Şimdi Ara

iPhone XR 2 daha hızlı bir işlemci ve 4 GB RAM'e sahip olacak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
4.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xr diye bi isimlendirme yok denmiyor mutdu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Allahım fanboy zulmü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iOS için almayı düşündüğüm fakat bir teknoloji marketinde görünce bu kalası ne yapayım dediğim cihazdır kendileri. Hem ağır hem kalın. Tamamen fiyasko.
  • Şimdi çin fan boylarıda geldiğine göre forum tamamdır.İnavasyon namına daha teledondan ne bekliyorsunuz anlamıyorum ukalalık yapmayın genel cerrahım .Iphone 6s teledonum var 25 ekim 2015 tarihinde tanıtım yapılmış son İOS 13 güncellemesi alacak bu sene seneye İos14 te alacak öyle görünüyor sizin çinli markalar telefonlarına 5 yıl güncelleme veriyorlarsa hay hay.Sürekli piyasayı modellerle dolduruyorlar.Telefon 1-2 yıla unutulup gidiyor.Güvenlik güncellemeleri ne durumda?Apple en önem verdiği şey gizlilik android cephesinde daha play store virüslü yazılımlarla dolu.

• matador_mirkhan M kullanıcısına yanıt
    Yok diyorlar. İPhone 11i bunlar xr 2 diye haber yapıyorlar

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    +sonsuz resmi uygulama mağazasında bile virüslü dandik uygulamalar barındıram bir işletim sisteminden ne beklenir ki?

• asıl inovasyon ne biliyor musunuz? 4GB Ram ile bu kadar performanslı telefon yapabilmek. Rakipleri 4gb ram yapsa telefon açılması bile 3-4dk surer. İksaomici fanboylar yuruyun kendi forumunuza.

• java kullanıcısına yanıt
    Evde 124 ekranlık FHD var ve kıç kadar ekrana sahip telefonlardan 30 kat daha büyük ekrana sahipken kıç kadar ekranda 1080p çözünürlük aramak sadece Apple’ı eleştireyim de nerden eleştirsem kafasının ürünüdür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sn0m_v2

boş yapma dandroiddci iphone 7 kullanıyorum 2gb ram pubg ultra ayarlarda oynuyorum arkadasim 6gb ram o ultra oynayamıyor yani kısaca bas git burdan teknoloji cahili
    Kes iphone hatter'i sana verecek cevabım yok şimdi narş narş
  • apple senden nefret ediyorum yemin ederim nefret ediyorum,giyinip kuşanıp cumartesi gecesi önüne gidip yok efendim alamayız bilmemneyiniz uygun değil diyen gıcık bodygardlar gibisin ama insan psikolojisi işte o mekana bi daha gidesin geliyo beni nasıl almıyorlar lan diyosun.Yol yakınken kurtulsaydım keşke senden,şimdi bilgisayarım olmuş mac saatim apple watch,fotoğraflarım senin bulutunda,telefona arama geliyo saatte macte aynı anda çalıyor.Nasıl bir ekosisteme hapsettiysen beni kurtulamıyorum.

Hani biraz adam olsan ülkelerin alım gücü,ekonomisini araştırıp fiyatlarını belirlesen neyse (samsung gibi) de öyle bir herifsin ki hiç acımıyorsun dayıyosun dolarları dayıyosun euroları.Devlet %40 vergi mi ekleyecekmiş nihai fiyata umurunda değil.Biliyosun ki isimden ve gösterişten yine satacaksın,senin gibi tüketiciyi düşünmeyen ben haklıyım ben en iyisini yapıyorum diyen firmaların hepsi bitti sen de biteceksin bittiğin gün de kahkahalar atarak izlicem.

bitircem oğlum seni

• Bamya Avcisi kullanıcısına yanıt
    steve jobs'u da sevmezdim
  • tasarımın berbatlığına bakın hele
  • Ram nedir ne işe yarar bilgin yok gelmiş yorum yapıyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: sn0m_v2

at buraya tipini bakalım kim daha cirkinmis

Güldürdün beni evlat.
    Iphone'a çirkin dememe neden alındın?
    Telefona çirkin dememle benim fiziksel görüntümün alakası nedir?

Avatarım benim kendi fotoğrafım zaten. Yaşım da 50.
    Sen çok yaşa e mi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteriner69 -- 4 Eylül 2019; 22:8:23 >
  • Bu kadar güçlü cihaz yapıyorsun koy en azından 1080p OLED ekran. Biraz devrim lazım artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her sene ayni sey zaten. Seneye cikacak olanda bundan daha hizli olur ve bir kamera deligi daha eklenir.

• quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

Asıl bomba 720p ekran arkadaşlar. İnanası gelmiyor insanın. Bu zamanda bu fiyata insanlar 720p ekranlı telefon alabiliyorlar.
    sanki daha iyisini ucuza verdiler biz almadık, hocam piyasa böyle şartları değiştiremeyeceğinize göre tek alternatif kalıyor almamak :)
  • Tasarımı hiç sevmedim

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    +1500 aynen katılıyorum. 5-6 inçlik ekrandan ne bekliyorsun. Apple ürünlerinin zaten ekran kalitesi gayet iyi retina ekrandan bu yana. Telefona gereksiz yük. Demo cihazları (xs max ve xr) aynı videolarda yan yana izledim. İnanın beni rahatsız edecek hiç bir fark hissetmedim. Tasarım konusunda arkadaşlara katılıyorum cihazı daha ince ve çerçeve kalınlığını da biraz azaltabilseler süper olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FthK. -- 7 Eylül 2019; 12:34:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: intel7mix

Ram nedir ne işe yarar bilgin yok gelmiş yorum yapıyorsun
    Aynen hocam ya. 4 GB Ram birçok geliştiriciyi kısıtlayacaktır. Basit basit mobil oyunlara devam.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.