Şimdi Ara

###---- İphone5 Tuş Değişimi ----###[Ana Konu] (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
947
Cevap
16
Favori
22.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cem650

değiştiren arkadaşlara sorarım bir apple sitesinden kontrol edermisiniz garanti sürenize benim 2016 yazıyor sizdede öylemi ?

Yakinda duzelir hocam +90 gun ekleniyor varolan garantiye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem650

değiştiren arkadaşlara sorarım bir apple sitesinden kontrol edermisiniz garanti sürenize benim 2016 yazıyor sizdede öylemi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadi yaa sevinmiştim 2 yıl uzadı diye sizde öyle değilmiydikine ?
  • arkadaşlar ben de götürdüm, cihaza bile bakmadan değişim yaptı. Eskisinde kozmetik hatalar vardı, ancak önemli değil anladığım kadarıyla.

aldığım cihazı da satıyorum düşünen varsa çevresine söylesin, 32gb ios6 Iphone 5.

Bir de benim eski cihaz ios 7 idi, yedekten bu telefona yükleme yaparsam rehberimi almak için, telefon kendini otomatikman i,os 7 ye yükseltir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

arkadaşlar ben de götürdüm, cihaza bile bakmadan değişim yaptı. Eskisinde kozmetik hatalar vardı, ancak önemli değil anladığım kadarıyla.

aldığım cihazı da satıyorum düşünen varsa çevresine söylesin, 32gb ios6 Iphone 5.

Bir de benim eski cihaz ios 7 idi, yedekten bu telefona yükleme yaparsam rehberimi almak için, telefon kendini otomatikman i,os 7 ye yükseltir mi?

Ne kadara satiyorsunuz?

• quote:

arkadaşlar ben de götürdüm, cihaza bile bakmadan değişim yaptı. Eskisinde kozmetik hatalar vardı, ancak önemli değil anladığım kadarıyla.

Daha yeni bir sürümün yedeğini daha eski bi yedeğe yükleyemessin
    Mesela ios 7 de yedek alıp ios 6 da kullanamssın biraz saçma ama böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: Rhaega

quote:

Orijinalden alıntı: erdorado

quote:

Orijinalden alıntı: Rhaega

selamlar beyler bende bugun apple store a uğradım cihazım değişim programında çıktı fakat randevu almamı söylediler.Merak ettiğim şeyler
    1-değiştirilen telefon sıfır ve kapalı kutu mu geliyor?
    2-Beyaz renk kullanıyorum mesela siyah tercih olarak alabilirmiyim?
    3-Birde değiştirilen telefonlarda sıkıntı yaşandığı yönde bir kanı var bunun sebebi nedir?

Kimse cevap vermemus ben yazayim:
    1) kapali sifir kutu geliyor. Onunde aciyorlar kutuyu ama ufak icinde sadece telefonun oldugu bir kutu. Aksesuar yok
    2) o sekilde bir degisim yapmiyorlar. Verdigin urun neyse aynisini aliyorsun.
    3) bende hic sorun yoktu deneme de yapmadim. Ama forumda okuduguma gore sorunlu cihazlar da cikiyormus. Sans isi test et sen yine de

Cevap icin tesekkur ederim hocam merak ettigim sey verilen cihazlarin refurbished oldugunu okudum olayi nedir tam oalrak

+1
    Birde istanbuldan 22sinde dönmek zorundayım 1 hafta randevu yokmuş sanırım daha once randevsu olan yardım edebilecek bi arkadaşımız var mı yada konuşup ordakilerle halledebilirmiyiz sanıyorm ordaki işimizz 5-10 dk suruyomuş ?

• Beyler bende 2 cihaz var ikiside değişim programında biri sıfır mis gibi cihaz tertemiz ama tuş basmıyo biri kardeşimin cam çatlak kasa berbat durumda ikisinede swap cihaz mı verirler swap cihaz ne kadar iyi balıkesirdeyim randevu alıp gitmeye değer mi ?

• drmb1 D kullanıcısına yanıt
    Sifir gibi olanda cami catlak olanda degisir. Ancak cami catlak olanin uzerine bir miktar para verirsiniz. 300-350tl arasi bir cam fiyati aliyorlar. Haberiniz olsun.

• Yine boş randevu yok

• arkadaşlar istenbul dışında olanlar nasıl bir yol izliyorlar. illa telefonu alıp istanbul'a gitmek mi lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neo25911

arkadaşlar istenbul dışında olanlar nasıl bir yol izliyorlar. illa telefonu alıp istanbul'a gitmek mi lazım?

Aynen öğle gidemesen bile bir yakının götürebir

• Bugün dün bozuk çıkan cihazımı 2.kez değiştirdim bu cihazda şuan hiçbir sorun yok
    Bu arada camı kırık olanların bu değşim programından faydalanıp fayadalnmadığını sordum samet beyde 253+ kdv ödeyerek yararlanabilirler dedi
  • Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun hocam yine 6 ile mi geldi? Birde randevu vs. aldiniz mi nasil oldu bu surec? Yine ilk degisim gibi tamam diyip aldilar mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Peregrino

Hayirli olsun hocam yine 6 ile mi geldi? Birde randevu vs. aldiniz mi nasil oldu bu surec? Yine ilk degisim gibi tamam diyip aldilar mi?

30 dakka falan bekledim hocam sonra biri gelmemiş onun yerine bana baktılar.Aynı şekilde yine ios 6 ile geldi ve ne tuhaftırki değiştirdiğimiz 3 cihazın şarjı 0 olarak geldi.Sorunu görmeyede sim kartın orjinal olup olmadığına bakdılar birde yanlarındada yine aynı şey olunca değişiti cihazım şansımada gelen genius çok iyi biriydi
  • Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    Isteyene gelmiyor isteyene geliyor su ios 6 Iyi gunlerde kullanin hocam. Bence bu 3. Ios 6 kesinlikle guncellememeniz gerektigine bir isaret

• quote:

Orijinalden alıntı: Peregrino

Isteyene gelmiyor isteyene geliyor su ios 6 Iyi gunlerde kullanin hocam. Bence bu 3. Ios 6 kesinlikle guncellememeniz gerektigine bir isaret

güncelledim bile.Gözüm alışmış hocam 7 e bana gayet güzel geliyor ne hikmetse
  • bu arada adam randevular ayın 21 inde açılacak dedi bu gece bakmanızda fayda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steven Paul Jobs

quote:

Ne kadara satiyorsunuz?

Valla dostum 1500 den aşağı satma diyorlar :) Ben de 1550TL ye ilan verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir1300

quote:

Daha yeni bir sürümün yedeğini daha eski bi yedeğe yükleyemessin
    Mesela ios 7 de yedek alıp ios 6 da kullanamssın biraz saçma ama böyle

Itunes daki rehberi, windows contacts a falan atacağız o zaman

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.