Yüzbaşı
22 Ocak 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba Arkadaşlar ;

Başlıkta belirttiğimi gibi sabah aracı çalıştırdığımda araba aşırı titriyor ve gaza bastığımda tabiri caizse yemiyor , stop ettiğide oluyor .

Bir ustaya götürdüm bujiden olabilir dedi , değiştirdim ama sonuç yine aynı .

Ustalardan pek anlayan olmayacak gibi gelir belki bu sorunun aynısını yaşayan varsa , bana yardımcı olabilirsiniz diye düşündüm .

Saygılarımla
Merhaba Arkadaşlar ;

Başlıkta belirttiğimi gibi sabah aracı çalıştırdığımda araba aşırı titriyor ve gaza bastığımda tabiri caizse yemiyor , stop ettiğide oluyor .

Bir ustaya götürdüm bujiden olabilir dedi , değiştirdim ama sonuç yine aynı .

Ustalardan pek anlayan olmayacak gibi gelir belki bu sorunun aynısını yaşayan varsa , bana yardımcı olabilirsiniz diye düşündüm .

Saygılarımla
Arkadaşlar Merhaba ;

800 - 900 TL civarında en iyi LPG Kiti hangisidir ne tavsiye edersiniz ?
Merhabalar ;

Bir arkadaşımda Almanya ' dan alınma iphone 4 mevcut fakat içindeki o2 sim kartı vs. yok , bu cihazı itunes dan nasıl aktif edebilirim at & t micro sim ile bunu yapabilirmiyim acaba ?

Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşkr ederim .
Selam arkadaşlar Ipad usb den müziklerimi atacaktım cihaz kapalıyken taktım otomatik açıldı sonra baktım logolar ve klavye küçüldü kilit aç sonuna kadar uzandı bunun sebebi nedir sizede oldumu hiç ? Çok garip geldi ilk defa böyle birşey oldu :S

http://img703.imageshack.us/i/img0049yy.png/
Merhaba ;

Elimde sim kilitli iphone 4 4.1 bulunmakta cihazım jb li durumdaydı , ayarlardan tüm içerikleri ve ayarları sil dediğimde cihaz elmada kaldı 12 saat boyunca bu devam etti şuan restore etmeye çalışıyorum fakat dfu mode'a alıp itunes da iphone ' u görüyor ama firmware seçip atmaya başladığında 3114 hatası alıyorum yapmak istediğim şey yenide 4.1 firmware atıp kullanabilmek bi kaç yerde host dosyası ile ilgili ayarlar belirtilmiş denedim ama sonuç yine aynı :S

Yardımcı olabilirmisiniz ?
merhaba arkadaşlar ;

bugün itibari ile 3gs 16gb cihaz aldım son iki harfi FB yani luxemburg dan alınmış aldığım kişi simfree olduğunu belirtti yinede işimi sağlama almak istiyorum , simfree olarak alınsada yinede bir işlem yaptırmak gerekiyormu bu cihaza pasaport kayıtlı durumda cihaz .

Şimdiden teşekkür ederim
Merhaba arkadaşlar ;

Packard bell mb87 model notebook cihazımın işlemcisini yükseltmek istiyorum fakat 800mhz işlemci olurmu mesela T6400 işlemci olurmu yardım ederseniz çok sevinirim .

Cpu-z ss olarak aşağıda yer almaktadır .

Iphone 3g cihazıma sessize alma tuşunun orda çatlak var garantiye versem bu işe çözüm bulurlarmı ?

Daha önce bu şekilde garantiye veren varmıdır ?

yardımcı olursanı sevinirim .

Saygılarımla...
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Referanslarım için profilime bakabilirsiniz...
sktem sıfır diye darbe almış telefon satar,birde üstüne küfür eder.
Hakkımda:
Alışveriş yaptıklarım:hobbs (n91 aldım ) , 10.Lincoln (n91 aldım) , ÖnceVatan (k810i aldım ) , 10. Lincoln (k810i sattım) , Goxhell ( k750i aldım ),KaZAaRa(kulaklık aldım),hobbs (n91 sattım),garuda ( n91 kulaklık kumanadası + kulaklık ) sattım,d_e_s_i_r_e (n91 sattım ),ejdero (laptop takasladım ),bekomu (Ipod Touch aldım),erhaninho_cArsi (k750i Aldım ),Zamirpolen ( Ipod Tocuh sattım),hobbs (n78 aldım ), hobbs (Siemens sk65 aldım ),bugrascb (sk65 sattım ),bugrascb ( Laptop DVD RW aldım ),LAZUSAGI_61 ( U900 Soul + lexus 7500 S sattım ),LAZUSAGI_61 ( n82 aldım ),rmzcanbmw (k750i sattım ),rmzcanbmw (8800 Carbon Arte ) aldım,sonbahar78(8800 Carbon Arte Sattım),rex matthew N91 satıldı ,meteor_xxx k790i aldım,
Cainsonant (e250 alındı ),sendrome(Blackberry 8800 satıldı),mertcenk ( iPhone 2 adet kılıf satıldı)|||Cainsonant(Samsung i550w satıldı)|||Bartug148(k790i satıldı)barisozer83 (Sony Ericsson Xperia x1 satıldı)|||barisozer83(Iphone 16gb white alındı)backwall (Iphone 3g 16gb white satıldı)|||Dizanteri (n91 4gb alındı)|||Noxco(Samsung Innov8 Alındı)|||Digitaldelisi(CX300 PErcision II kulaklık alındı)|||aaSerkan06(Samsung Innov8 Satıldı)|||aaSerkan06(Nokia e51 +Samsung star WiFi alındı) , hobbs(Ipod Touch 2g 8gb alındı) morteam(Toshiba A200 Laptop Satıldı) morteam (Acer Laptop Alındı) , enemy1980(Ipod Touch 2g 8gb satıldı) ...Amorti_Sir(N78 Satıldı) , Amorti_Sir(E71 Alındı...),garuda (5800 satıldı) , garuda(HP compaq Mini 700 alındı.) , garuda ( N82 satıldı ) , garuda ( N91 8gb ve Sont V1 alındı .) garuda (i550w alındı ) , garuda ( N91 8gb Satıldı ) , Bartug135(Ipod Touch Alındı) , Bartug135 (Sony DSC V1 Fotoğraf Makinası Satıldı ) , garuda (Nokia E63 ,Ipod Touch 1G 8GB , Acer 5536G Satıldı ) , ( Iphone 3Gs 32GB alındı ) , s700 (3gs 32gb Satıldı ) , Barisozer83 ( Packard Bell Ares GP2 Laptop , HTC Magic Alındı ) , ultrasulo ( HTC Magic Satıldı ) , ultrasulo ( LG Arena Alındı ) Noxco ( N82 Alındı ) ,
sktem sıfır diye darbe almış telefon satar,birde üstüne küfür e
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.897
İkinci El Bölümü Mesajları: 1.479
Konularının görüntülenme sayısı: 138.928 (Bu ay: 278)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 50 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.