Şimdi Ara

iPhone ve iPad kullanıcıları 6.1.3 güncellemesi ile batarya sorunları yaşamaya başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  

Apple mobil işletim sistemi iOS'un sürüm numarasını güncellemeler ile birlikte 6.1.3'e yükseltmişken, her yeni güncellemede yeni bir sorun ortaya çıkıyor.

Bu kez iOS 6.1.3 güncellemesinin bazı iPhone ve iPad kullanıcılarında bataryanın standart sürelerin altında bir kullanım sunması problemine yol açmaya başladığı rapor ediliyor.

Apple destek forumlarına gönderilen yorumlarda, telefon kullanımda olmadığı zaman da batarya tüketimi olduğu veya güncellemeden önce alışılageldik batarya seviyelerinin aynı şartlarda daha düşük seviyelere inmeye başladığı dile getiriliyor.

Bazı kullanıcılar üç saatte tüm bataryanın tükendiğine şahit olurken, bazı kullanıcılar da saatte yüzde 8 şeklinde batarya azalması yaşandığına şahit olmuş.

Apple'ın konu ile ilgili bilgisinin olduğu ve 6.1.4 güncellemesi ile sorunların giderilmesini planladığı belirtiliyor. 

• Artık güncellemelere temkinli yaklaşıyorum. Güncelleme yayınlandıktan sonra birkaç gün bekleyip kullanıcı yorumlarına göre güncelleme yapıyorum artık. Her güncelleme sonrası hataların biri gidiyor biri geliyor. Şu an hiçbir cihazımı 6.1.3 e güncellemedim. Şu an iPad ve iPhone'umda ki sürümlerin batarya performansından memnunum.

• Ah Apple ahhhh.....
  • Bu Apple karalama kampanyası mı yoksa gerçek mi? Anlamıyorum Apple değil mi tek telefon üretip en iyisini yapacağım diye iddia eden? Kullanıcıları da ötmüyor mu bik bik güncelleme konusunda? 1 tane model var la altı üstü. 1. Böyle abuk subuk sorun olur mu yahu? Hayır pil ömrü zaten 1 günü zor çıkarır seviyede. Bu tür sorunlarla insanlar iyice şarj aleti taşımaya mahkum bırakılıyor. Her dakika şarja takılacaksa telefon ne anladım inceliğinden, hafifliğinden, kibarlığından?
  • Her güncellemede geriye giden pil ömrü rekorunu kıran Apple bu gidişle cihazlarını MASAÜSTÜ ne cevirecek
    iPhone ve iPad kullanıcıları 6.1.3 güncellemesi ile batarya sorunları yaşamaya başladı
  • Engurluya gelsin 6.1.3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heryerde var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

Engurluya gelsin 6.1.3

• Ne sorunmuş bitmek bilmedi arkadaş. dünyanın en zengin şirketi ama iphone'un sorunlarını bitiremiyorlar bi türlü. Ama adamlar da haklı, tamamen kusursuz, boyası atmayan, yamulmayan, wifi sorunu, şarj sorunu olmayan bir iphone 5 piyasa sürselerdi , müşterilere bir sonraki iphone'u nasıl satıcaklardı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

Engurluya gelsin 6.1.3

müzikçalar gözden kaçmıyor.
  • Jb olmadığı için hiç kurmayı bile denemedim zaten.
  • JB çıkmadığı için 6.1.3 e geçiş yapmamıştım zaten.. 6.1.2 den gayet memnunum ve şarj süresi de bana göre gayet iyi gidiyor.
  • 6.1.3 sürümü mağdurlarından biride benim haberdeki tüm söylenilenler başıma geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taytak -- 28 Mart 2013; 4:12:43 >
  • bi sonraki güncelleme de düzeltirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

okadar telefon kullandım hepsinde bazı sorunlar oldu ama ipone 5 2300 tl verip böyle sorunlar yaşayınca asabım bozuluyo yaa.üstelik arkadaşların alay konusu oldum.adam 1500 tl lik telefonla bana hava atar oldu bende mal gibi bakar oldum.

bence senin iphone un bile yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzy2007

Ne sorunmuş bitmek bilmedi arkadaş. dünyanın en zengin şirketi ama iphone'un sorunlarını bitiremiyorlar bi türlü. Ama adamlar da haklı, tamamen kusursuz, boyası atmayan, yamulmayan, wifi sorunu, şarj sorunu olmayan bir iphone 5 piyasa sürselerdi , müşterilere bir sonraki iphone'u nasıl satıcaklardı ?

çok daha hızlı bir telefon yapar satarlardı.
  • Kimmis o kullanicilar

• Benim pil durumum da 3 kat arttı hayret engurlu

• Her güncelleme de var böyle şeyler. Adamlar yapsa yapsa maksimum 1 saat oynar. Şu vakitten sonra devrim güncelleme yapamazlar zaten batarya için. Çok oyun oynayan adama 6.1.3 sorunlu geliyor
  • Batarya batarya ...

Tek çözüm işin olunca 3G yi açıp işin bitince anında kapatmak. Bunun dışında çözüm yok!!!

Bu işlem de 3 adımda olduğundan zor ve aşırı yorucu bir süreç. "Jailbreak harici tek adıma indirilemiyor".

Dikkatli olunmalı sürekli 3 adımda aç kapa işlemi ani ve aşırı kilo kaybı sebebi olabilir.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.