Şimdi Ara

iPhone ve iPad kullanıcıları 6.1.3 güncellemesi ile batarya sorunları yaşamaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
41
Cevap
0
Favori
1.774
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Uygulama Haber >> iPhone ve iPad kullanıcıları 6.1.3 güncellemesi ile batarya sorunları yaşamaya başladı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    25458 Mesaj

Apple mobil işletim sistemi iOS'un sürüm numarasını güncellemeler ile birlikte 6.1.3'e yükseltmişken, her yeni güncellemede yeni bir sorun ortaya çıkıyor.

Bu kez iOS 6.1.3 güncellemesinin bazı iPhone ve iPad kullanıcılarında bataryanın standart sürelerin altında bir kullanım sunması problemine yol açmaya başladığı rapor ediliyor.

Apple destek forumlarına gönderilen yorumlarda, telefon kullanımda olmadığı zaman da batarya tüketimi olduğu veya güncellemeden önce alışılageldik batarya seviyelerinin aynı şartlarda daha düşük seviyelere inmeye başladığı dile getiriliyor.

Bazı kullanıcılar üç saatte tüm bataryanın tükendiğine şahit olurken, bazı kullanıcılar da saatte yüzde 8 şeklinde batarya azalması yaşandığına şahit olmuş.

Apple'ın konu ile ilgili bilgisinin olduğu ve 6.1.4 güncellemesi ile sorunların giderilmesini planladığı belirtiliyor. 

|
    |

• Teğmen
    150 Mesaj
    Artık güncellemelere temkinli yaklaşıyorum. Güncelleme yayınlandıktan sonra birkaç gün bekleyip kullanıcı yorumlarına göre güncelleme yapıyorum artık. Her güncelleme sonrası hataların biri gidiyor biri geliyor. Şu an hiçbir cihazımı 6.1.3 e güncellemedim. Şu an iPad ve iPhone'umda ki sürümlerin batarya performansından memnunum.
    |
    |
  • Teğmen
    248 Mesaj
    Ah Apple ahhhh.....
    |
    |
    Bu Apple karalama kampanyası mı yoksa gerçek mi? Anlamıyorum Apple değil mi tek telefon üretip en iyisini yapacağım diye iddia eden? Kullanıcıları da ötmüyor mu bik bik güncelleme konusunda? 1 tane model var la altı üstü. 1. Böyle abuk subuk sorun olur mu yahu? Hayır pil ömrü zaten 1 günü zor çıkarır seviyede. Bu tür sorunlarla insanlar iyice şarj aleti taşımaya mahkum bırakılıyor. Her dakika şarja takılacaksa telefon ne anladım inceliğinden, hafifliğinden, kibarlığından?
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Asus H170 Pro Gaming Intel Skylake i7 6700 Asus Strix 1060 6GB
    Corsair Spec-02 HyperX 2x8GB 2133Mhz 1.2V Asus VX239H 23.6" IPS 5MS
    Evga 650W G2 80+ Gold Cooler Master Hyper T4 Logitech G430 Dolby Headset
    Samsung Evo 850 250GB Logitech G213 Keyboard Logitech G300S

Shame
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    17 Not
    Heryerde var.
    |
    |

Xperia™ Z

• Yarbay
    8042 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

Engurluya gelsin 6.1.3

quote:

Engurluya gelsin 6.1.3

|
    |

• Yüzbaşı
    818 Mesaj
    Ne sorunmuş bitmek bilmedi arkadaş. dünyanın en zengin şirketi ama iphone'un sorunlarını bitiremiyorlar bi türlü. Ama adamlar da haklı, tamamen kusursuz, boyası atmayan, yamulmayan, wifi sorunu, şarj sorunu olmayan bir iphone 5 piyasa sürselerdi , müşterilere bir sonraki iphone'u nasıl satıcaklardı ?

Engurluya gelsin 6.1.3

quote:

Engurluya gelsin 6.1.3

müzikçalar gözden kaçmıyor.
    |
    |

• Yarbay
    10097 Mesaj
    Jb olmadığı için hiç kurmayı bile denemedim zaten.
    |
    |
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taytak -- 28 Mart 2013; 4:12:43 >
    |
    |
  • Yarbay
    34496 Mesaj
    bi sonraki güncelleme de düzeltirler
    |
    |

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Bu mesaj silindi.
    quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

okadar telefon kullandım hepsinde bazı sorunlar oldu ama ipone 5 2300 tl verip böyle sorunlar yaşayınca asabım bozuluyo yaa.üstelik arkadaşların alay konusu oldum.adam 1500 tl lik telefonla bana hava atar oldu bende mal gibi bakar oldum.

bence senin iphone un bile yok.
    |
    |
    Asus P8H67-V / i5 2400 3.1 / 8gb Corsair 1600 XMS3 Dual / Asus 1050ti oc edition / Kingston 120Gb Hyperx SSD / 1 TB WD 32/7200 Cavier Black / Cooler Master GX 650W / Samsung 27" Curved --- İphone 6s 16 GB - İpad Pro 12.9 2017 64 GB
  • Binbaşı
    1265 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: terminator_

Ne sorunmuş bitmek bilmedi arkadaş. dünyanın en zengin şirketi ama iphone'un sorunlarını bitiremiyorlar bi türlü. Ama adamlar da haklı, tamamen kusursuz, boyası atmayan, yamulmayan, wifi sorunu, şarj sorunu olmayan bir iphone 5 piyasa sürselerdi , müşterilere bir sonraki iphone'u nasıl satıcaklardı ?
    quote:

Orijinalden alıntı: ozzy2007

çok daha hızlı bir telefon yapar satarlardı.
    |
    |
    Asus P8H67-V / i5 2400 3.1 / 8gb Corsair 1600 XMS3 Dual / Asus 1050ti oc edition / Kingston 120Gb Hyperx SSD / 1 TB WD 32/7200 Cavier Black / Cooler Master GX 650W / Samsung 27" Curved --- İphone 6s 16 GB - İpad Pro 12.9 2017 64 GB

• Yarbay
    6599 Mesaj
    Kimmis o kullanicilar

|
    |

DONANIM
    #DirenApple
  • Yarbay
    5206 Mesaj
    Benim pil durumum da 3 kat arttı hayret engurlu

|
    |
    Her güncelleme de var böyle şeyler. Adamlar yapsa yapsa maksimum 1 saat oynar. Şu vakitten sonra devrim güncelleme yapamazlar zaten batarya için. Çok oyun oynayan adama 6.1.3 sorunlu geliyor
    |
    |
    736 Mesaj
    Batarya batarya ...

Tek çözüm işin olunca 3G yi açıp işin bitince anında kapatmak. Bunun dışında çözüm yok!!!

Bu işlem de 3 adımda olduğundan zor ve aşırı yorucu bir süreç. "Jailbreak harici tek adıma indirilemiyor".

Dikkatli olunmalı sürekli 3 adımda aç kapa işlemi ani ve aşırı kilo kaybı sebebi olabilir.
    |
    |
kolayoto.com
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bey Azura
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,490
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.