Şimdi Ara

İPHONE SORUNLARINIZA BU BAŞLIK ALTINDA CEVAPLAYALIM (81. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.140
Cevap
27
Favori
53.754
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Katiliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayberkatakan95

Katiliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ayberkatakan95

Katiliyorum

katılıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadikoyiphone -- 1 Nisan 2018; 18:21:7 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 7 telefonum var. Orijinal kablosunu koparttım yanlışlıkla. İnternetten de orijinal diye kablo almıştım 20 tl ye inanamadım zaten çakmadır büyük ihtimalle. 2 hafta Sonra filan telefon şarj etmiyor başka kablo alıyorum onu da 2 hafta şarj ediyor bir daha etmiyor Ne yapabilirim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: c-ronaldo42

iPhone 7 telefonum var. Orijinal kablosunu koparttım yanlışlıkla. İnternetten de orijinal diye kablo almıştım 20 tl ye inanamadım zaten çakmadır büyük ihtimalle. 2 hafta Sonra filan telefon şarj etmiyor başka kablo alıyorum onu da 2 hafta şarj ediyor bir daha etmiyor Ne yapabilirim ?

akasya veya zorludan alın en iyisi bu bence en son müşterim 39 tl ye aldığını söyledi kobloyu
  • kenbu kullanıcısına yanıt
    Tebrikler

• kadikoyiphone K kullanıcısına yanıt
    Katiliyorum

• arkadaşlar son sürüm iphone 7 kullanıyorum. bu başlık altında baktım ama denk gelemedim sorunum ile ilgili sorunum instagram ve whatsapp bildirimlerinin 3 yada 5 dk geç gelmesi bazen telefon çaldığında bildirim bu uygulamaların bildirimleri ekranda beliriyor bazen ben telefonu uyandırdığımda bildirim gelebiliyor. En son dikkatimi çeken apartman asansöründe telefon çekmez en fazla 1 diş wifi açıktı eve geldim masada duran telefonu uyandırdım gözümün önünde şebeke tek tek arttı wifi bağlandı. ben mi abartıyorum yoksa buna benzer sorun yaşayanınız oldu mu? servislik bir durum mu bilemedim yardımcı olursanız sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: shafac

arkadaşlar son sürüm iphone 7 kullanıyorum. bu başlık altında baktım ama denk gelemedim sorunum ile ilgili sorunum instagram ve whatsapp bildirimlerinin 3 yada 5 dk geç gelmesi bazen telefon çaldığında bildirim bu uygulamaların bildirimleri ekranda beliriyor bazen ben telefonu uyandırdığımda bildirim gelebiliyor. En son dikkatimi çeken apartman asansöründe telefon çekmez en fazla 1 diş wifi açıktı eve geldim masada duran telefonu uyandırdım gözümün önünde şebeke tek tek arttı wifi bağlandı. ben mi abartıyorum yoksa buna benzer sorun yaşayanınız oldu mu? servislik bir durum mu bilemedim yardımcı olursanız sevinirim :)
    ağ ayarlarını sıfırlayın başka sim kart ile test edin sorunuz devam ederse yetkili servisten değişim çıkabilir onlar sadece sıfırlama yönteminide deneyecekler geçmiş olsun
  • iphone 6s plus sahibiyim ve ne yaptıysam şu deklanşör sesini kapatamadım. Telefon rootlu falan değil o yüzden sistem dosyalarına erişemiyorum veya ben bilmiyorum nasıl erişebileceğimi. İtools denedim olmadı. Ses açma kapama demeyin lütfen o kadar salak değilim. :)
    Cevaplarsanız sevinirim.
  • Kamera sesimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadikoyiphone -- 12 Nisan 2018; 8:38:57 >
  • Ekrani kirilmis bi iphone var elimde. Cihaz calisiyor ekrani bazen kullanabiliyorum bazen kullanamiyorum ancak sarji cok cabuk bitiyo kameraya giriyorum goruntu gec geliyor. Sizce sorun ne? Ekrani yaptirsam duzelirmi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet9292

Ekrani kirilmis bi iphone var elimde. Cihaz calisiyor ekrani bazen kullanabiliyorum bazen kullanamiyorum ancak sarji cok cabuk bitiyo kameraya giriyorum goruntu gec geliyor. Sizce sorun ne? Ekrani yaptirsam duzelirmi acaba?
    pm atıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: servettv

Katiliyorum
    tşkler
  • kadikoyiphone K kullanıcısına yanıt
    :)

• kenbu kullanıcısına yanıt
    İp7 cihazım sessiz bir ortamda kayıt yaparken salladığımda bu garip sesler çıkıyor 1 yıl garantisi devam etmekte ve herhangi bir düşme darbe söz konusu değil sıfır neyse o yine sessiz bir ortamda arka kasaya kulağımı dayadığımda tiz sesi geliyor belli belirsiz

Video linki burda Genius Bar randevusu aldım sizce bu bir sorun mu değişim talep etmeli miyim ?

https://streamable.com/kuptq

• quote:

Orijinalden alıntı: Turko034

İp7 cihazım sessiz bir ortamda kayıt yaparken salladığımda bu garip sesler çıkıyor 1 yıl garantisi devam etmekte ve herhangi bir düşme darbe söz konusu değil sıfır neyse o yine sessiz bir ortamda arka kasaya kulağımı dayadığımda tiz sesi geliyor belli belirsiz

Video linki burda Genius Bar randevusu aldım sizce bu bir sorun mu değişim talep etmeli miyim ?

https://streamable.com/kuptq
    mantıklı olan serisle bağlantıya geçmek
  • Kendi kulaklığım çalındığı için, BIM Aktüelden EarPods aldım. Aldığımdan beri sol kulaklık, basslı şarkılarda tiz yapıyor. Yani bass vurduğu zaman bir şeye çarpıyor sanırım bunu BIM'e mi göndereyim? Çünkü yaşadığım yerde Apple Teknik Servisi yok. Alalı 10 gün oldu 3 kere falan kullandım daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yasseine

Kendi kulaklığım çalındığı için, BIM Aktüelden EarPods aldım. Aldığımdan beri sol kulaklık, basslı şarkılarda tiz yapıyor. Yani bass vurduğu zaman bir şeye çarpıyor sanırım bunu BIM'e mi göndereyim? Çünkü yaşadığım yerde Apple Teknik Servisi yok. Alalı 10 gün oldu 3 kere falan kullandım daha.
    bim iade yapması lazım veya onlar garantiye yoollar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenbu

bim iade yapması lazım veya onlar garantiye yoollar

Alıntıları Göster
    Oky

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.