Şimdi Ara

İphone varken bir insan neden android kullanir? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
0
Favori
9.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bluetootla baska telefona muzik gonderme de yok iphoneda tüh hemen androide gecmeliyim kejsjsdjdjdj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum iPhone başlığında takılan copdroidciler ile neden uğraşıyorsun ki, onlar kendilerini iPhone konularında dolanıp kandırmayı sever, boş gec bak dalgana, MP3 atsın telefondan telefona onlar…

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • maaart M kullanıcısına yanıt

Bro bir de radyolari var ezme o kadar da

• birde bu konuyu iphone kanalından açman yokmu İphone varken bir insan neden android kullanir? 

• İphone varken bir insan neden android kullanir?

• kalemli iphone çıkarsa düşünürüz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • chengineer kullanıcısına yanıt

Mac copdroidci

• SchmuTzReqaLx kullanıcısına yanıt

Copdroidci olmana ragmen iphone forumundan ayrilmaman?

• 5-7 bin lira arası güncel, bataryası ekranı büyük iphone alabilecek olsam hiç samsung a bulaşmam.

• İphone da öğrenci indirimi ve özel indirimler yok. Samsung uk de her zaman öğrenci indirimi ve özel günlerde indirime giriyor. Samsung herzaman daha ucuza alınabiliyor.

• En büyük etken Adguard, sadece tarayıcıda değil tüm uygulamalarda reklam çıkartmıyor, 2. Torrent çekebilmek 3. APK indirmem( ama apk ler virüslu Felan demeyin dünkü çocuk değilim ben)
    4. İnternetten film dizi Felan indirmem 5. Çift hatlı

Not: saçma yorumlarınızı kendimize saklayın siz iPhone kullanıyorsunuz diye en iyisi iPhone olmayacak , ya da ben android kullanıyorum diye en iyisi android olmayacak.
    Ortada rekabet olduğu sürece 2 tarafta her zaman en iyisini kullanacak .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yerdavader -- 28 Temmuz 2022; 15:9:13 >
  • yerdavader kullanıcısına yanıt

6. Telefona dunyadaki tum virusler bulasti butun bilgilerin baskasinin elinde :d

• Aynen kank

• Bırak bu işleri.İphone varken bir insan neden android kullanir? 

• İPhone madem icat edilmiş, diğer firmalar kilit vursun kapılarına!
    İnsan nasıl başkası adına düşünüp karar verebiliyor, hayret verici bir olay.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • iPhone alacak gücüm var fakat her zaman android alıyorum. Çünkü telefon ile hava atmam veya telefondan beklentilerim çok üst düzey değildir arama yapsın üç beş uygulama yeterli geliyor...

İsteyen ios isteyen android kullansın zevkler ve renkler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İphone 13 ten s22 ye geçtim. İphone kullanırken de mutluydum s22 kullanırken de mutluyum. Sadece iostan androide geçiş sürecinde verilerimi taşımak biraz zor oldu. En belirgin farkları androidde pcye tvye başka cihazlara bağlanmak daha zahmetsiz. Meraklısı için kurcalamaya kişiselleştirmeye daha yatkın. Bu konularda daha esnek. ios da daha basit ve kullanışlı herşey yerli yerinde. Özellikleri kağıt üstünde daha az ama sunduğu özellikler çok iyi çok temiz çalışıyor kullanocı deneyimi olması gerektiği gibi. Android bu konuda biraz daha geride sadece. Birini çöp sayıp diğerini ilahlaştırmaya gerek yok. Hizmet ediyor mu ediyor iş görüyor mu görüyor. Bu kadar basit.

Ha ben neden 13 ten s22 ye geçtim? Hem daha ucuz hem de bekledim bekledim ios 15 e jailbreak çıkmadı. Dedim madem öyle azıcık da android takılayım 4 senedir iostayım değişiklik olsun Çıksaydı geçmezdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efe -- 28 Temmuz 2022; 16:16:21 >

• taha178 kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarının bir kısmına katılıyorum lakin, 25 yaşımdayım neredeyse 9 senedir android kullanıcısıydım. Ve 3-5 aydır apple kullanımım oldu. Eskiden bu yazdıklarının hepsini savunan biriydim ama kesinlikle apple androidden 3 gömlek üstün olduğunu kendi gözlerimle gördüm. Androidde rom root işleri ile uğraşan ve herşeyini kullanan biri olarak söylüyorum bunları. Eksi yönlerine gelecek olursak evet kısıtlama var ve saçma sapan durumları da var ama deneyimini etkilemiyor hocam iyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hukukbey -- 28 Temmuz 2022; 16:14:31 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Parasi olmadigi icin

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.