Şimdi Ara

iPhone ve iPad kullanıcıları 6.1.3 güncellemesi ile batarya sorunları yaşamaya başladı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: *GameOver*

Engurluya gelsin 6.1.3

iPhone ve iPad kullanıcıları 6.1.3 güncellemesi ile batarya sorunları yaşamaya başladı

Tamam o zaman hemen Apple'a mail atalim da 6.1.4 ü bosuna hazirlamasinlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mecburen 6.1.3 e geçiş yaptım. Bataryada aynı yöntemleri uygulamama rağmen şarj kesinlikle daha hızlı bitiyor. Merak için geçmeyin arkadaşlar kalın kaldığınız yerde. 6.1.2 bence en iyi sürümdü.

• 6.1.3'e geçtim ve şarj problemi var önceki sürümlerde bukadar şarj sorunu yaşamamıştım ..

• ipad2 56dk kullanım şu an %100 den %93 e düştü. Kesinlikle daha çok gidiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

Engurluya gelsin 6.1.3

iPhone ve iPad kullanıcıları 6.1.3 güncellemesi ile batarya sorunları yaşamaya başladı

wifi ve iphone kardeşliği
  • Sırf Bu güncelleme rezilliği yüzünden elimdeki ip4 5.1.1 sürümünde. HAtta apple konularına girip sormuşluğumda var ama kimse yükselt demiyor. 5.1.1 versiyonlu iphone rehberi siliyor kamerada donuyor ama pili bitmesinden iyidir.
  • Buda engurlu ya gelsin

Nasıl bilmiyorum ama süper bir süre

Edit: 3G full kapalıydı yeni açtım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi multiTYRT -- 28 Mart 2013; 12:13:42 >
  • Her guncellemeden sonra bu haber cikiyor zaten.Gecenlerin %1-2 lik kismi bu sorunu yasiyor sonra da bunu genele vurup haber yapiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

Buda engurlu ya gelsin

bu pek sayılmıyor hocam son tam şajdan sonra fişe takılmış benim iPad 2 de şaj çok iyi gidiyo (full oyun ve sörf hatta internet hücresel veri )

• quote:

Orijinalden alıntı: firstclass34

quote:

Orijinalden alıntı: multiTYRT

Buda engurlu ya gelsin

bu pek sayılmıyor hocam son tam şajdan sonra fişe takılmış benim iPad 2 de şaj çok iyi gidiyo (full oyun ve sörf hatta internet hücresel veri )

Hocam engurlu için şarjı fulledim, yanlışlıkla 97 de unutup geri taktım sonra hemen çıkardım

• Benim tlfonum iPhone 3 16gb. Bataryası hiç dayanmıyor sabah dolduruyorum öğlen bitiyor cokta seviyorum bunların pil yenilenmesi olmuyormu bilgisi olan arkadaslar varsa bilginize

• ben 6.1.2 ile bu sorunu yaşamaktayım. iphone4 16 gb jbli. batarya süresi ortalama 6 saat 30 dakika
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

quote:

Orijinalden alıntı: DH MisafiriAndroid kullanıcıları, Appleın hiçbir ürününü önemsemediklerini ve umurunda olmadıklarını vurgular. Ama nedense Apple ile ilgili her haberin altına gelip 10-14 yaş aralığı seviyesine hitap eden esprilerle markaya sataşır. Dikkat ederseniz eleştirir demiyorum, sataşır. Çünkü eleştiren kişi bilinçli kullanıcıdır. Ama buraya gelip de Benim babam senin babanı döver, Apple pis kaka şeklinde yorum yapan arkadaşlar, kusura bakmayın ama çok boş insanlarsınız canlarım... Her markanın ve modelin kendine özel güzellikleri var. Her şeyden önce kişisel cihazlar bunlar, aynı olmak zorunda değiller. Şahsen iPhone gibi çok büyük olmayan, sade ekranları seviyorum. Bir başkası da büyük ekranlı telefonları sevebilir, gayet normal.Dediğim gibi kişisel cihazlar bunlar, farklı olmak zorundalar. Herkesin zevki aynı olmadığı gibi, her cihaz da aynı olamaz haliyle. Ha, aralarında bi fark galdı, o fargınan çok güzel oldu. Meselam herkesin hayatına kimse garışamaz. Ha nasıl garışamaz; ben bu şekkil giyinirim, bu bayan şu şekkil giyinir, şu şekkil giyinir...Hadi sevgilerle...
    Hangi harfin hangi kelimede kullanılacağını bilmeyenlerde burada ahkam kesiyor, sürü psikolojisiylede artı alıyor bende buna takılıyorum.

Sen yenisin galiba?

Son paragraftaki muhabbeti anlamadan sazanlama atlamışsın. Üstelik o kurduğun cümlendeki -de ekleri ayrı yazılır, önce bir kendin Türkçe Dilbilgisi öğren. :)
    http://www.youtube.com/watch?v=kuAURNwt7jc

İzle anlarsın. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

Her güncellemede geriye giden pil ömrü rekorunu kıran Apple bu gidişle cihazlarını MASAÜSTÜ ne cevirecek

Haklısınız valla ya. Ben android telefon alacağım kassın ama pilim gitmesin yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: Straight X Edge

quote:

Her güncellemede geriye giden pil ömrü rekorunu kıran Apple bu gidişle cihazlarını MASAÜSTÜ ne cevirecek

Haklısınız valla ya. Ben android telefon alacağım kassın ama pilim gitmesin yeter.

