Şimdi Ara

###---- İphone5 Tuş Değişimi ----###[Ana Konu] (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
946
Cevap
16
Favori
22.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu iyi bir haber

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tcdd4242 kullanıcısına yanıt
    Beklediğime değdi
  • Cihazımı almaya geldim bekliyorum:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Calla benim cihazın deyişimi olmadı sim kart yuvasının çıkardı baktı ekran deyişmiş orginal deyil dedi varmı bana yardımcı olacak bir vatandaş

• Sistemede kaydını girdi başka zaman gitsem sistemde çıkarmı

• Yurt Disinda Isvecte bu is nasil oluyor diye merak edenlere, bulundugum sehirdeki Premium Reseller'a mail ile ulastim aramizdaki gecen dialog su sekilde oldu*

Hello,

I have an iPhone 5, with serial number XXXXXXXXXX' I saw the button replacement programme on Apple's website, and checked my serial number and I saw that my device is eligible for replacement. At the time the button is working most of the time but sometimes you need to push 2-3 times to work.

I wonder how can we solve this issue? Do you just replace/repair the button or do you change the phone with a swap phone? Also, do I need to take a reservation for that?

Best Regards

Gelen cevap;

Regarding your iPhone you just deliver it to us into the store and then we will send this to Apple according to the program, they will replace the button. But just so you know, they won't accept the iPhone if it has any visual damage that may have caused the problem. But this we can see in the store.

Burada Telefon degisimi yapilmiyor, sadece tus degistiriliyor enteresan durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otmotvmhndsi -- 22 Mayıs 2014; 18:16:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kafa Hunter

Beklediğime değdi

Ben gönderip beklemekten sıkıldım o yüzden vazgeçtim çürüyene kadar kullanacam
  • artık home tusu saglam olanları programa dahil bile olsa değiştirmiyoruz dediler bugün. varmı başka güncel bilgiler??

• Arkadaşlar son durum nedir bugün gidenler değiştirilmiyor denmiş.Benim Salı günü randevum vardı
  • Cihaz Sağlamsa kesinlikle deyişmiyor sağlam olanlar gitmesin
    Bugün öğle bir olaya tanık oldumki milletimden utandım
    Adamın 1. Hafta önce arkadaşının cihazını değiştirmişler adam bugün gelmiş çalışan sıfır ayarında cihazı illaki değiştireceksiniz görevliler durumu izah ediyorlar ama adam laf anlamaz resmen değiştireceksiniz diye emrediyor olmayınca dışarı çıktı pover tuşunun olduğu yeri mermerin köşesine çarparak kasa dahil tuş içine göçtü geri geldi alın işte dılarda bozdum değiştireceksiniz diye ne tantanalar çıkardı ama mal herif deyişmedi gene cihazı
    Bu kadar da olmaz ya

• quote:

Orijinalden alıntı: muratkcenter

Cihaz Sağlamsa kesinlikle deyişmiyor sağlam olanlar gitmesin
    Adamın 1. Hafta önce arkadaşının cihazını değiştirmişler adam bugün gelmiş çalışan sıfır ayarında cihazı illaki değiştireceksiniz görevliler durumu izah ediyorlar ama adam laf anlamaz resmen değiştireceksiniz diye emrediyor olmayınca dışarı çıktı pover tuşunun olduğu yeri mermerin köşesine çarparak kasa dahil tuş içine göçtü geri geldi alın işte dılarda bozdum değiştireceksiniz diye ne tantanalar çıkardı ama mal herif deyişmedi gene cihazı
    Bu kadar da olmaz ya

Gerçekten saçma bi durum ama şuan Apple Store'un yaptığı.Bu değişim kapsamında olan telefonların hepsi tuş bozulma potansiyeline sahip neden böyle işi yokuşa sürerler anlamış değilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: furkans55

quote:

Orijinalden alıntı: muratkcenter

Cihaz Sağlamsa kesinlikle deyişmiyor sağlam olanlar gitmesin
    Bu kadar da olmaz ya

Gerçekten saçma bi durum ama şuan Apple Store'un yaptığı.Bu değişim kapsamında olan telefonların hepsi tuş bozulma potansiyeline sahip neden böyle işi yokuşa sürerler anlamış değilim.

+1 benimde tuş sorunsuz olduğu halde cihaz değişti. Adama haksızlık olmuş.

• selam arkadaşlar

benimde seri numara sorgusu sonucu değişim kapsamında telefonum.
    ama üst tuş arada sorun yapıyor kalıcı bir sorunu bulunmuyor burada kıstas nedir acaba kullanıcıya göre mi muamele yapılmaktadır?

ayrıca haziranda barcelona da olacağım bu işlemi oradanda randevu alarak yapabilirmiyim acaba ?

cihaz serisi:A1429
    isviçreden almıştım
  • Üst mesajda da belirttiğim gibi bugun randevum vardı öğlen erken gittim biraz ortama baktım sağı solu gezerken bir arkadaş 2 telefon getirmişti ve mh ye durumu nazikçe anlatmasına rağmen değiştirmiyoruz diye sert çıkışları vardı ne kadar ayıp tamam sinirlenebilirsin ama müşteriye o şekilde davranılmaz adam haklı halbuki düne kadar değiştiriyordunuz şimdi ne oldu da değişim iptal oluyor sadece üst tuş arızası olanları değiştiriyorsunuz ? Oysa ki orda bir bayanın ve bi kaç erkek arkadaşın telefonunu basbaya değiştiriyolardı yani gözlerimle şahit oldum değiştirdiklerine ya en başta bu şekilde uygulamaya gideceksin veyahut 2 hafta sonra gelip de artık bozuk olanları değiştiriyoruz demiyeceksin eğer dersen müşterinin durumuna empati kurarak yaklaşıcaksın tanıdığınız az çok muhabbetiniz olan biri varsa değiştirirsiniz aksi takdir de sinirleriniz bozulup geri dönersiniz bu kadar açık ve net.
  • MuzminRahTs?z! kullanıcısına yanıt
    selam

yarın sabahtan zorlu center a gideceğim ve deneyeceğim bilgi paylaşımında bulunacağım.

eğer değişimi yapmazlar ise şansımı barcelona da deneyip değişimini ispatlayıp tüketici haklarına başvuru yapmayı duşunuyorum.

adamlar Not: iPhone 5'inizin uyku/uyanma düğmesinde herhangi bir sorun belirtisi yoksa ve/veya seri numarası program kapsamına girmiyorsa şu anda herhangi bir işlem yapmanız gerekmez.

bu notu düşmüşler bence tamamen oradaki mh tavrına kalmış bir olay bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kfc1903 -- 22 Mayıs 2014; 22:20:51 >
  • Gerçekten bir işi yapacaksak adam gibi yapmamız lazım Daha düne kadar değişen tellere bugün değişmiyoruz demek çok yanlış çok

• Dün cevap gelmişti başarıdan değiş onaylanmış diye.Anlamadığım kıstas ne benim cihazımda sorunsuzdu ? ama ben 16 gün önce vermiştim cihazı
  • Apple'a mail atacağım bu konu hakkında biraz sonra.
  • furkans55 kullanıcısına yanıt
    attığın mail i paylasırsan aynı şekilde göndermeyi düşünüyorum dostum
  • Şu adresehttp://www.apple.com/feedback/iphone.html dilimin döndüğünce yazdıklarım bunlar,
    I live in Turkey and we have 1 Apple Store but this store doesn't do anything for iPhone5 Home/Slepp Button.What can we do?.Anyway this store gave much Swap iP5 before today.We are waiting your help.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkans55 -- 22 Mayıs 2014; 23:41:34 >

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.