Şimdi Ara

###---- İphone5 Tuş Değişimi ----###[Ana Konu] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
946
Cevap
16
Favori
22.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: armynel

Ben yarın göturucem telefonu,bildiniz uzere power tusu degisim programi var.Ama benim cihaz amerikadan gelme.İnsallah degisirler.Kdvsini odeyince degisiyorlar gibi bir soylenti var ama hadi hayirlisi.Bir bilgisi olan varmi bu konuda

Cihazın nereden alındıgının bir önemi yok programa dahil olması yeterli.
  • benim telefonu sorguladım kampanyaya dahyaniil değilmiş ilerde bozulsa değiştirmiceklermi
  • tcdd4242 kullanıcısına yanıt
    Eminmisini hocam,benim telefon program kapsaminda.Bosuna umitlenmiyim:)

"The iPhone 5 serial number you entered is eligible for this program. Please follow the instructions below to have your sleep/wake button replaced." yazisi cikti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O durum başka.Fakat öyle bozulacak bir tuş değil sonuçta fakat apple gerekeni yapacaktır ileride bozulursa merak etmeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: armynel

Eminmisini hocam,benim telefon program kapsaminda.Bosuna umitlenmiyim:)

"The iPhone 5 serial number you entered is eligible for this program. Please follow the instructions below to have your sleep/wake button replaced." yazisi cikti

Hocam program kapsamında oldugu için nerenin cihazı oldugunun bir önemi yok merak etmeyin.
    3 mayisa kadar cihaz degisimi var biliyorum

• armynel kullanıcısına yanıt
    Ne demek istediniz anlayamadım
    Benim cihazi direk swap cihazlamı degistiricekler yoksa tuşu mu tamir edicekler.O konu hakkinda bilginiz varmı

Bana Telefonda söyledikleri cihaz gerçekten problemli ise değişim yapacakları
    Tus hic basmiyor ki,daha ne olsun:)

Kuvvetli ihtimal değişip yaparlar swap cihaz verip vermeyecekleri ile alakalı bir bilgi vermediler.
  • bu kampanyaya dahil cihazları apple yetkili servisleri de halletmiyor mu? illa zorlu centerdaki apple store a mı götürmek lazım?? sayfalarında şu şekilde belirtmişlerde o yüzden söylüyorum.

"Bring your iPhone 5 to a participating Apple Retail Store, Apple Authorized Service Provider or wireless carrier. Your iPhone will be examined to verify eligibility, before proceeding with the replacement process."

burdanda bulunduğunuz yerdeki servisleri bulabilirsiniz:
    https://ssl.apple.com/tr/support/iphone5-sleepwakebutton/locate/

Edit: verdiğim linkten girince yukarda yazdığım paragraftaki participating 'e basın

ayrıca ilk mesajdaki link amerika sayfasına ait. benim verdiğim türkiye sayfasından girildiğindeki sayfa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 2 Mayıs 2014; 1:25:48 >

• bdurmus kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz şey doğrumu hemen yarın arayıp teyit ettiricem doğruysa ilk mesaja eklerim sağolun bilgiler için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcdd4242

Dediğiniz şey doğrumu hemen yarın arayıp teyit ettiricem doğruysa ilk mesaja eklerim sağolun bilgiler için.

doğru tabi zaten öyle olmazsa saçmalık olur. zorlu centerdaki apple store açılmasa nolcaktı türkiyedeki iphone 5 kullanıcılarına

söylediğim gibi bakarsanız bulunduğunuz şehirdeki servisleri gösterir. istanbul için hem servisleri gösteriyor mesela hemde apple store u. ben izmirdeyim, izmirde başarı ve genpa ilgileniyor olarak gösterilmiş

• bdurmus kullanıcısına yanıt
    Haklısınız banada saçma gelmişti zaten ayrıntıları kaçırmışım tekrar teşekkürler bilgi için.

Bugün nöbetteyim ilk iş sabah konyadaki yetkili servisi arayıp bilgi alıp ilk mesaja ekleyeceğim ve telefonu bir an önce göndereceğim
    yarın sorun bakalım. GÜRGENÇLER APPLE YETKILI TEKNIK SERVİSİ gözüküyor konyada. onlarıda arayın bilgileri varmı bakalım. muhtemelen vardır ama bellide olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

yarın sorun bakalım. GÜRGENÇLER APPLE YETKILI TEKNIK SERVİSİ gözüküyor konyada. onlarıda arayın bilgileri varmı bakalım. muhtemelen vardır ama bellide olmaz.

Gürgençleri zaten biliyordum fakat yetkili servis olduklarını bilmiyordum.Sabah arayıp neticeyi ilk mesaja ve buraya yazarım
    @tcdd4242

Tuş kilidi sorunun vardı. Ayrıca şarj çabuk bitiyordu. Apple Store'den 28 Nisan için randavü aldımıştım. Gittim görüştüm her türlü yardımı yapıyorlar. 1 yılı bitirmiş garantim 2 yıllık garantisi olduğundan anında cihaz değişimi yapıldı. Bence zorlu center'e git.! Konya'dan yazdığınızı sonradan farkettim. Umarım cihaz değişimi yaparlar. Eminim bir kaç sorununuz daha vardır! Paylaşın onlarla arayabiliyorsanız Apple'yi arayın. Sitede numara mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seyrusefer -- 2 Mayıs 2014; 7:45:16 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • seyrusefer kullanıcısına yanıt
    Hocam bende şimdi gidiyorum zorluya,power tuşum bozuk.Benim cihaz Amerikadan alınma,burdaki store'da degisim yapiyorlarmi bir bilgin varmı

• Home tuşu bozuksa bir şey yapıyorlar mı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.