Kassın ???

Iphone 5 e vereceginiz paranin neredeyse 1/2 sine kasmayan ve en son teknoloji kullanan mukemmel bir Android'li cihaz cok rahat alirsiniz rahat olun cihaz da kasmaz siz de kasmayin kendinizi ..

• bütün iphone serileri batarya süresi konusunda kötü durumda bu bir gerçek kimse inkar edemez. fakat durum haberdeki gibi de değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Benim tlfonum iPhone 3 16gb. Bataryası hiç dayanmıyor sabah dolduruyorum öğlen bitiyor cokta seviyorum bunların pil yenilenmesi olmuyormu bilgisi olan arkadaslar varsa bilginize

Pil yenilenmesi oluyor
    Ayrıca o kullanım süresinin Apple la bir ilgisi yok
    5 yıllık tel sen çalıştığına dua et

• Ben iki cihazimi da hemen guncelledim bir sorun yasamadim bataryayi olumlu etkiledigini dusunuyorum hatta.

• 2009'dan beri İPhone sahibiyim, binlerce sorun yazıldı, çizildi söylendi ama (MAŞALLAH) ben hiç bir sorun yaşamadım. Olayları yansıtırken genelleme yapmak hoş birşey değil, insanları yanlış yönlendirmektir bu..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Straight X Edge

quote:

Kassın ???

Iphone 5 e vereceginiz paranin neredeyse 1/2 sine kasmayan ve en son teknoloji kullanan mukemmel bir Android'li cihaz cok rahat alirsiniz rahat olun cihaz da kasmaz siz de kasmayin kendinizi ..

hocam neden bahsediosun ya. iphone 2, iphone 3, iphone 4 kullanmis biri olarak bi hata yapip android deneyeyim dedim.denemez olaydim. kullanmadigim cihaz kalmadi. optimus 4x hd, note 2, nexus 4 kullandim. stabil desen degil. uygulamalar desen kaliteli degil. ayni uygulama apple'da farkli androidde farkli. oyun indirirsin farkli farkli 4-5 yerden hicbiri calismaz crackli olmasi vb eziyetinden dolayi. indirdigin gb'lara mi yanarsin yoksa harcadigin zamana mi? surumden bahsediosun daha sunun surasinda 2 sene once lg 3d telefon alanlar, note 1'i olanlar, htc 3d alanlar orijinal rom ile android jelly bean'e bile yukseltemezken apple'in tum cihazlari tum surumlere yukseltilir bu sayede ust versiyon isteyen oyunlar ve uygulamalar kullanilabilir. 2 gb ram'li cihazlar bile acildigi gibi 700 mb ram kullanirken iphone 4 512 ram'e sahip cihaz olmasina ragmen ayni isleri daha stabil yapar. malzeme kalitesine bakildiginda kesinlikle yanina yaklasamaz ve bahsettigim android modeller kesinlikle iphone 5 yari fiyati degildir. buna ragmen yan kismindaki kalitesiz metal benzeri kisim kilifla bile kullanildiginda cizilir (ornek note 2). ayrica sarj durumundan bahsediyorsun ama note 2 icin jelly bean son surumde sarji az gitmeye basladi. simdi nolucak? beklersin aylarca duzelsin diye. ayda yilda bi guncelleme gelir o guncellemelerde note 3 cikinca ucar gider. ram ve 4 cekirdek islemci olmasi sebebiyle bazi hd videolari vb apple cihazlardan hizli acabilir ama yaptigim testlerde bir cok uygulamada iphone 5 performansi veremedi hicbi android cihaz. simdi bana dersinki soyle yapinca duzelir, custom rom yukle, oyunu acamiosan sunu yap bunu yap. hep dene. saatlerini harca bos bos ve dene. ben bu kadar bos adam degilim. cakarsin jailbreak (root etmekten daha basittir). herseyi yuklersin ve calisip calismama derdi olmadan. direk cihazdan ya da pcden yukle nasil istersen. hemen gectim iphone 5'e rahat ettim. bence herkes her iki cihazi da kullanmali. ayrica bana gore hicbir android cihaz apple ile kiyaslanamaz ios yuklenmedigi icin. uygulamalarin berbat olmasi da normal androidde. cunku uygulama yapan adam hangi cihaza gore yapsin. hepsinin ekrani farkli islemcisi farkli. kisacasi bidaha uzak dururum ben androidden. ne zamanki android ortalik mali olmaktan kurtulur o zaman belki duzelir. yani her onune gelen android cihaz yapamazsa belki toparlanir. ama bu sekilde hayatta isim olmaz. sen istedigini kullan ama dediklerinin cogu bos. bunu cok iyi biliyorum. iphone 4'u 3 seneye yakin kullandim. eger bu cihaz android olsaydi 3 senede en az 3 cihaz degistirmistim. ikinci el satarkende ettigim zarar cok fazla olacakti. cunku piyasa android coplugune dondu. bu arada iphone 5'i 1250 tl+115 tl kayit ile aldim. piyasadaki android cihazlar parasina...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.