Şimdi Ara

İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.139
Cevap
27
Favori
53.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bluetooth joystick hakkında bilen yok mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akzidenz

Sağolun hocam kolay gelsin
    GEÇMİŞ OLSUN TŞK EDERİM
  • İNTERNETE MODEL YAZIN BİLGİ VARDIR HATA İLE CİHAZDAN YAPILACAK İŞ SIFIRLAMAK BAĞLANTI TEKRAR DENENMESİ DENENBİLİR BAŞKA BAĞLANTI VARSA KALDIRIN YADA KAPATIN
  • İclouddaki yedeklememi silip ücretsize geçmek istiyorum bu hatayı veriyor ne yapmalıyım?

• ıcloud .com dan dene bilgisayardan
  • Iphone 6 telefonumu şarj etmek için otobüsün çakmaklığında tahminimce orijinal olmayan bir kabloyu kullandım ve daha sonra evde kendi şarj aletimi kullandığımda “bu aksesuar desteklenmiyor olabilir” hatası verdi. Telefonum şarj olmuyor fakat kabloyu takıp telefonu kapattığımda kapalıyken şarj oluyor. Bilgisayar telefonu görüyor. Tv telefonu görüyor ama şarj kesinlikle olmuyor sadece kapalıyken oluyor. Yardımcı olur musunuz ?

(Bütün şarj kablolarını orijinal, yan sanayi hepsini denedim sonuç yok)

• KELAKCA K kullanıcısına yanıt
    Kenbu dan Alıntı şarj giriş temizliği Yada U2 entegresi Yanık olabilir Ven biraz kısaltarak yazdım kontrol edilmesi gerekir poversapleyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11.4 geldikten sonra iPhone 8 Plus için konuşuyorum safaride dhde sayfa değiştirmeye yarayan oklara sert basmam gerekiyor veya cevap butonuna bastığım zaman. Saçma geldi bana nedeni ne acaba sitede mi bozukluk var ki? 11.3te böyle değildi

• güncelemelrede böyle şikayetlerler oluyor ayzarlar kısmında dokumatik hassasiyet ayarları gibi birşey varmı kontrol edin
  • Beyler malum her site yasaklı . Wikipediye bile giremiyorum. İphonda yasaklı sitelere nasıl giricem acil yardım ederseniz sevinirm

• Birde 6 plus var ekrana biraz sert basınca ekran kapama tuşu devreye giriyor. Telefonu kapat seçeneği beliriyor ekranda . Bunun çözümü nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: thsnblt

Beyler malum her site yasaklı . Wikipediye bile giremiyorum. İphonda yasaklı sitelere nasıl giricem acil yardım ederseniz sevinirm
    VPN Master pro uygulaması işinizi görür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8 plas

• quote:

Orijinalden alıntı: kadikoyiphone

Kamera sesimi
    Evet hocam. Alıntı yapmamışsınız bildirim gelmedi.
  • İp7’den SE’ye geçtim ve iCloud’dan yüklenen videoları SE açmıyor ekranda yuvarlak simge dönüp duruyor neden olur bu? Acaba ip7 ile çekilen videları SE açamıyormu?

• Arkadaşlar selam. 4-5 gün önce iphone 5s im twittera bakarken kapandı. Açmaya çalıştım, restart attım vs ama sürekli apple logosunda takılı kalıyor sonra tekrar kendine restart atıyordu ve aşağıdaki çizgili ekran geliyordu arada. dfu restore modunda önce telefonu güncelledim olmadı tekrar restart atıyordu. Bu kez telefonu sıfırladım ve açıldı. 5 gündür kullanıyordum telefonu. Bugün yine kapandı ve restart atmaya, aşağıdaki fotodaki gibi beyaz düz çizgiler olmaya başladı yine telefonun ekranında. Ben de telefoncuya götürmek için yola çıktım ama şansıma yolda açıldı telefon.

Bir telefoncu fotoğrafı görünce direkt anakartın üzerindeki u2 entegre hatası bu dedi. 250 tl masrafı var dedi.
    Diğer telefoncu da güncelle, yeniden yükle düzelir yazılım hatası bu dedi. Ama telefon zaten en güncel sürümde.

Şimdi ne yapsam ben? Garantisi 15 gün önce bitti. :( Ne arızasıdır bu? u2 arızası mıdır? Başına gelen oldu mu? Telefonu da servise vermeyi hiç istemiyorum servise giden telefon bi daha adam olmuyor.

• iphone 7 earpods taktığımda hiçbir tepki gelmiyor bluetooth açarak eşleştime yapmadan çalışmıyor. Destek hattını aradım çözemediler. Sıfırladık yeniden yükledik çözülmedi. Telefonu ikinci el almıştım öncesini bilmiyorum fakat servise gitmemiş garantili. Kulaklık iphone 8 kutusundan çıktı. Daha önce aynı sorundan muzdarip kimse yokmuş. Servise götüreyim bilgi veririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: servettv

8 plas
  • telefonum bazen kapanıp açılıyor.

telefon şarjdayken 15 dakikaya kadar kamerada video çektim

hatta sıkıldım da öyle kapadım, yoksa kapanmadı aslında.
    fakat pilsizde %89'da 5 dakika video kayıt aldıktan sonra kapandı, elma ile başladı tekrar kapandı ve pil resmi kırmızı göstergesi çıktı.

şarj kablosu takılı olmadan:
    -telle konuşurken 10.dakikalarda kapanıyor.
    -wp de ses kaydederken tuşa "bazen" basar basmaz kapanıyor
    -spotify'da 3,4. şarkıda gidiyor
    -instada hikaye paylaşırken video sırasında kapanıyor
    -çok nadir de menüde gezerken

anakartta sorun yokmuş gibi geldi ama ne dersiniz. anakart arızasıysa çöpe atıcam teli
  • İPhone 4s kullanıcısıyım geçen bi uygulama yüklerken donma yaptı telefonu aç kapa yapınca elma logosunda takıldı telefonu pc ye taktığımda yeniden yükleme yapılmadı istendi ve telefon fabrika ayarına döndü daha önceden yedek almıştım fakat eski bi yedekleme olduğu için not defterimdeki son notlar kayboldu bu notları geri getirmenin bi yolu varmı telefonda jailbreak yok

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.