Şimdi Ara

İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.140
Cevap
27
Favori
53.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, Aralık ayı ortasında Iphone 6s telefonumun pilini(Batarya sağlığı) yan sanayi bir pil ile değiştirdim. Son 3 gündür telefon %40 altına indiği zaman kasmaya başlıyor veya yanıt vermiyor. Araştırmama göre bunun pille alakası olduğunu düşünüyorum, acaba ne yapmam lazım
  • Abyss kullanıcısına yanıt
    Formatlamayı deneyin sıfırdan kurulum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazılım denemek iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenbu

yazılım denemek iyi olur
    Nasıl deneyebiliriz? Bizzat mağazanıza mı gelmem lazım
  • Yazılım deneyin yani formayitlayın iTunes üzerinden

• istanbulsrv İ kullanıcısına yanıt

• Yurt dışından 2.el kelepir iPhone 7 geldi bana. Ancak İMEİL kaydı yok. Bu konuda ne yapabilirim? Tanıdık pasaport arayacağım etraftan. Peki ya bulamazsam:)?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Katip3463 K kullanıcısına yanıt
    Pasaport kaydı şart 120 gün vaktiniz var birde Kıbrıs girdi çıktısında oluyor bildiğim kadarıyla

Hocam 120 gün itibaren kaç gün kaldığını nasıl öğrenebilirim? Birde şunu sormak istiyorum:
    - Tanımadığım birinden Pasaport yaptırsam ilerleyen süreçte kendi üzerinden bunu silebilir mi? (Böyle dolandırıcılar varmış diye duydum)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Katip3463 K kullanıcısına yanıt
    En iyi cevapları kenbu arkadaştan alırsın ara konuş

Btk sitesi var kardeş ordan bakın

• quote:

Orijinalden alıntı: servettv

Btk sitesi var kardeş ordan bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: servettv

quote:

Orijinalden alıntı: Yasin Eskici

Hocam merhaba. İphone 5s swap (sıfır olarak değiştirilmiş) telefonum birden hızla (hızla derken 5, 6 saat içinde kendiliğinden yani neredeyse hiç kullanılmadan % 100 şarjını tüketti) mevcut şarjını tüketti ve hiç bir şarj aygıtını görmemeye başladı. Sorun nedir, düzelme garantisi ve maliyeti nedir? Acil ilgilenirsen çok sevinirim. Özelden mesajlaşabilirsek daha iyi olur.

Not: Garantisi var galiba ama telefonu uzun süredir yedeklemedim. İçinde önemli notlarım var, serviste silmelerinden endişeliyim. Ayrıca telefona acil ihtiyacım var bu nedenle servisten daha seri iş görebilecek bir yerde yaptırmayı düşünüyorum.

Garanti var ise yetkili servisten sasmayin ücretsiz değişim alacaksınız

Alıntıları Göster

• Merhaba arkadaşlar,

Elimde 3-4 yıldır aktif olarak kullandığımız bir iphone 5s mevcut. Yalnız pili biraz çabuk bitiyor. Baseus marka pil mi almalıyım yoksa deji marka pil mi almalıyım? Arada 20-30 TL fark var hangisini tavsiye edersiniz.
  • cihazın ölçümü yapıldıktan sonra pil değişimi yapılmasını öneririm
  • iphone 7 ekran kasa açıklığını kendisi tamir edebilen oldu mu? bir çözüm yolu vardır elbet, tamire vermek istemiyorum.
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    RESİM EKLİYEBİLİRMİSİNİZ AÇIKLIPI GÖRMEK ADINA GEÇMİŞ OLSUN
  • Iphone 8 4 aylık cihazım var. Son 1 haftadır facebook’ta donuyor. Ekran tir tir titriyor. Ekranı kitleyip açınca düzeliyor. Uygulamayı 2 kere sildim tekrar yükledim yine aynı.
    Ne yapmamı önerirsiniz ? Bu sorun sadece facebookta oluyor. Başka yerlerde hiçbir sorun yok.

• Merhaba;

8 plus telefonumda nerdeyse 2 gunde 1 ios 12 guncellemesini indiriyor,silmezsem sarja takildiginda gece yarisi guncelleme baslanacaktir uyarisi veriyor.Bunu ayarlardan kapamanin bir yolu yok mudur?Otomatik guncellemeleri kapadim ama sadece appstoredakiler icin gecerli o ayar sanirim.

Baska bir ayar sekmesinden mi yapiliyor yoksa bilen var mi?

Surum: ios 11.2.6 (kutudan ciktiginda yuklu olan surum)

Tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iphone se telefonumla arama yaptığımda karşı taraftan ses gelmiyor. Hoparlörden ve kulaklıkla konuşurken ses geliyor ama normal aramada yok. Ios 12.2 güncellemesinden sonra oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.