Şimdi Ara

iPhone X i kıskanıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaslar iPhone X i ekranı ve tasarımından dolayı aşırı kıskanıyorum iPhone 7 Plus dan geçmek istiyorum sizce değerr mi ? Bir telefoncuya sormustum üstüne 3000tl dedi sizce üstüne bu meblağ konduktan sonra geçilir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence o kadar paraya değmezde kıskançlıktan çatlicaksan geç. Dayanabiliyosan gerek yok.

• Ben de range rover ı kıskanıyorum.

• starnebula01 kullanıcısına yanıt
    aynı şey mi bir opelden range geçmen uçurum ken 7Plustan ip X e geçmek 😂

• Adam resmen kanını emmek istiyor ve sen buna razısın. Bir maykılsene hiç yakışmayan hareketler bunlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • upps

• 7 plus'ı nakit satıp üzerine 2000tl koyup çok rahat kapalı kutu x bulursunuz fakat çok gereksiz ve israf diyebileceğim bir durum tavsiye etmem

• Uste 3k fazla elindekini nakite cevirmeye bak ucuza kapatirsin.

• kapitalizim böyle bir şey

• bi sene sonra x plus çıkınca büyük ekran daha çok hoşuna gidecek

face id stabilize olucak onu isticeksin

iphone 6 plus kullanıyorum cılkını çıkarana kadar kullanırım herkeste yenisi varken kendimde eskisi olması aksine hoşuma gidiyor

bende mesela iphone 4s kullanan gördümmü imreniyorum

ne güzel zamanında almış ve tasarımı çok güzel falan diye hele ios 6 varsa offf ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galaxyg -- 10 Şubat 2018; 0:4:15 >
  • galaxyg kullanıcısına yanıt
    Elimdekini eskiyene kadar kullanmayı bende seviyorum. Bataryası bitince ekranı kırılınca kendim değiştirmek vs :D

• Luken Drew kullanıcısına yanıt
    Beyler ben de aynı hisleri paylaşıyorum sizinle hep düşünüyordum ulan acaba sadede ben mi böyle düşünüyorum diye. Beyler şöyle bir isteğim var Allah kısmet ederse; X kullanıyorum artık her çıkanı almamak için tövbe edeceğim bağımlı olmak çok zor ve kimseye tavsiye etmiyorum. Neyse, bu elimdeki cihazın her yeri pert olana kadar, her yeri kırık dökük olana bataryası ölene kadar kullanacağım. Bir de bozulursa artık 5. yıl mı olur bilemem cihazın onarımını kendim yapmak istiyorum. Siz de aynı şeyleri düşünmüyor musunuz?

• Çok saçma bir his bu arada. Bu kadar istiyorsan al tabii ki buradakiler istedikleri kadar alma dese de para da senin kullanıcak olan da sensin ama bence de gereksiz.
  • Kimin ne dediğine bakma telefon güzel, ben Face ID’den sorun yaşamadım bugüne kadar, ama imkanın varsa Yurtdışından getirt TR fiyatı hakikaten çok pahalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle degmez

Iphone 6s+ ve iphone X kullaniyorum
    Iphone x in ekrani guzel ama bu face ID berbad bi teknoloji neden dersen :

Yuzune gunes vurdugu zaman face id calismiyor./

Yatakda yatarken mutlaka kendine ceki duzen vermen gerekir cunki yuxu algilamaz

Touch id nin yerini asla ve asla tutamaz face id. ama ekran ve kamera olarak iyi cihaz ama 7+ i satip ipx almaya degmez
  • galaxyg kullanıcısına yanıt
    Ben de böyle eskiyinceye kadar kullanma düşüncesindeyim. Bu nedenle de 64 GB aldım. Tamamen maddi sebepten ötürü de değil ama her yıl telefona 1000-2000 harcamak istemiyorum. Bazı kişiler de her sene satıp üstüne ekleyip yeni cihaz alıyorlar. Ben ise 3-4 sene bir yenilemeyi tercih ediyorum. Nasılsa her yıl keyfi olarak bir yerlere para harcanıyor. Örneğin bu yılki keyfi harcamamı arabama yurtdışından sis farı ve yükseklik ayarlı orjinal far getirtmekte kullandım. (Tr'de yok çünkü). 3-4-5 senede bir telefona da harcanır ne olacak.

Bu arada içimde uhte kalan tek cihaz 5S. 5 SE de olur. O tasarıma, ele oturmasına ve kılıfsız da kullanılabilmesine hayranım. Eğer kamerasından memnun kalacağımı bilsem ve klavyede yazmakta zorluk çekmeyeceğimi bilsem SE alırdım elimdekini satıp.

• Herkesin göz zevki farklı anlaşılan :) ben son touch idli telefon olan 8 plusu aldım ekran gövde oranı falan çokta fifi yani eline alınca 8 plusun dokunma hissini bana hiçbir telefon vermez.bu ilk ve son iphone alışım olur herhalde çünkü tasarım dili x ile değişti kamerası dik yani trafik lambası gibi olan bir telefonu milyar verseler kullanamam cinslik değilmi..ekranda düz olmalı çentik falan vazgeçseler keşke..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ir10 -- 9 Şubat 2018; 21:10:42 >
  • canocan_07 kullanıcısına yanıt
    Benim de içimde 5s sapce gray ve gold olanı ukte kaldı içimde ..

keşke zamanında alsaydım dedim

ama iphone 6 da şöyle 6s 7 8 ve x hepsine göre resmen tüy gibi aşırı hafifi bi cihaz , hepsinden ince .. Ve ilk yenilikçi tasarımı o aldı . şuan 8 alsam 6 ile aynı tasarım diye çok içime sinmezdi

elimdeki cihaz ölesiye herkes çentik ekrana geçer face id düzgün çalışır belki çentiği inceltirler o zamana ve alırım .

Aldığım ürünü de uzun sene kullanmanın verdiği güzel bi his olur üzerimde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galaxyg -- 10 Şubat 2018; 0:10:20 >
  • ir10 kullanıcısına yanıt
    [Bu mesaj üye isteğiyle silinmiştir.]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HandK -- 27 Mart 2021; 10:29:2 >
  • Allah başka dert vermesin kardeş.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.