Şimdi Ara

 İPHONE 14-13-12-11 HIZLI ŞARJ TYPC KABLO / 20W PRiZ APPLE TR GARANTİLİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
318
Cevap
77
Favori
35.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Apple #Aksesuar Kondisyon #Sıfır
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaş sağolsun bana jack çıkışlı Apple Earpod ayarladı hemde şaka gibi bir fiyata. Kargoyu bekliyorum. Teşekkür ederim.
  • Arkadaşımdan daha öncesinde de alışveriş yaptım, şimdide yaptım .

İlk alışveriş yorumum ilk sayfalarda yer almakta o yorumumun aynısı yine geçerlidir.

Üzerine ekleyecek olursam

Alışverişten cok bir arkadaşınızdan,dostunuzdan istermiş gibi ürünleri sipariş edip alıyorsunuz.

Ürünlerin orjinalli tartışılamaz, kargo verme süresi saniyelik.

Birkez daha kendisine çok teşekkür ediyorum.

Aynı ilde olsaydık mutlaka dostum diye bilecegim ender insanlardan birisi olurdu.
  • DH de birinden ilk kez alışveriş yaptım. Yaptığım sadece alışveriş olmadı. Çok iyi de bir arkadaş kazandım. Bu kadar ilgi alaka utandırdı beni... anında kargo takip no attı.. Daha parayı geçmeden gönderdi. İnsan sarrafı olduğu da buradan belli.. Alışverişin sonunda sadece iyi günlerde kullan dedi, referans istemedi. Ama ben yazmak zorunda hissettim.

Allah sana iş rastlığı, kesene de bereket versin güzel insan...
  • PM - Cevap Bekleniyor.
  • Arkadaştan gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Sanki herhangi bir satıcıdan değil, de eşinizden dostunuzdan bir şey istermiş gibi hissediyor insan. Anında gönderim, uygun fiyat.

Daha ne olsun 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün öğlen iletişime geçtik parayı gönderdikten 1.5 saat sonra kargo takip numarasını gönderdi.Lightning kablo ve priz ucu aldım ikiside sıfır jelatininde ve orijinal ürünler.Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz hızlı kargo ve uygun fiyat

• cumartesi alışverişi 10dk içinde hallettik kargo bugün elime ulaştı 7/7plus kulaklık almıştım sorunsuz bir şekilde elime ulaştı kendisine teşekkür eder bol kazançlar dilerim.
  • 2 adet lightning kablo sipariş verildi. Arkadaş kargolamayı yaptı. Teşekkür ederim kendisine.

• Arkadaşla yeni tanıştım küçük bir alışveriş sayesinde. Son derece efendi ve alâkadar. Güvenle alışveriş yapabilirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pm attım ancak geri dönüş olmadı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: civil engineer

pm attım ancak geri dönüş olmadı...

Attığım mesaj gitmemiş hocam dönüş yapıyorum tekrardan (:

• blasko77 kullanıcısına yanıt
    PM gönderdim hocam.
  • CCaaNN kullanıcısına yanıt
    Kargolandı (: ışık hızında

• blasko77 kullanıcısına yanıt
    EFT'den 3dk sonra takip numarası geldi, ben de şaşırdım. Teşekkürler hocam iyi satışlar
  • Hocam ayrıntılar için watsapp no atabilir misiniz

• takip
  • Kendisinden bir adet Earpod satın aldım. Gayet ilgili ve güvenilir bir arkadaş. Tekrar teşekkür ederim.
  • Hocam selam

Sıfır orijinal Şarj kablo ve adaptör varsa istiyorum

• Konuşmaya başladıktan 1 saat içinde Kargoya çıktı, tam 24 saat içinde de elimde oldu. Valla böyle bir hız görmedim. Ürünler orijinal. İçiniz rahat olsun abimiz müthiş.

• Eftyi yaptıktan 10 dakika sorun ürün kargodaydı.Gelen ürünü kendi kablomla karşılaştırdım.Ürün %100 orjinal hemde bu fiyata.10 numara satıcı 10 numara fiyat.Herkese tavsiye ederim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.