Şimdi Ara

Iphone X, Spigen F301W Kablosuz Şarj ve Spigen F207 Qi 3.0 Performansı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.010
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba. 3 gün önce Iphone X aldım ve ilk şarjımı Spigen F301W kablosuz şarj ünitesi ile yapmak istedim. Bu arada başlıkta da belirttiğim gibi, 2.1 A'lik bir adaptör kullandım.

Şu sorunlar oluştu. Acaba sizde de aynı yada benzer ürünler varsa, yorumlarsanız sevinirim.

1. Şarj %50'ye geldiğinde, 2 saat 50 dakika geçmişti ve hem telefon hem de Spigen çok ısınmıştı. % 100 olarak kablosuz şarj olması 5 saati geçti. İlk şarj olduğundan normal yorumunu yaptı Apple Destek..

2. Telefonu şarj ederken sessiz bir ortamdaydım. Kulağımı telefona yanaştırdığımda, "Cızırdama" sesi geliyordu. Sonuçta kablosuz ve bir akım söz konusu olduğundan normal düşünüyorum ama yine de sormak istedim. Cihaz ile Iphone X'i ayırdığımda, ikisinde de ses kesiliyor.

Spigen'in QC 3.0 ürününü sipariş verdim. Bir de o ürün ile test edeceğim ama yukarıda da belirttiğim gibi tecrübeli arkadaşların yorumlarını almak istedim.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jasonabis -- 21 Şubat 2018; 11:31:49 >

• Bu ürünle birlikte Spigen F207 Qi 3.0 ürününü de aldım. İkisini beraber kullandım. 1 saat 30 dakikada sadece %6 şarj etmişti. Sanırım kablosuz şarj üniteleri sorunlu çünkü duvar tipi F207'den şikayetçi sayısı oldukça az..

Bu arada F301W'den çalışırken harddisklerde işlem yaparken gelen ses geliyor sürekli.. Tır tır tır

Sanırım benzer durum yaşayan, tecrübeli bir arkadaş yok.
  • Bende Samsung un kablosuz şarj standı var. 2 dakikada %1 şarj veriyor hocam sizin işte bi terslik var bence
  • Kablosuz şarj ile ugraşmayin şu ürünü hp den almiştim 50-60 tl gibi fiyata maşallah 1.30 saate full ediyor.. başlik s link 1.amh ürünü başlikdan değil ürünle alakali olsa gerek hizli şarj ediyor..

Iphone X, Spigen F301W Kablosuz Şarj ve Spigen F207 Qi 3.0 Performansı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone kendi belirlediği ürünler dışında 7.5W desteği vermiyor. O nedenle Spigen ile hızlı olarak kablosuz şarj edemezsiniz.

Isınma ve ses ise aşırı değilse normal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.