Şimdi Ara

İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM (83. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.139
Cevap
27
Favori
53.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maalesef bende değil ekran çöpe gitti dediler muhtemelen yalan onu da kullanmışlardır elbet.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bir sorun yaşıyorumda. İphone 5 sahibiyim. Telefon recovery modda kaldı restore olmuyor itunes tan güncellenemiyor 4013 hatası veriyor. Nand flash arızasıymış değişmesi gerekiyormuş fakat iphone 5 lerde olmuyormuş. ne yapabilirim bilginiz varmı?
  • Tsk ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone X 64 gb a1865 modelli telefonum gayet düzgün çalışıyordu. Kurulumu yaptıktan sonra gayet akıcı bir şekilde 2 saat kullandım. Daha sonra ekran kilit ekranında birden dondu. power/side butonu ile bir kaç kere açıp kapattım ekranı, bu sırada face ID çalıştı fakat ekranı yukarı kaldıramıyorum. Daha sonradan face ID'de çalışmayı bıraktı. 25-30 kere hard reset denedim. Yetmedi dfu modda restore ettim. Şu an ilk kurulum ekranında Hello diyip duruyor telefon bana :D Ekran hala tepkisiz. Bir çözüm bilen varsa ve yardımcı olursa sevinirim. Herkese iyi günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spinonedge -- 13 Mayıs 2018; 7:51:8 >
  • ohmygod.gif O kullanıcısına yanıt
    çok eski hocam yurtdışı ürün pasaporta kayıtlı garantiside yok olsa keşke
  • spinonedge S kullanıcısına yanıt
    Garanti varmi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbulsrv İ kullanıcısına yanıt
    Garanti Apple sitesinde gözüküyor, 1 yıl olarak. Ama ne yazık ki Türkiye'deki Apple temsilcileri bu modeli kabul etmiyor. Aldığınız yere ve ya Avrupa'da bir Apple Stora'a götürün dediler
    Kibris

Bir çok kişi ondan müzdarip geçmiş olsun eğer çalışmazsa aldığınız ülkeye gidecek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bi arkadaşımda 6s var, 11.3.1 sürümü yüklü. Telefon Amerikadan alındı, alındığı günden beri pili çok ama çok hızlı bitiyor. Serviste pili değişti ama yine aynı sorun devam ediyor,pil sağlığı yüzde yüz, sorun nedir sizce, yardım ederseniz çok memnun olurum.
    Ayrıca Amerikadan alınan telefonun garantisi Yunanistan veya Bylgaristan^da geçerli midir sizce?
  • Arkadaslar 6s on cam kirildi ekranda bisey yok suan kullaniyorum sadece on cami degistirecek bi yer onerirmisiniz

Yoksa servise mi vermeliyim kararsiz kaldim ?

• 180 en alt Kalite ûst kaliteler 300 cam degisimi yaparsan Zaten usteki cam onun altinda oka onun altinda polerize ve cita ekran citasi degisiyor bunlar da takilan parcalar yansanayi

• Öncelikle hayırlı forumlar arkadaşlar. İp7 kullanıyorum. Garantisinin bitmesine nerden baksan 8 9 ay var. Batarya kötü durumda. Servise göndermeyi düşünüyorum. Tecrübeli arkadaşlarım bu konuda bana yardımcı olabilirler mi? Gönderirken ne yazmalıyım nelerden bahsetmeliyim yeni batarya koymaları için?

• Gercekleri soyleyin

• Bir yakınım 6s cihazının ekranını ve home tuşunu çatlatmış bana danışmadan yetkisiz bir yerde yaptırmış şu anda ekranda tepki zayıflıkları ve ekran geçişlerinde donmalar mevcut, bunun yanında whatsapp ve facetime görüntülü görüşme sırasında karşı tarafa sesi çok az gidiyor zar zor duyuluyor, mikrofonu kaydırdılar mı acaba, normal telefon görüşmesinde sıkıntı yok ses normal geliyor, ne yapılabilir bu durumda arkadaşlar.
  • Arkadaşlar İphone 6 16 gb silver renk cihazım var düşme sonucu sim kartı okumuyor ve wifi az çekiyor bir kaç defa yaptırdım ama yine bozuldu bu şekilde satmaya kalksam ne kadar eder ? Alan olur mu parça niyetine falan ?
  • 2 el bölümüne

• 2el olur ihtiyacı olan arkadaşlarda olur satış sitelerini dene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenbu -- 24 Mayıs 2018; 9:54:49 >
  • 8 pls
  • iPhone 6 64GB ve 11.3.1 IOS yuklu. Donanimhaber forumunda bazen baslik ve “-“ ve “+” vermede donma oluyor. Ancak sayfayi reload yapinca duzeliyor. Dokunmatikte bir sorun yok normalde. Var mi ayni dertten muzdarip yada cozumunu bilen?

Bir de Ttec marka kulaklik aldim. 40TL’lik bir kulaklik. Onu takinca telefon sapitiyor. Apple Music otomatik aciliyor yada konusma sirasinda tel kapaniyor vb. Sebebi ne olabilir acaba?

• 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.