.

Diğerlerini artık kullanırken bakarız. Esas benim istediğim bir çok kişinin girebildiği oyunların olması. Yani bir sürü oyun var hatta multiplayer çok oynanabilir ama gel gör ki yok. Online futbol menejarlik oyunu olsa tadından doyum olmaz, kurarsın maç saatinde oyunar çıkarsın.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.