Şimdi Ara

iPhone X fiyatları düşüyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.100
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Teknoloji devi Apple'ın yeni amiral gemi modeli iPhone X, 999 dolarlık fiyatıyla oldukça pahalı bir telefon. Ancak son çıkan bilgilere göre bu fiyatın yeni yılda düşmesi söz konusu.

Şirketin 2018'in başında iPhone fiyatlarına indirim yapabileceği dedikodusu ortalıkta dolanıyor. Bu konu özellikle iPhone X'i içeriyor. Çünkü 999 dolarlık fiyat yurt dışı içinde büyük bir rakam anlamına geliyor.

Türkiye'de ise telefonun fiyatı 6099 TL'den başlıyor. Şirket, iPhone X fiyatında indiririm yaparak telefonu tekrar gündeme getirmeyi planlıyor.

Bu, Apple'ın çok sık yaptığı bir durum değil. Ancak yeni modellerden önce iPhone X stoğunun bitirilmesi gerekiyor.

Bu indirimin bütün dünyada mı yoksa sadece bölgesel mi olacağı hakkında bir bilgi bulunmuyor. Apple 2018'de üç yeni iPhone modeli çıkaracak.

Apple yeni yılda üç yeni iPhone modeli çıkarmayı planlıyor. Bu telefonların iki tanesin de 5.8 inç ve 6.5 inç OLED ekran bulunması düşünülüyor. Diğer modelin ise 6.1 inç, TFT LCD bir ekrana sahip olacağı tahmin ediliyor. Bu modellerde "çentikli" TrueDepth kamera sistemi bulunacak. Bu sistem sayesinde telefonlar Face ID üzerinden yüz tanıma yapabilecekler. 5.8 inç modelin 458 PPI, 6.5 inç modelin 480 ya da 500 PPI, 6.1 inç modelin ise 320 ya da 330 PPI değerine sahip olması bekleniyor.
    Telefonların fiyatları yada ne zaman çıkacağı hakkında bir bilgi bulunmuyor.

Kaynak:
    http://m.hurriyet.com.tr/iphone-x-fiyatlari-dusuyor-mu-40692373

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Katibim kullanıcısına yanıt
    Katibim demiş ki;
    Mesajı Yerinde Gör
    quote:

Orijinalden alıntı: Katibim

düşse iyi olur 6099 liraya apple online storedan aldım 22 gündür kullanıyorum 20 ocak'a kadar iade hakkım var, bunu iade edip 5399 yada 5599 liraya başka yerden sıfırını alırım 500-600 lira cebime girer

Şekilde görüldüğü üzere dalaverecilik bazılarının ruhunda var. Her zaman tüketiciden yana olmama rağmen bu tür uyanık geçinenleri gördükçe diyorum ki, apple kesinlikle Türkiye’den çıkmalı ve teknoloji mağazaları da bu zihniyete sahip kişilere 6099 yerine 8099’a satmalı bu ürünleri.

Edit : blok
  • düşse iyi olur 6099 liraya apple online storedan aldım 22 gündür kullanıyorum 20 ocak'a kadar iade hakkım var, bunu iade edip 5399 yada 5599 liraya başka yerden sıfırını alırım 500-600 lira cebime girer
  • quote:

düşse iyi olur 6099 liraya apple online storedan aldım 22 gündür kullanıyorum 20 ocak'a kadar iade hakkım var, bunu iade edip 5399 yada 5599 liraya başka yerden sıfırını alırım 500-600 lira cebime girer

Şekilde görüldüğü üzere dalaverecilik bazılarının ruhunda var. Her zaman tüketiciden yana olmama rağmen bu tür uyanık geçinenleri gördükçe diyorum ki, apple kesinlikle Türkiye’den çıkmalı ve teknoloji mağazaları da bu zihniyete sahip kişilere 6099 yerine 8099’a satmalı bu ürünleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TR_001 -- 28 Aralık 2017; 13:08:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TR_001 kullanıcısına yanıt
    tabi canım burda önce kazık fiyattan bizlere iteleyip sonra fiyat düşüren apple suçlu değil ben suçluyum
  • quote:

tabi canım burda önce kazık fiyattan bizlere iteleyip sonra fiyat düşüren apple suçlu değil ben suçluyum

Kazık fiyat olduğunu düşünüyorsanız almamalıydınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • amonRa kullanıcısına yanıt
    tamamda aldığınız ürünü 700 lira başka bir yerde daha ucuza bulduysanız satıcı firmada yüksek fiyattan aldığın ürünü geri alayım paranıda geri vereyim dediyse buna kim hayır derki
  • 5399 a eptt den almıştım iptal ediyimmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

quote:

Yasal hakkını kullanmasının neresi dolandırıcılık? Adam dolandırıcılık yaptıysa bizzat şikayet ediniz. Bilmediğimiz birşey biliyorsanız aydınlatın hepimiz öğrenelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: TR_001

quote:

arkadaşın söyleminde hiçbir dalavere görmedim apple kendisi diyor zaten kullanın beklentilerinizi karşılamazsa 20 ocağa kadar iade edin diye :)

• Daha önce yazdık..Bekleyin düşecek dedik .ama bazı çok bilmiş şımarık veledler, koşarak gitti aldı...Tabiii hemen alıp hava atacaklar...Hepsi gösteriş meraklısı ...Nefret ediyorum bunlardan...Ulan millet aç aç ...ekmek bulamıyor....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

tamamda aldığınız ürünü 700 lira başka bir yerde daha ucuza bulduysanız satıcı firmada yüksek fiyattan aldığın ürünü geri alayım paranıda geri vereyim dediyse buna kim hayır derki

Kimse hayır demez. Ben sizin yapacağınız konusunda bişey demedim zaten. Ben fiyatın kazık olduğunu düşündüyseniz almamanız gerektiğini belirttim sadece. İyi günler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.