Şimdi Ara

İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.139
Cevap
27
Favori
53.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 8 Red , Kamera açarken siyah ekran oluyor fakat kaç kez telefonu kapattıktan sonra düzeliyor ve önkamerada hiçbir sıkıntı yok?
  • garantilimi cihaz yazılım deneyin ilk etapta cihazı silip tekrardan yükleyin devam edrse cihaz garanti kapsamında değişim alacaktır (garanti devam ediyorsa )
  • Arkadaşlar kafayı yememe ramak kaldı lütfen cevaplarınızı bekliyorum sorunum özetle şöyle:
    Babam bir tane iPhone 6s cihaz getirdi telefonun sıkıntısı şuydu Siri sesimi algılamıyordu whatsapp tan görüntülü konuşmada sesim karşıya gitmiyordu ses kaydı yaparken sesi cızırtılı kaydediyordu sonra ön kamera ve alt mikrofonu değiştirdim bu sabah.şimdi eve geldim sabah Siri sesimi algılıyordu ses kaydında sorun yoktu ön kamerayla video çektim ses geliyordu ama şuan siri yine zaman zaman sesimi algılamıyor ses kaydı yaparken yine cızırtı geliyor ve whatsapptan görüntülü konuşunca ve ön kameradan video çekince ses gelmiyor ama facetime ile görüntülü konuşunca ses gidiyor ve geliyor lütfen acil yardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • programıtekrar kaldırıp kurmayı deneyin birde microfonun önünde tozluk var onları takın
  • İphone 5 şarj alıyor ama dolmuyor kenbu usta adaptörde normal u2 sağlam

• 10.3.3. Sürümünü kullanıyorum. Twitter da videolar sürekli donuyor.

seste sıkıntı yok o devam ediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmonte

10.3.3. Sürümünü kullanıyorum. Twitter da videolar sürekli donuyor.

seste sıkıntı yok o devam ediyor.
    sürüm kaynaklı olabilir birde uygulama kaldırıp tekrar kurmayı deneye.bilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenbu -- 16 Şubat 2019; 12:20:11 >
  • kenbu kullanıcısına yanıt
    Program kaldırıp, denedim değişmedi. Sanıyorum sürümden dolayı
  • Elimde wireless i stabil calismayan bir iphone 6 var. Modemin yaninda dahi 2 tirnak cekiyor. Bazen direk baglaniyor bazen onceden baglandigi modeme sifreyi girmemi istiyor ve dogru sifreye yanlis diyor. Genel olarak da sinyali duzgun alamiyor hep cok dusuk. Temiz fw yukleyip denedim yazilimla ilgili bir problemi yok. Ne degisir ucreti nedir kabaca sizde veya disarida.

Bir de amerikadan gelme yeni bir xr’im var. Bazen uykudan uyandirdigimda statusbar da hic bir icon gozukmuyor telefon hic bir tepki vermeyip bekliyor. 15-20 saniye sonra duzeliyor. Bazen de reboot ediyor. Bu sekilde bir problem duydunuz mu? Amerikaya biletimi alayim mi 😁

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iphone6 wifi anteninde sıkıntı vardır birde yardımcı parçasında olabilir düzelir
  • şema atıldı
  • Ustam olmadı çok yordu beni sana yollasam

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbulsrv

quote:

Orijinalden alıntı: Huysuz İhtiyar

Evet, dogrulandi. Yeni BTK yonetmeligi geregi, ithalat yoluyla gelmeyen cihazlarda garanti hizmeti verilmiyor. BTK yonetmeligi degismeden once, Apple IMEI kaydi yapilmamis yurtdisi cihazlara bile hizmet veriyordu. BTK tebligat yapti ve bir anda garanti hizmeti vermeyi biraktilar. Bu durum da ayni sekilde oldu. Itiraz edemezsin. En fazla demokratik hakkini kullanarak protesto edersin ama Olaganustu Hal geregi onu da yapamazsin. Su an hicbir itiraz/protesto hakkin yok bu ulkede.

Daha neler olur sizce kayıt işlemi içinde birsey duydum kenbu ustadan ama dilim varıyor soylemeye

Alıntıları Göster
    btk sitesinde ayrıntılar var

• merhaba, yurtıdışı kayıtsız telefon almanın dezavantajları nedir? yani kapanma, çalıntı gibi durumlar söz konusu olabilir mi pasaportla kayıt ettirdikten sonra? görüş ve önerilerinizi rica edeceğim..

mil puanla almayı düşünüyorum bu arada..
  • Iphone 6 im birdeb ekranim gitti ve telefon alev almiscasina isindi. Ama telefon calismaya devam etti(bildirim sesleri geliyodu) telefonu kenada koydum bekledim 10-15dk ardindan telefon hic tepki vermiyor. Sarja takiyorun tepki yok, acmaya calisiyorum tepki yok maalesef

• irresponsible kullanıcısına yanıt
    Bütün saydığınız riskler var bu risklerden sonra ben sıfır Türkiye cihazı alırım saydıklarınızın hepsi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulsrv -- 3 Mart 2019; 7:10:41 >
  • Bu fiyatlara çok Zor yeni bir iphone xs almak

• Arkadaşlar merhaba, cihazım 6s 32gb ve garantisi devam ediyor.
    Pil durumum bu şekilde ve akasya’dan randevu aldım sizce ücretsiz pil değişimi yapılır mı? Yapılırsa bu işlem gün içinde mi yapılır?

• Bende ilk çıktığı gün alınma bir iPhone 6 var, bugüne kadar bir sıkıntı yaşamadım ancak son 1-2 aydır 2.4 ghz wifi çekim gücü aşırı düştü, hatta 5ghz daha çok çekiyor o derece. Ne yapmam lazım bu konuda?

• Anten olabilir çip olabilir yazılım küçük ihtimal

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.