Şimdi Ara

iPhone4 Vodafone internet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün vodafone'dan iphone4 aldım wi-fi ile internete bağlanabiliyorum fakat sınırsız internerim olmasına rağmen 3g ya da edge ile internete bağlanamıyorum.
    542'yi arayarak ayarları istedim geldi 3g de var gözüküyo ama hala internete bağlanamıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim

• Ayarlar genel hakkındaya gel. Sim kartı takıp çıkart. Operatör kısmında Vodafone 11.0 yazana kadar bekle. Problemin çözülcektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagrimir

Ayarlar genel hakkındaya gel. Sim kartı takıp çıkart. Operatör kısmında Vodafone 11.0 yazana kadar bekle. Problemin çözülcektir.

Hocam dediğini yaptım ama vodafone 10.0 yazıyo hala
  • Neyse önemli değil. Şimdi giriyor mu? Ayar genel ağ kısmında hücresel veri açık mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagrimir -- 14 Kasım 2011; 19:07:04 >
  • girdi hocam çok sağol ama hala 10.0 yazıyo
  • Ya orda vodafone yazsın yeter. 11.0 olmus 10.0 olmuş farketmez.
  • Tekrar çok sağol hocam bide alakasız bişey sorcam ben mesela bi uygulama açıyorum ortadaki geri tuşuna basarak kapatıyorum uygulama arka planda çalışmaya devam ediyor mu? Kapatmanın başka yolu var mı
  • Geri tuşu değil o. Ana ekran tuşu. O tuş ardarda iki kere bas. Altta menü açılacak. Ordaki ikonlara basılı tut. İkonların sol köşesinde eksi işareti çıkacak. Ona basarsan kapanır.
  • Hocam ayni sorUn bendede var 1 haftadir. Hala cozum bulamadim. Dediginizi yaptim , once settings - about kismina girdim, career kisminda not avaible diyor. Hatti cikardim ve taktim. 1-2 dk bekledim ve duzelen bise olmadi. Kacirdigim bi yer mi var ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vasto Lorde

Hocam ayni sorUn bendede var 1 haftadir. Hala cozum bulamadim. Dediginizi yaptim , once settings - about kismina girdim, career kisminda not avaible diyor. Hatti cikardim ve taktim. 1-2 dk bekledim ve duzelen bise olmadi. Kacirdigim bi yer mi var ?

jbli ise bi uygulama vardı onu yüklüyorsun o kısmı getiriyor sana şuan mobildeyim yazamıyorum ama öyle cydiada bi uygulama vardı.
  • baktım şimdi cydia da tetherme yüklersen o kısım açılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

baktım şimdi cydia da tetherme yüklersen o kısım açılıyor.

Hocam opulecek adamsin cok sagolasin hallettim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.