Şimdi Ara

iPhone X Avrupa'da hangi ülke?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Daha önce ki tanıtımlarda yeni telefon şu tarihte şu ülkelerde öncelikli şu tarihte şu ülkerlerde daha sonra çıkacak derlerdi. iPhone x için bu söylenmedi.

2-3-4 kasım tarihlerinde avrupa da olucam ve telefon almak istiyorum. Biraz bakındım ama ben göremedim. Var mı bildiğiniz avrupa'da bi ülke 3 kasımda satışa çıkıp mağazadan alabilceğimiz ?

• en ucuz luxemburg almanya ve avusturya. Bir çok apple avrupa sitesine baktım an uygun bu ülkelerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

en ucuz luxemburg almanya ve avusturya. Bir çok apple avrupa sitesine baktım an uygun bu ülkelerde.

avusturya ve luxemburg da offical apple store yok ama. sitelerinde bakınca evet 3 kasım yazıyor ama store yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yarkan88

quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

en ucuz luxemburg almanya ve avusturya. Bir çok apple avrupa sitesine baktım an uygun bu ülkelerde.

avusturya ve luxemburg da offical apple store yok ama. sitelerinde bakınca evet 3 kasım yazıyor ama store yok.

Muhtemelen operatör ve yetkisi satıcı bayii üzerinden satılacaktır. Biliyorsunuz bizde de apple store acılmadan önce bilkom üzerinden satışlar yapılıyordu. Luxemburda da oyle bir durum mutlaka vardır.

Ama ufacık ülke (yüz ölçümü ve nufus bakımından) ilk satısa cıkacak ülkeler arsında olması cok enteresan. Tamam dunyanın en yuksek gsmh oranlarından birine sahip olabilir ama turkiyeden daha fazla bir satış adedine sahip olduklarını zannetmiyorum. Apple bile 3. dunya ulkesi muamesi yapıyor bize

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    hem de nasıl yapıyor. bizde resmi apple store var ama iphone x'e girince daha ne tarih var ne fiyat bilgisi.

ben isviçre, hollanda veya fransa dan almayı planlıyorum 3 kasım ya da 2 kasım gecesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yarkan88

hem de nasıl yapıyor. bizde resmi apple store var ama iphone x'e girince daha ne tarih var ne fiyat bilgisi.

ben isviçre, hollanda veya fransa dan almayı planlıyorum 3 kasım ya da 2 kasım gecesi.

valla bu fiyat durumu oldugu surece bende yurt dısından almaya devam edicem. apple aiphone maceram 4s / 5 / 6plus / 7 / 7plus olarak devame tti sadece 6 plusı yurt içi aldım şansımada sadece ondan bir donanım sorunu yasadım :) sıfır ile değiştirdiler.

Bende X'i amerikadan bir arkadas vasıtası ile almayı dusunuyorum güzel fiyata anlastık 256 gb için. Bakalım bir aksilik olmazsa kasımda X'li olucaz :)
    Ben de öyle düşünüyorum hocam, Ocak civarı birisini bulup iPhone X aldıracağım Amerika'dan. Artık kendi pasaportuma işlemek için Kıbrıs'a gider gelirim, her şekilde buradan ucuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HellRazor

Ben de öyle düşünüyorum hocam, Ocak civarı birisini bulup iPhone X aldıracağım Amerika'dan. Artık kendi pasaportuma işlemek için Kıbrıs'a gider gelirim, her şekilde buradan ucuz.

Valla kibris olayi benimde aklıma heldi ama biletler maalesef hic uygun değil soyle 90-100e git gelli bi fiyat bulamadim onunuzde ki aylar icin. Bulursanız banada haber verin valla :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ocak civarı 150 tl gibi bir rakamla gidiş geliş var pegasusta hocam, şimdiden almak istemiyorum ama sürekli bakınıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • %11 vergi iadesini unutmamak gerek. En azından uçak bileti masrafı iadeden çıkar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.